Rüyalar, gündüz yaşadıklarımızın gece iz düşümleridir. Rüyalarda birebir geleceği görmek çok nadir rastlanan bir olaydır. Bu nedenle rüyalarınız, günlük hayatınızın ve beklentilerinizin bir arada harmanlanarak ve özündeki saflığı korunarak şekil değiştirmiş halidir. 

Rüyalarımız, tükettiğimiz duyguların, olayların ve zamanın gölgesidir. 

Rüyalarınızı yazarken geleceğin değil, geçmişin izlerini taşıdığını unutmayın. Gelecekten ufak ipuçları veren rüyalar genelde, görünen köy kılavuz istemez mantığı ile beyninizin algıladığı, şimdiden gelecekteki sonucu belli olan sürümgemelerdir.

Bazı insanlar kendi gelecekleriyle ilgili önemli işaretler içeren rüyalar görebilirler. Ama önemli olan yorumlayabilmektir. Ve çoğu zaman rüyadaki görüntüler, simgeler yaşanan olaylardan sonra yorumlanır, ve rüyanın gerçek mahiyeti ortaya çıkar. Gelecekten haber veren rüyaların ortak özelliklerinden biri çok akılda kalıcı, aradan uzun zaman geçse bile unutulmayan rüyalar olmalarıdır.

Uyku ölümün kardeşi ise, rüyalarda farklı bir varolma alanıdır. Orası beynimizin mavi derinlikleri veya ruhumuzun bedenden ayrılarak gittiği bir lunaparktır. Lunapark diyorum çünkü, korkuyu, eğlenceyi, acıyı, heyecanı tadıp, şekilden şekille girmeyi başardığımız, güvenli ve hiç zarar görmeden eve geri döndüğümüz benzer bir yerdir. 

Şimdi lunapark maceralarınızı burckolik@yahoo.co.uk  adresine yazıp gönderebilirsiniz.         

 

 

 

 

Açıklama!

Rüya yorumlarında farklı ve değişik rüyalarınızı bize yazın lütfen. Bize gönderilen her rüya yorumlanmayabilir. Yorum gerektiren ilginç rüyalara burada yer vereceğiz, bilginize.

 


27.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda evimize bir misafir geliyor ve yanında kocaman bir köpek var. Ama köpek çok tatlı ben onu seviyorum, onunla oynuyorum, köpek hiç yanımdan ayrılmıyor, sahibi yanına çağırıyor ama köpek gitmiyor. Daha sonra bu köpeğin 7-8 tane yavrusu olduğunu ve yavruların kucağımda uyuduğunu gördüm. Ama yavrularda çok sevimli onları da seviyorum hatta yanımdakilere ' ses çıkarmayın köpekleri uyandıracaksınız' diyorum. Sonra uyandım. Rüyamdan iki gün sonra abim şehir dışından döndüğünde bir arkadaşının yanında kaldığını o arkadaşının kocaman bir köpeği olduğunu ve o köpeğin de 8 tane çok şirin yavrusu olduğunu söyledi. Ben bunları duyunca çok şaşırdım çünkü rüyamı kimseye anlatmamıştım. Bu bir tesadüf mü? Rüyam ne anlama geliyor açıklar mısınız? Bir de dün akşam çok büyük, ahşap, iki katlı güzel bir evde ailece yaşadığımızı gördüm ve evimizde bir sürü misafir vardı, hatta arkadaşlarım da vardı, biz arkadaşlarımla dışarı gidecekmişiz ben üstümü değiştiriyorum turuncu renkte parlak kumaştan bir elbise giyiyorum. Aşağı indiğimde 2 arkadaşımın daha turuncu renkte elbise giydiğini görüyorum ama benim elbisem daha parlak onlarınkinin rengi daha mat turuncuydu. Sonra uyandım. Sizden bu iki rüyanın yorumunu istiyorum. Teşekkürler.

Rumuz : Miray

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Birbirine çok yakın olan insanlarda (kardeş, anne, arkadaş, eş...) telepatik bağ vardır. Bir insanı çok fazla düşünmek ve de o insanın da bizi çok fazla düşünmesi telepatik bağın oluşmasını sağlar. Sanırım rüyanız da bu telepatik bağın gücünü işaret ediyor. Rüya olarak bakarsak koruma altında olmak ilişkilerinizi olumlu biçimde etkiliyor, güven duygunuz sağlam. İkinci rüyanız ise kendinize verdiğiniz önemi gösteriyor, eşit şartlarda bile özel ve de farklı noktaları ayırt edip yorumlayabiliyorsunuz. Bu da sizi diğer insanlarda ayıran güzel bir özellik. 


27.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda eski erkek arkadaşımın evindeyim. (bir ay önce ani bir kararla evlendi ve ben eşini hiç görmedim) Ama rüyamdaki ev, onun gerçekteki evi değil salaş bir gecekondu evi. Nedir bu evin hali diyorum müteahhitte vereceğiz diyorlar. Ailesi sürekli gülümsüyor ve herkes çok mutlu. Annesine oğlunuz sonunda evlendi bu yüzden mi bu kadar mutlusunuz diyorum bana sımsıkı sarılıyor. Ablaları sürekli yüzüme bakıp bişeyler söylemek istiyorlar ama hiç konuşmuyorlar. Sonra kapıdan içeri evlendiği kız giriyor. Gözleri masmavi ama yanları aşağı doğru kısık. Çizgi film karesinden çıkmış gibi. Uzaktan hoş geldiniz diyor bana ve diğer arkadaşlarıma. Ben ayağa kalkıp elimi uzatıyorum, hoş bulduk canım diyorum. Sadece parmak uçlarımı tutuyor. Sonra bana bir bardak su veriyor, içiyorum. Oradan ayrılırken kapıda bir arkadaşımdan güzel bir mesaj geliyor ama o kadar uzunki mektup gibi. Mesajı yolda yürürken gülümseyerek yanımdakilere okuyorum. Bir köprünün üzerinden yürüyerek geçiyoruz, eski erkek arkadaşım peşimizden koşuyor. Elime poşetlere doldurulmuş beyaz mandallar tutuşturuyor (beyaz üzerine kırmızı çizgili mandal ve birkaç hortum) şaşkınlıkla alıyorum. Yeni iş yerinden getirdiğini söylüyor bana. Teşekkür ediyorum ve yürümeye devam ediyorum.

derya dalkiliç

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Ümit beslemek bir yere kadar, rüyanız sizi gerçeklerle yüzleştirmiş. Dostlarınıza, arkadaşlarınıza verdiğiniz önem ortada. Hayatı fazla ciddiye almanız sizi risklerden uzak tutuyor. Köprüyü geçiyorsunuz, hayat devam ediyor ama geçmişte yaşanılan anılar ve de izler arkanızdan sürükleniyor. 


27.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar, Ben dün oldukça ilginç bir rüya gördüm. Rüyamda sahil kenarında bir yerde bir ıstakoz ya da yengeç tam hatırlayamıyorum, görüyorum. Tutmaya çalışıyorum ama  korkuyorum. Son anda bir başkası gelip onu yakalıyor. Birlikte uzaklaştırıyoruz. Yorumlarsanız sevinirim. 

Delphi

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

İnsanlarla uğraşmak zor, bu rüyayı gördüğünüz zaman biri sizi oldukça uğraştırmış olabilir, arkadaşlarınızın desteğini almak sizi rahat ettiriyor. 


27.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba, daha önce de size rüyamı yazmıştım ama yorumunu göremedim, umarım şimdiki rüyamı yorumlarsınız. Annem-babam ve ben at nalı şeklindeki bir salkımın (çok büyük bir salkım) üzümlerini yiyorduk. Üzümler kocaman ve sulu, açık yeşildi. Daha sonra ben salkımın üzerindeki üzümleri ayıklıyorum, çünkü salkım dalını süsleyip tanıdığım birinin boynuna asacakmışım. Şimdiden teşekkür ediyorum.

canan

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Dünyevi zevkler, beğeniler, istekler... Maddi bakımdan beklentiler artmış, hayattan keyif almak önem kazanmış... Güzel bir rüya... ama elimizdeki imkanları daha yapıcı bir biçimde kullanmaya çalışalım.


27.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar dün gece çok ilginç bir rüya gördüm yorumlamanızı rica ediyorum. Deniz kenarındayım bir sürü insan var kalabalık bir ortam. Havaya bakıyorum bir uçak var elimde de kirli çamaşırlarımın olduğu ama iki yanı da yırtık bir torba var. Deniz kenarında yürüyorum. Yürürken uçak alçalmaya başlıyor düşecek zannediyorum bir süre sonra uçak iyice alçalıyor ve deniz kıyısına hem de benim durduğum yere iniyor ve uçakta herhangi patlama olmuyor öylece deniz kıyısında duruyor ve o sırada deniz dalgalanıyor ve elimdeki o yırtık poşeti dalgalar alıp götürüyor ben de o çamaşırlarımın gittiğine rüyamda üzülüyorum. Nasıl yorumlarsınız bu rüyayı ne anlama gelebilir acaba merakla yorumunuzu bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

olcay

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Ne, sizin için iyi olur? Ne, sizin için kötü olur? Bir tür kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Rüyanız alışkanlıklarınızdan, yaptığınız seçimlerden zor vazgeçen bir yapınız olduğunu gösteriyor. Fakat umutlarınıza ve hayallerinize ancak eski alışkanlıklarınızdan kurtulduğunuz zaman erişebilirsiniz. Fırsatlara kapınızı kapatmayın. 


27.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Dün gece rüyamda bir oğlum olmuştu çok güzel bir çocuktu. Üzerinde mavi zıbın vardı. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Devrim Özdemir

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Yükselmeyi, değerinizin artmasını umut ediyor olabilirsiniz. Mavi renk bir şeye umut bağladığınızı işaret ediyor. 


27.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar rüyamda eşim ve kucağımda bir erkek bebekle bir lokantaya gidiyoruz. Orada bebeği benim kucağımdan alıyorlar ve bir odaya götürüyorlar. Sonradan bebeğimi orada zehirlediklerini anlıyorum. Bebeğin üzerinde beyaz bir kıyafet var. Birden yüzü sararmaya ve beyazlaşmaya başlıyor. Biz telaşlanıp oradan kalkıyoruz. Bir eve geliyoruz. Orada eşimin annesini ve teyzesini görüyorum. Bebek hep benim kucağımda fakat çok hasta. Daha sonra bebek ölüyor ve ben dizlerimin üzerine çökerek bebek kucağımda hıçkırarak ağlıyorum ve ağlayarak da rüyadan uyanıyorum. Uyandığımda hala ağlıyordum ve kollarım müthiş ağrımıştı. Çok etkilendim. Bir başka rüyada da bir kız bebeği emzirdiğimi gördüm ve bu çok hoşuma gitti. Bu rüya ne anlama gelir. Teşekkür ederim

Filiz SEVER CİCİOĞLU

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız sizin psikolojinizin pek iyi durumda olmadığını işaret ediyor. Değersizlik hissediyor ve de bu nedenle aşırı güven eksikliği duyuyor olabilirsiniz. Duygularınızı çok fazla içinize atmayın, sizi rahatlatacak, düşüncelerinizi açığa vurmanızı sağlayacak yollar arayın. 


27.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda ilginç bir şekilde sol göğsümün ucunun koptuğunu gördüm. Bu rüyayı ikinci görüşüm. Ve bir markette birileri beni kovalıyor kaçmaya çalışıyorum ama alt katta bir tünel kapısı gibi bir kapı buluyorum orayı denemek istediğimde kapalı olduğunu düşünüyorum ama biri tekrar denememi söylüyor ve kapıdan yol ortası bir yere çıkıyorum. Ve hiç aklıma gelmedik bir arkadaşım bana taksi çeviriyor. Kaçmak için bindiğimi hatırlamıyorum. Ama bana bir kadın, patron karısı hesap sormaya geliyor ama konuşmadım.

Elmas Görür

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Kurtulmak, kaçmak bazı şeylerden mümkün olmuyor. Yeniden denemeye daha kalkışmadan hayat önümüze yeni şeyler çıkartıyor. Gelişigüzel yaşayamayız, hele kayıplarla hiç ayakta duramayız. Geçmişi arkanızda bırakın ama gerçeklerden de kaçmayın. 


27.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda erkek arkadaşımla evdeyiz. Onun tırnaklarına kıpkırmızı bir oje sürdüğünü görüyorum. Bu beni rahatsız ediyor ama aslında çok anormal değilmiş. Daha sonra ben bunalıp dışarı çıkıyorum. Evin önünde küçük bir yol var. Karşıda da küçük müstakil bir ev bahçede bana karşı duran çok gösterişli bir at var. Sonradan hatırlıyorum ki o at bizimmiş. Atın üzerinde çok şık bir semer var. At ayağa kalkıyor fakat arka ayakları çok zayıf. Atların ayaklarının çok hassas olduğunu düşünüyorum. Koşarak içeri giriyorum ve erkek arkadaşıma atın bağlı kalmaktan arka ayaklarının uyuştuğunu ve açılması için biraz dolaştırmamız gerektiğini söylüyorum. Yola çıkıyoruz. Üstü açık bir arabamız var. Erkek arkadaşım sürekli söyleniyor. Ama konuyu hatırlamıyorum. Az önce ki o küçük yol çift şeritli bir yolmuş. Önce ters istikamette gidip bir kavşaktan dönmemiz gerekiyor. Benim gözüm sürekli onun ojeli parmaklarına takılıyor. Kavşakta ışıkta beklerken uyanıyorum 

Yasemin Günal

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Erkekler doğaları gereği daha rahat ve de savaşçılardır. Bu rahatlık onların koruma iç güdülerini sembolize ediyor. Kadınlar ise anne olmaya, her ayrıntıyı ciddiye almaya ve de daha fazla sorumluluk duymaya programlanmıştırlar. Erkek arkadaşınızın davranışları, ilişkiyi tek başınıza sırtlanmanıza neden olmasın. Çünkü bu sizi üzer, yıpratır ve de huzursuz eder. 


27.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda 10 tane sarışın erkek bebek sırasıyla dizilmiş oturuyorlardı. Hepsini tek tek öptüm çok güzel bebeklerdi. Sanki kendi çocuğummuş gibi geldi, gözlerim doldu. Daha sonra eve dönüyorum. Evin bahçesinde bir fil sıcaktan erimiş bir halde, komşular su ver, sevaptır diyorlar. Kova kova su döküyorum toprağa, fil şişiyor. En son kovayı dökerken kırmızı bir şimşek çakıyor gözlerimde biran. Fil kendine geliyor. Uyandım :)

rumuz refika 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Çabalar zamanla görünür olur. İyimserliğiniz hayatınıza kan ve can katıyor olabilir. İnsanlardan yardım almaya açık bir dönemdesiniz. İnanmak yolun yarısıdır, elbet dilekleriniz bir gün kabul olunur. 


27.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda çok büyük bir beyaz renkli yılanın paketlenip bana hediye edileceğini gördüm ve bu rüyanın çok etkisinde kaldım rüyamı açıklarsanız çok sevinirim.

Turan Öz

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Kimin dost, kimin düşman olduğunu bilmediğiniz bir dönem geçiriyor olabilirsiniz. Zarar nereden gelir, iyi niyetten mi? Hayat öyle yanardöner ki olayların ve de insanların asıl niyetlerini çözmekte zorlanıyoruz. Kendinizi güvende hissetmediğiniz için böyle bir rüya görmüş olabilirsiniz. 


27.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

İlk önce böyle bir site yaptığınız için çok teşekkür ediyorum, ve saygılarımı size ve tüm ekibinize iletiyorum. Bakın ben bu rüyamdan çok etkilendim, ben şu an sözlüyüm Türkiyeden, Allah izin verirse ağustosta evleneceğim, bakın rüyamda : Bir kuyu varmış onun yanına yaklaşıyorum eğilip kuyunun içine bakıyorum, içinde bulanık su var ama çamurlu değil yani sabun suyu gibi köpük falan yok sırf öyle bulanık, bu rüyam beni korkuttu, eğer yorumlarsanız gerçekten çok sevinirim, yeniden çok merci bu ilginiz için, ve selam ve saygılarımla.

efendi efendili

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Sizi korkutan veya endişelendiren bazı gelişmeler olabilir. Olayların, insanların gerçek yüzünü görmek her zaman mümkün. Fakat hayatınızdaki sinyaller sizi garip bir biçimde üzüyor olabilir. Önemli olan içinizin ferah olması. Huzurunuzu bozan noktalar varsa görmezlikten gelmeyin. Suyu içilmeyen kuyu kime fayda sağlar?


27.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda erkek arkadaşımı ve beni aldattığını düşündüğüm kızı gördüm erkek arkadaşım barda çalışıyor ve rüyamda da yılbaşıymış ve erkek arkadaşım takım elbise filan giymiş, şıktı yani sonra ben bara gidiyorum ve karşımda o kızı ve onun arkadaşı görüyorum. Üzülüyorum ve kızla dışarı çıkıp konuşmaya başlıyoruz. Bana önce aralarında birşey olmadığını hiç bir şey yaşanmadığını söylüyor. sonra kız bana herşeyi itiraf ediyor ve bana da yalan söyledi diyor ben ayrıldınız diye biliyordum diyor bana. Ama o kadar alay eder gibi konuşuyor ki sinir oluyorum kıza sonra erkek arkadaşımın yanına gidiyorum ve ağlamak istiyorum ağlayamıyorum beni hiç umursamıyormuş gibi davranıyor. Eğer bunun açıklamasını bana en kısa zamanda yaparsanız çok sevinirim 

Duygu Özvarna

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Yalanlar elbet bir gün ortaya çıkar. Ama güvensizlik hep hasır altı edilir. Kendi değerinizin farkında olun. Duygularınızı gizlemek sizi yorabilir. Kaybetmekten korkarsanız, korkunuza yenik düşersiniz. 


07.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda, lunaparkta:)
Denizdeyim, ama deniz ucu bucağı yok, kara yok, sanki
yerle gök birleşmiş masmavi bir yer, yüzüyorum, bir
anda etrafımda insanlar oluyor.
Onlara gösteri yapıyorum, denizin dibine dalıp,
kendimi yukarı doğru ittirip, kafamı göğe
değdiriyorum. Hissediyorum değdiğini, baktığımda
insanlar karınca gibi gözüküyorlar o kadar tepedeyim,
ve bunu 4 kere falan, bakın size napacağım deyip
tekrarlayıp yapıyorum..
Uyandığımda çok huzurluydum, hayır olsun mu diyeyim
bilmiyorum.. İyi günler, 

Ayben

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Hayaller, umutlar, planlar... Yüzünüz geleceğe dönük ve de başarmak istedikleriniz var. Ulaşmak mümkün mü? Denemeden bilemeyiz. Rüyanız kendi kapasitenizi, gücünüzü ve de imkanlarınızı sonuna kadar kullanmadığınızı işaret ediyor... Bir yerden değil, bir yerlerden başlamak lazım.


07.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

RÜYAMDA KENDİMİ GEMİDE GÖRDÜM GEMİYİ BEN KULLANIYORMUŞUM DENİZDE ÇOK TEMİZ VE GÜZEL SONRA KARAYA ULAŞIYORUM, ORDA AKRABALARIMIZ VAR İKİ TANE KIZ. BİR SINAVA GİRECEKMİŞİM AMA KAÇIRMIŞIM. GEMİYİ TERCİH ETMİŞİM. BU NE ANLAMA GELİYOR BANA YORUMLAR MISINIZ ETRAFTA AYDINLIK.

 Pınar Sargın 2005

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Seçtiğiniz yoldan, aldığınız kararlardan siz sorumlusunuz. Belki tercihleriniz size daha zor bir yaşam sunmuş olabilir. Fakat siz önemli kararlarınızı tek başınıza almaktan son derece memnun olabilirsiniz. 


07.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Selamlar Burçkolik Ekibi, rüya yorumlarına göstermiş
olduğunuz özen ve isabetli yorumlarınız için önce
teşekkür etmek istiyorum. Rüyam Şöyle;

İki tarafı da ağaçlıklı yeşillik çok güzel uzun bir
yoldayım. Önümde ve arkamda bir sürü koşan insan var.
Ben birden koşmaya başlıyorum ancak o kadar hızlı
koşuyorum ki bir anda çok uzağımda olanlara bile
yetişip onları hızla geçiyorum. Yalnız biriyle (bir
bayan) çarpışıyoruz ben geri dönüp bakıyorum ayağı
yaralanmış, üzülüyorum ama önemsemeyip gene koşmaya
devam ediyorum. Vefat eden anneannemin eviymiş oraya
ulaşıyorum iki katlı ahşap çok lüks olmayan ama temiz
bir ev, tahta merdivenlerden çıkıyorum. Evde
oturuyorum. Camdan baktığımda kapının önünde 2 tane
güzel köpeğin merdivenlerin önünde uyuduğunu fark
ediyorum.

Geçenlerde ayrıldığım eski erkek arkadaşım rüyasında
bizi bir sahil kenarında iskele de denize doğru
yürürken görmüş.

Yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler,
sevgiler.

A.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Hırslı ve amaçlarına giden yolda kararlı... Fakat ne ilginçtir ki hayattaki hırslarımız bir noktadan sonra bizi daha güvenli ortamlar arayışına sürükler. İş hayatınızda ve özel hayatınızda kendi güvenliğiniz ve de huzurunuz şimdi daha ön planda olacak.  

Ayrıldığınız erkek arkadaşınız hala umut dolu ve barışma isteği taşıyor olabilir.


07.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba sitenizi yeni keşfettim ve rüyamı yorumlayacağınızı
umuyorum.. Rüyamda sevdiğim erkeği gördüm, kendisiyle ağabeyimin arkadaşı olduğu için çıkamamıştım. Rüyama gelince.. Rüyamda onun öldüğü haberini alıyorum çok üzülüp ağlıyorum ve hemen onu arıyorum. Bir süre telefona cevap veren olmuyor sonra telefon açılıyor fakat ses gelmiyor. Son arayışımda ise bir bayan açıyor ve teyzesi olduğunu onun çok hasta olduğunu istersem telefonu ona verebileceğini ama konuşacak hali olmadığını söylüyor. Hatta ben o arada onun yataktaki halini görüyorum rüyamda. O kadar çok ağlıyorum ki teyzesi ağlamayın anlamıyorum falan diyor ki sanırım gerçekte de ağlamışım uyandığımda gözlerim şişti ve sızlıyordu. Neyse rüyama dönecek olursam ben hemen onun memleketine bilet alıyorum normalde orda yaşamıyor ama rüyamda ordaydı. Bileti satan kişi ise benim abimin arkadaşını unutmak için kendi kendimi hoşlandığıma ikna ettiğim kişi. Tam gidecekken abimin arkadaşı arıyor ve Ankara'da olduğunu söylüyor. Telefonda benle ve ağlamamla dalga geçiyor bense tamam o zaman bilet almıştım onları iptal ettireyim diyorum. Bileti iptal ettirmeye
gittiğimde ise bahsettiğim insan iptal ettirmeyeceğini söylüyor ve niye aldın diye hesap soruyor. Ben de ona o zaman açık bilet yap ben istediğim zaman giderim diyorum o da kabul ediyor. Sonrasında da uyanıyorum. Şu an gerek o insanla ilgili olsun gerek yaşadıklarımla ilgili olsun o kadar çaresizim ki rüyamı yorumlamanızdan başka isteğim yok umarım yorumlarsınız şimdiden çok teşekkür ederim.

B.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Abinizin arkadaşından çok fazla haber alamıyor ve bu nedenle aranızdaki ilişkinin mesafesinin arttığını hissediyor olabilirsiniz. Bu insana ulaşmak sizin için çok zor. Ve bu zorluk gün geçtikçe size daha fazla yük olabilir. Kendinizi hoşlanmaya zorladığınız insana ise istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İki ilişki arasındaki büyük fark sizi olumsuz etkiliyor olabilir. Duygularınızı çok fazla kendi içinize hapsetmeyin. Sevmek en güzel duygu, ilerleyen yıllarda hissettiğiniz duyguların ne kadar saf ve temiz olduğunu keşfedeceksiniz. Ayrıca sevginin anlamı sizde değişecektir.


07.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

18 yaşındayım lisede okumaktayım, ben bir rüya gördüm geçenlerde. Okuldaydım camdan bakıyordum. Hoşlandığım bir çocuk var o okula atla geliyordu ben de şaşırıyordum bu zamanda atla gezmek mi kalmış diyordum, arkadaşıma soruyordum o bana 'onlar soylu bir aile atla gezerler' sonra attan iniyor sınıfa, yanıma geliyor üzerinde bornoz var saçları ıslak sınıf kalabalık ve bir bakıyorum herkes bornozlu rüyam beni çok etkiledi yorumunu yazarsanız çok sevinirim bu benim için çok önemli.

Gözde

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

At ve bornoz hoşlandığınız kişinin iyi biri olduğunu hem maddi hem de manevi açıdan işaret ediyor. Fakat siz kendinizle ilgili bir takım yetersizlikler hissediyor ve de güvensizlik duyuyor olabilirsiniz. 


07.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda annem kardeşim ve ben yol kenarında bir kaldırımda duruyoruz. Yolda eski bir komşumuzun kızının düğünün olduğunu görüyoruz onu izliyoruz. Etraf  kalabalık çok fazla insan var. Yolun ilersinde başka bir grup insan var onlar başka bir şeyi kutluyorlar (sanırım asker uğurlamasıydı). Birden bire insanlar yerin altına girmeye başlıyor. Etraftaki her şey yerin altına giriyor. Annem, kardeşim ve benim olduğum yer hariç. Üzerlerini sular kaplıyor, sonra sular yok oluyor ve etraf bomboş bir düzlük oluyor. Biz korkuyoruz ama çok fazla değil daha çok şaşkınız. Sonra her şey yerli yerine geliyor ama gece olmuş ve herkes evlerindeymiş. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim. 

zeynep zeynep

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız bir felaketi veya maddi çöküşleri sembolize ediyor. Çevrenizdeki insanların yaşadığı trajediler sizi derinden etkiliyor olabilir. 


07.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba ben rüyamda eski kız arkadaşımı gördüm, onun işyerine yakın bir yere gitmiştim ve hiç tanımadığım 2 adamla konuşmaya başladım ve onlarla bir yere gidiyorduk, sonra ben arkama baktığımda arkadaşımın geldiğini gördüm ve tekrar önüme baktığımda adamlar yoktu, marangoz dükkanı gibi bir yer vardı, adamlar oraya girmiştir diye ben de girdim ama adamlar orda yoktu, ve sonradan kız arkadaşım da benim peşimden geldi, birbirimize nasılsın dedik, sonra oradan çıkmaya çalıştım ama çıkamadım, kapıları arkamızdan kilitliyorlardı, ilk önce bu kapıyı kilitliyorum diyorlardı, ben hayır kitleme diyince yinede kilitliyorlardı, sonra yukarıdaki bir camı kırıp dışarı çıkmak aklıma geldi, arkadaşıma da benim yüzümden o da burada mahsur kaldı diye üzülüyordum, ama çıkamıyorduk İlginiz için teşekkürler

Mehmet GÜNGÖR

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

İşlerinizin yolunda gitmeyişi ve dış etkenler aşk hayatınızı olumsuz etkilemiş olabilir. Ve de kısmetiniz kapanmış olabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı suçluluk hissi taşıyor olabilirsiniz. Hayata çok fazla boyun eğmeyin, o bazı zamanlar pek anlayışlı ve de insaflı olmayabilir. Biraz bencil olun ve kendi geleceğinizi ve de mutluluğunuzu düşünün.


07.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Ben rüyamda bir süre önce kıyametin koptuğunu gördüm annem ve ben evdeydik dışarıda her yer tsunami olmuş ve her yer sular altında kalmıştı. Bizim evin ise yarısı yıkılmıştı ama en enteresan tarafı bu durumda annem benim üstümde ne giydiğime bakıyor ve şu şöyle olmamış bunu böyle giy falan diyordu. Bunu anlamı nedir? Yorumunuz için teşekkür ederim.

Orhan Esnemez 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Hassas bir yapınız var. Ve bu hassaslık sizi hayatı gereğinden fazla ciddiye almaya itiyor olabilir. Maddi zorluklar ve de insanlarla ilişkiler sizi huzursuz kılıyor olabilir. Biraz esnek olmakta yarar var.


07.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda ben bir apartmanın  terasındayım karşı apartmanın terasında kocaman bir köpek tellerden yapılmış bir kafesin içinde ama köpek devasa büyüklükte ve simsiyah. Köpek hiç havlamıyor ve tellerden yapılmış kafesi pençesiyle yıkıp çıkabileceği halde hiç birşey yapmadan bekliyor sonra onun 10 da 1 i sayılabilecek büyüklükte birkaç adam maşallah maşallah diyerek köpeğin kafesini açıyorlar ve köpeği yakıyorlar ama yakarken sürekli maşallah maşallah diyorlar bense bunları üzülerek seyrediyorum köpek acıdan ağlıyor ve çığlık atıyor ama kaçmıyor. Hava da bulutlu gri. Lütfen yorumlayıp beni bilgilendirin teşekkürler..

Yakup Altınöz

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Tanıdığınız biri psikolojik sorunlar yaşıyor olabilir ve kendi kendine hayatını zorlaştırıyor olabilir. Bazen büyüklük, sertlik ve de güçlü görünmek yanıltıcı olabiliyor. Çevrenizdeki insanlara ve de olaylara tepkisiz kalmayın.


07.04.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

İyi günler, Bu rüyayı 19.03.2005 Cumartesi gecesi gördüm. Hala da etkisinden kurtulamadım. Çok fazla büyüklükte bir banyodayım. Banyonun her tarafı bembeyaz ve çok uzun bir küveti var. Ben küveti temizliyorum ve yanımda beyaz pantolon ve beyaz uzun kollu gömlek giymiş sarışın uzun saçlı, bakımlı  bir kadın var. Banyonun yan tarafında da bir oda var. Ve odada kayınvalidem uzanıyor. O sarışın kadın bana kayınvalidemin çok kızgın olduğunu söylüyor. Ve kayınvalidemin benim hakkımda yaptığı dedikoduları bana duyuruyor ve bana öğütler veriyor. Eğer yorumlayabilirseniz beni çok mutlu edersiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

ELİF

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Banyo evdeki en mahrem ve de tek başımıza kaldığımız yerdir. Kendinizle baş başa kaldığınız zamanlar sizi üzen durumlarla çok fazla haşır neşir oluyor olabilirsiniz. Maddi beklentileriniz ve gizli çabalarınız tam olarak görünmüyor ve de anlaşılmıyor olabilir. Kendinizi kapatmayın ve de çok fazla alttan almayın. 


14.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba.. sitenizi 1 sene önce tesadüfen keşfetmiştim. Ve ondan sonra bende bir bağımlılık haline geldi:) Her sabah sizin burç yorumlarınızı okumadan güne başlamıyorum. Ve ara verdiğiniz süre boyunca her gün acaba yenilenmiş midir diye sürekli girip bakıyordum. Dün gece bir rüya gördüm ve kalktığımda dehşete kapıldım. Kısaca şöyleydi: ben ve dedem yürüyormuşum böyle çorak bir yer. (bu arada dedem 5 sene önce öldü) sonra uzakta tepede bir yerden Azrail tipinde biri iniyor ayağı kocaman yeşil derili ve sandaletli elinde bir şeyler taşıyor ve dedemi tanıyormuş. Dedem ona aldırmıyor ve biz bir yere geliyoruz bana bazı fotoğraflar gösteriyor bir küçük bebeğin fotoğrafları tombul birşey ve kocaman bir burnu var. Sonra birçok tırın konteynırın olduğu bir yerde olduğumu hatırlıyorum. O Azrail tipli varlık da beni izliyor ayaklarını görebiliyorum. Sonra ben bir emanet almaya gelmişim onu alıp hızla uzaklaşmaya çalışıyorum. O varlık yine beni takip ediyor ve bana doğru bakıyor birden yüzü dedemin yüzü oluyor ve bana eliyle sus konuşma sabırlı ol anlamında bir işaret yapıyor. Ve ben ağlayarak ben konuşmak istemedim yüreğim istedi diyorum ve o bana yine aynı işareti yapıyor ve ben söylediklerimi yine tekrarlıyorum.. artık ondan korkmuyorum ama içimi acı ve hüzün kaplıyor. Yorumlarsanız sevinirim.. çünkü hala etkisindeyim.. iyi çalışmalar

Azra / istanbul

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Herkes bir gün ölecek... Fakat biz yaşarken ölüm gerçeğinden çok uzağızdır. Sonra sevdiğimiz bir insanı kaybederiz ve ölüm bizde anlam kazanmaya başlar. Rüyanız ölümle beraber yaşadığımızı işaret ediyor. Ama diğer yandan ilk başta yadırgadığımız bu duruma zamanla alışıyoruz, işte o zaman daha rahat konuşmaya ve de hislerimizi dile getirmeye başlıyoruz. Bu rüya bir tür desteği ve de size verilmek istenen gücü işaret ediyor. Güzel ve ilginç bir rüya.  


14.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar, aynı gün içinde 3 tane rüya gördüm. 1- Ben rüyamda arkadaşımın bana dükkanı emanet ettiğini görüyorum. Ve yanımda birisi daha var fakat kim olduğunu hatırlamıyorum. İki çocuk dükkanı soymaya geliyorlar küçüğü çok sert görülüyor. Yanımdaki ben gidiyorum diyor fakat kapıya yaklaşıp lambayı kapatıyor ve biz çocuklarla boğuşuyoruz bu arada çocuklar dışarı kaçıyor ikimizde arkalarından koşup yakalıyoruz. Ben ''polise vermeyelim'' diyorum ''bunları salıverirler'' diyorum . Ve 1 gün saklayalım akılları başına gelsin diyorum. 2-gece fırına ekmek almaya gidiyorum fakat fırıncı çocuk fırını kapatıyor ve bana aşağı fırına gitmemi söylüyor. 3-sevdiğim kızın annesini gördüm ve biz arabaya biniyoruz fakat ben arabayı çalıştıramıyorum anahtarı arabanın kilidine sokacağıma dişimin arasına sokuyor çeviriyorum ve üst dişim düşüyor. 

Selçuk

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

İlk rüyanız, olaylara hazırlıklı olduğunuzu ve bunun size şans getirdiğini işaret ediyor. Her koşulda fırsatları kaçırmamaya hazırsınız, zorluklardan korkmuyorsunuz, kaderinizi değiştirmek istiyorsunuz. İkinci rüyanız ise parasal bakımdan sabırlı olmanızı gerektiren bir dönemde olduğunuzu işaret ediyor. Üçüncü rüyanız ise, olayları istediğiniz gibi kontrol edememek maddi bakımdan sizi zorluyor olabilir. Rahat olamamanın sıkıntısını çekiyor olabilirsiniz. Ama kendinizce çözümler bulabilirsiniz. 


14.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba ben rüyamda bilmediğim bir evi kendi evimmiş gibi gördüm. Salondaydım, ailem de yanımdaydı. Geniş ve sonuna kadar açılmış bir pencerenin iki üç metre ilersinde bir kanepede oturuyordum sonda açık pencereden karşı apartmandaki bir daireden genç benimle aynı yaslarda bir erkeğin bana baktığını gördüm, onun penceresi de bizimki gibi sonuna kadar açık ve aynı boyuttaydı, onu orda görünce ben de kanepeden kalkıp pencereye doğru yaklaştım. Herşey çok netti sarışın ve renkli gözlü biriydi, göz göze geldik. Sonra ben camdan sarkıp etrafa doğru baktım ve onun bulunduğu apartmanın yanında çok çok yüksek başka bir apartman gördüm biran içim çok fena oldu kendimi iyi hissetmedim tekrar tekrar bir apartman nasıl bu kadar yüksek olabilir diye baktım. Her zamanki rüyalarım gibi bu da çok tuhaf bir rüyaydı, parçaları birleştiriyorum ama bir anlam çıkaramıyorum, kritik günler yaşıyorum ne ifade ettiği benim için çok önemli. Yorumlayabilirseniz sevinirim. Tesekkürler. 

ishilti

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Hedeflediğiniz ve ulaşmak istediğiniz şeyler var. Fakat kendi hayatınızın dışındaki insanlar ve de erişilen noktalar sizi ürkütüyor olabilir. Kendi sınırlarınızın dışına çok yabancı kalmış olabilirsiniz. Ve size uzak ve de büyük olan insanlar, hayatlar ve de amaçlar sizi korkutuyor olabilir. 


14.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda, üzüm salkımı şeklinde minik minik bir sürü inciden oluşan büyük bir yüzük takmıştım. Parmağımdaki yüzüğe beğeniyle bakarken arkadan annemin sesini duydum. Kızım rüyanda inci görmek ölümünü görmektir sen öleceğini mi haber aldın diyordu. Rüyamın içinde annemin rüyamı yorumlamış olması beni ürküttü hemen uyandım. Bu rüyayı yorumlarsanız sevinirim.

Sinem TOPLAN

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Bilgi, gelişmek ve de arkadaşlar bunlar bizim hayatımızı değiştiren noktalar. Anneler çocuklarının pek değişmesini istemezler, çünkü kendilerinden uzaklaşacağından, aynı dili konuşamamaktan çekinirler. Siz de bunun farkındasınız ki kendi hayatınıza ve de zevklerinize, yaşam tarzınıza odaklanmak değişmenize neden oluyor. 


14.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba, ben rüyamda üzerimdeki giysimin üstüne tekrar siyah bir penye alıyorum yeni ve giyiyorum. Daha sonra iki penyenin arasından bir sürü tespih böceği çıkıyor. Ve onları atıyorum. Bir de komşumun kapısında bir sürü solucan görüyorum. Bir tanesi de içeri giriyor. Uyarıyorum onu. Ve içeri gireni yakalamaya çalışıyorum ama olmuyor. Çok hızlıydı çünkü. Büyüklü küçüklü bir sürüydüler. Yorumunu yaparsanız memnun olurum. Teşekkürler.

ŞA

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Üzerinize çöken kasvetten, üzüntüden kurtulacaksınız. Solucan ise hoş olmayan bir insanı veya insanları işaret eder. Duyarlı yanınız sevdiğiniz insanları korumak istiyor, özellikle kötü niyetli ve de iyi konuşmayan insanlara karşı tepkilisiniz.


14.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Selamlar Sevgili Burçkolik Ekibi, Bu rüyayı bir arkadaşım görmüş, ben çok büyük ve ferah bir eve taşınmışım, bana ziyarete gelmişler onlara evi gezdiriyormuşum banyosu da çok büyük ve ferahmış evin. Diğeri ise benim gördüğüm bir rüya, alt yirmilik dişimi çektiriyorum çok acıyacağını düşünüyorum ama bilakis hiç acı hissetmiyorum diş çekilirken. Yorumlarsanız çok sevinirim, kolaylıklar dilerim. 

A.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Özel hayatınız ve de arkadaşınızla paylaştıklarınız onu olumlu etkiliyor. Ve sizi daha rahat ve de mutlu görmeyi temenni ediyor. Kötü bir haber alabilirsiniz ama bu sizi üzmeyecek.


14.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba... ben rüyamda annemle otel gibi bir yerin lobisinde oturuyordum. Sonra Aliye dizisindeki hani dolandırıcı bir tipi canlandıran bir adam var ya o yanımıza gelip bana hadi çabuk seni bekliyorlar dedi. Ben de hemen gitmek için kalktım ama gitmeden önce birşeye ihtiyacım olduğunu fark ettim bu benim şoförlüğüm vb. gibi yardımcılığımı yapacak biri gibiydi oradaki yetkili bir bayanla konuştum bu işi normalde yapan kimsenin o an olmadığını soyledi o sırada ona on milyon gibi bir para verdim para net değildi belki de yoktu ama on milyon gibi bir ücret verdiğimin bilincindeydim sonra birden babamı gördüm, o sırada işe alınmıştı ama benim için çalışacağını bilmeden, neyse bunu da hallettikten sonra binanın kapısından avlu gibi bir yere çıktık, yaklaşık on beş yirmi tane takım elbiseli adam dışarıda sıraya geçmiş beni bekliyorlardı. Onları gördüğüm andan itibaren yanımda kimsenin olduğunu hatırlamıyorum. Bu tek sıra halinde kenara çekilmiş adamlarla tek tek el sıkıştım. En sonda yine takımlı yaşlı ak saçlı sakallı bir dede deyim o vardı, ona da elimi uzattım, el sıkışmadı gitmemi ister gibi başıyla selam verir gibi yaptı. Sonra birden bu siyah takımlılar etrafa dağılıp
kayboldular, o anda yine ailem yanıma geldi ve aynı alanda geniş masalar gördüm. Masaların arkasında ciddi bir konuyu için orda oldukları izlenimini veren az önceki adamlardan bir iki kişi oturuyordu. Sırayla bu masaları da gezdim benim dışımda gezenler de vardı. Hani tanıtım standları olur ya o düzende masalarına gelen kişilerle tanışıyorlardı soruları cevaplıyor yada birşeyler anlatıyor gibiydiler. İkinci masanın konusunun ABD ve  Polonya yada Rusya olduğunu gördüm geniş not kağıtlarının üzerinde yazıyordu. Önce kağıtların önünde hayal meyal yetkililer vardı ama bir anda kayboldular geriye pano üzerine tutturulmuş kağıt notlar kaldı. Onların gittiğini tekrar el sıkışmak için elimi uzattığımda anladım insanlar yoktu ve bunun üzerinde ülke isimleri yazan kağıtlarla el sıkıştım ama karışık bir histi bu yani elime kağıt hissi pek gelmedi. Neyse o masadan da ayrılıp arkaya doğru yöneldiğimde üçüncü masayı gördüm, etrafında üç kişi oturuyordu, kendi aralarında konuşuyorlardı, onlara doğru yöneldiğimi görünce kafalarını kaldırıp baktılar, fakat ben yanlarına gitmedim onlar da konuşmalarına devam ettiler, o sırada masanın ilersinde annemle babamı görmüştüm sonra da üçümüz bu alandan çıktığımız anda rüyam bitti. Uzun bir rüyaydı en özet şekliyle anlatmaya çalıştım. Ben siyaset bölümü öğrencisiyim ama buna ilişkin gördüğüm ilk ayrıntılı rüya bu oldu diyebilirim her zaman çok ilginç rüyalar görüyorum, rüya sözlüklerine bakıp içinden çıkamıyorum bir sürü farklı anlam yazıyor çok merak ettim yorumlayabilirseniz çook sevinirim teşekkürler. 

Nihan

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Teori ve de tasarı... planlar ve de hedefler... Tüm bunlar akıl yoruyor, zaman alıyor ama insanlarla temas kurulmadığı ve de düşünceler pratiğe dönüştürülmediği için herşey kağıt üzerinde kalıyor. Gerçekler ise yanımızdan ayrılmıyorlar, aile... Rüyanız kendinizi daha rahat ortaya koyma isteği duyduğunuzu işaret ediyor. Fakat bağ ve ilişki kurmak size o anlamda şimdilik uzak geliyor olabilir. İlerleyen zaman istediğiniz yönde gelişmenize daha fazla olanak sağlayacaktır. 


06.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar, Yeniden sizle beraber olmak ne güzel, yeniden yorumlarınızı alabilmekte öyle. Dün gece benim için çok önemli bir rüya gördüm umarım sizde yorumlanmaya değer bulursunuz. Rüyamda kendi evimizdeydim ve evimize misafirler gelmişti, misafirlerimizden biri ki bu insan bana tüm ömrüm boyunca tanıyormuşum hissi verdi (oysa ki hiç tanımıyorum) benimle evlenmek istediğini söyledi ve bu konuda çok ısrar etti, ben bu konuda rüyamda çok kararsız kaldım, annem yanımıza geldi ve bir sürü altın yüzük getirdi hatta kendi yüzüğünü bile verdi ama yüzükler biraz eski gibiydi, birbirimize yüzük taktık, yüzükler bana biraz bol geldi. 2 tanesini ben taktım geri kalan 6 tanesini üst üste onun bir parmağına taktım. Birde küçük ama şekilli taşlar ne anlama geliyor ? Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Rüyaperest

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Eskiden günümüze kadar gelen hikayeler... Aile... Aşk... Gördüğünüz rüyadaki sembollerin çoğu maddi ve de manevi açıdan güzel. Bu rüyanız, aile yapınız ile aşk hayatınızın birbirine bağlı olduğunu işaret ediyor. Bu yüzden parmağınızdaki yüzük bol ve size eski geliyor. Arkadaşlığı aşka, ailenizi ise evliliğe tercih ediyor olabilirsiniz. 


06.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda çok şık ve pahalı dikdörtgen şeklinde bir saati yeni almışım, ve onu kendi kolumda gördüm. Çok şık ve pahalı bir saatti. Üstelik dikdörtgen şeklinde ve büyük bir kol saatiydi. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Sevgiyle kalın.

Ali AÇIKGÖZ

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız önemli bir isteğe veya amaca ulaşmaya kendinizi yakın hissettiğinizi işaret ediyor. İşinizde, mevkiinizde veya hayatınızda yeni beklentilere gebe kalabilirsiniz. Her bakımdan güzel bir rüya.


06.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar! Öncelikle böyle bir ortam düzenlediğiniz için size teşekkür ederim, çünkü insanların bu tur hizmetlere gerçekten ihtiyaçları var diye düşünüyorum. Ben dün bir rüya gördüm aslında gördüğüm rüyaların çoğu gerçekleşiyor buna da hayret etmekteyim ama bu rüya biraz değişikti:) Görüyorum ki: arkadaşlarla bir yerde oturmuşuz ama bilmiyorum tam neresi sanki bir kutlama yerindeyiz ve softaya sari renkte şarap geliyor.(Gerçekte ben sarhoş edici içkilerden fazla tüketmem sadece düğünde falan) Şarap geldiğini görünce ben arkadaşlara dedim ki ben geçeyim diğer masaya siz rahat rahat için ama onların arasında oturduğum için bana müsaade etmediler ve içtikten sonra da kendi kendime dedim ki ne güzel tadı var sanki bu zamana kadar hiç şarap içmemişim ve hiç sarhoş olmadım:) ve bir bardak daha istedim. Bu kadar. Bana bu rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum teşekkür ederim! 

Huseyn Huseynov

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Hayatın zevklerinden uzak kaldığınızı hissediyor olabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal hayatınızla ilgili bastırdığınız duygular bilinçaltınızdan fışkırmış. Sembolik olarak şarap zevk ve de zenginliktir. Farklı ve de eğlenceli şeyler denemek sizi zenginleştirecektir. Sosyal hayatınıza daha fazla önem vermeye başlayabilirsiniz. 


06.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba... Sitenizle tesadüfen karşılaştım ve ben de sizin yorumunuzdan faydalanmak istedim. Rüyamda uykudan uyanmışım ve alttaki ön dişimin kırıldığını fark ettim, önce ön sol dişim kırılmış ve ardından onun solundaki dişimde kırıldı, bunu anneme gösteriyorum ve birşey olmaz diş doktoruna git diyor yenisini eklerler... Ardından lavaboya koşuyorum ve tükürmeye başlıyorum, tükürüğüm bir türlü bitmiyor ve bu tükürük koyu sarı renginde, suyu acıyorum ama tükürüklerim lavaboya yapışmış sanki suyla zor çıkardım ama sonunda çıktı ve lavabo temizlendi... Arkasından kendimi birden bir mağazada buluyorum ve orda tanımadığım iki erkek çocuğu (4 ve 6 yaşlarında) görüyorum, ölçülerini alıp kazak alıp hediye ediyorum buna çok seviniyorlar... Bu rüyanın anlamını söylerseniz çok sevinirim... Saygı ve Sevgilerimle.

Emine Cane

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızdaki semboller güvensizliği, eksikliği ve de maddi olanaksızlıkları sembolize ediyor. Dişlerin kırılması ise kontrol edemediğiniz bir olayın veya durumun sizi üzdüğünü. Sarf ettiğiniz sözler ve de içinizde birikenler sizi derinden yaralamış olabilir. Rüyanız bir konuda çok hassas olduğunuzu ve de aşırı incindiğinizi gösteriyor. Eğer sizi üzen konunun ne olduğunu şu an hatırlayabiliyorsanız kendinizle barışmayı deneyin. 


06.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Böyle bir site ile bizlere yardımcı olduğunuz için şahsım adına çok teşekkür ederim. Şimdiye kadar benzerini hiç görmediğim bir rüyamın tabirini rica ediyorum. İçeride insanların olduğu büyük bir mağaza gibi bir yer düşünün sol tarafta orkestraya benzeyen bir yer ve insanlar var. Birde sahne var ve ben sahnede ellerim arkadan bağlı şekilde oturuyorum. Karşımda bir-iki kişi ( Biri kadın olabilir)bir sehpanın üzerine kurulmuş dürbünlü tüfekle beni hedefle yecek en uygun yeri arar gibiler. Devamlı dürbün ile hatasız atışı yapmayı ayarlıyorlar, belli ki profesyoneller. Evet idam olacağım ama nedenini bilmiyorum. Etraf çok sakin ve normal karşılar durumdalar. (Hani dokun bana adlı yarışmadaki gibi) Ben ise tecelliye razı olmuş durumdayım.  Karşımdakilerin alnıma mı, kalbime mi nişan alacaklarını hangisinin daha acısız olacağını düşünüyorum. Karım ve çocuklarım hiç aklıma gelmez iken Yurt dışında sevdiğim kadın aklıma geliyor ve onun benim ölümüme üzüleceğini düşünürken vurulmadan uyanıyorum. Bu rüyamdan bir hafta sonrada rüyamda yüzer gibi uçtuğumu gördüm Saygılarımla

Lütfü Yavuz

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız son zamanlarda ruhsal yapınızın pek sağlıklı olmadığını işaret ediyor. Hüzünlü ve mutsuz olabilirsiniz. Ve bu ruh halinizdeki düşüş sizin çevrenizle, dostlarınız ve de akrabalarınızla ilişkinizi olumsuz etkiliyor olabilir. Ruh halinizdeki düşüş diğer yönden sizi korkutuyor da çünkü değiştiğinizi ve eskisi gibi olmadığınızı hissediyor olabilirsiniz. Ayrıca rüyanız, sevgisizlik hissettiğinizi de işaret ediyor, bu nedenle sevdiğiniz kadın aklınıza geliyor. 

İnsanlar hayatlarında zaman zaman ruhsal olarak kısırlaşırlar. Ve bu durum onların geçmişe özlem duymalarına neden olur. Öte yandan bu kısırlık, iç dünyalarındaki çatışmayı çevrelerindeki insanlara da bulaştırmalarına neden olur. 
Ufak mutlulukları ve paylaşımları yanı başınızdan ayırmayın. Çünkü mutluluğun tam olarak sığabileceği kadar büyük, devasal bir kutu, bir insan veya bir yer yoktur. Mutluluk bize küçük küçük ve an an gelir. Etrafınızdan ve küçük heyecanlardan kopmayın.


06.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda elimde ölü büyük bir balık tutuyorum. Sonra balığın içinden uzun gagalı ölü bir kuş çıkıyor. Kuşun boynunu ellediğimde de içinden küçük ölü bir balık daha çıkıyor. Yanımda erkek kardeşim var. Balıklar ve kuştan iğrenip ona vermei istiyorum. Gülerek alıyor ve bunların hepsini paketleriz diyor. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler...

aysergok

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

İstekler, hayaller, beklentiler... Biz isteriz, ne gelen olur ne de giden. Neyse ki ihtiyacımız olduğunda kanımızdan, canımızdan olan insanlar hep yanımızda olurlar. Gerçekçi olmak hoş olmasa da ara sıra iyidir. 


06.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Selam, rüyamda ben Akmerkez gibi alışveriş merkezinin üst katındayım, yanımda kimse yok. Üst kattan aşağıya bakıyorum acayip bir kalabalık var ama hepsi erkek. Elindeki çiçekleri yukarı bana atıyorlar. Bir tane kırmızı gülü yakalıyorum, ama dikeni batmıyor. Galiba bir de kırmızı karanfil yakalıyorum. Şaşırıyorum o çiçekleri nasıl bu kadar yukarıya fırlattılar da ben de yakalayabildim diye... Diğer rüyamda ise, ben anneannemlerdeyim, salondan mutfağa gidiyorum. Orada anneannemi otururken görüyorum. Mutfak tezgahının orada da erkek arkadaşım var (halbuki birbirlerini hiç bilmiyorlar bile normalde) ama arkası dönük, bişeyler yapıyor. Beyaz tişörtünü giymiş gene. Bakıyorum ki beni fark etmiyor ben de sesimi duyurayım diyorum: Bir su içeyim bari... (aslında susamış değilim, sadece dikkatini çekmek için) diyorum. Ama o hiç oralı bile olmuyor. Bardağa sürahiden su dolduruyorum ve salona gidiyorum. Bardaktaki suya bakıyorum içinde tozlar yüzüyor. Meğerse bardak önceden tozluymuş bende su doldurunca böyle oldu demek diye düşünüyorum.. Zaten içmeyecektim ki deyip, salondaki yeşil yapraklı bir çiçek var o saksının yanına gidip suyu toprağına döküyordum. Neyse bardakta temizlendi diyorum... Teşekkürler!

POYRAZ

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

İlk rüyanız çevrenizden göreceğiniz ilginin artacağını, insanların beğenisini daha fazla kazanacağınızı ve ayrıca bu durumun aşka bakışınızı da olumlu etkileyeceğini sembolize ediyor. İkinci rüyanız ise, erkek arkadaşınızın iş veya başka bir şeyle yoğun olmasından dolayı rahatsızlık duyduğunuzu işaret ediyor. Onun dikkatini çekmek istiyor, ama yanlış davranmaktan çekindiğiniz için kendinizi frenliyor olabilirsiniz. 


06.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Selamlar ve kolaylıklar dileyerek ilginç bir rüyamı
paylaşmak istiyorum sizle.

Bir süre önce (istemeyerek) ayrıldığım erkek
arkadaşımla bir evde tartışıyoruz. Ben kapıyı çekip
çıkıyorum çok sinirliyim. Bir kat iniyorum, o sırada
bana sesleniyor, "lütfen dur seni kaybetmek
istemiyorum" diyor ve birden trabzanlardan atlayıp
yanıma geliyor. Çok kötü düşüyor ve bak her yerim
ağrıdı çok kötüyüm diyor ve bana sarılıyor. Üzerinde
de lacivert takım elbise ve beyaz gömlek var. Onu bir
kaç kez takım elbiseyle gördüm rüyamda. Çok ilginç
geldi yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

A.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Bu ayrılık sizi üzmüş. Bu kişinin size geri dönmesini istiyor olabilirsiniz. Ama bu isteğiniz bir türlü gerçekleşmiyor olabilir. Ayrıca bu ayrılığın onu da kötü bir biçimde yaraladığının farkındasınız. Takım elbise ve de beyaz gömlek giymiş görmeniz ise, onun hayırlı bir kısmet olduğunu işaret eder. Fakat rüyalarda barışmak, sarılmak genelde ayrılığın devam ettiğini sembolize eder. 


06.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Sayın burckolik ekibi ve yazarları sizden uzun zamandır haber alamadık. Öncelikle sizleri burada görmek bizleri mutlu etti. Ben 32 yaşında evli bir beyim, sizin sitenizde ilk defa rüya yorumu yaptırıyorum bunun için çok heyecanlıyım. Neyse rüyama geçelim. Rüyamda eşim, vefat etmiş olan kayın babamın vasiyeti üzerine bir başka adamla evlenmiş. Kaynanam bizde kalıyormuş, iki oğlum var onlara bakmaya gelmiş neyse benim evimdeyiz, sanki daha önce birlikte olmuşlar gibi eşim benim yatağımı oturma odasına hazırlarken adam benim yatak odamda bekliyormuş. Eşimin üzerinde bir gecelik var. Adamı hayal ediyorum ben, içerde benim yatağımda. Neyse kayınvalidem de bu olayı onaylıyormuş gibi kızım siz rahatınıza bakın ben çocuklara bakarım gibi şeyler söylüyor. Eşimin kolundan tutup ona yinemi o adamın yanına gideceksin diyorum, eşim de bana ben ne yapabilirim babamın vasiyeti diyor. Çok çok çok kızıyorum eşimi tokatlayıp tokatlamadığımı hatırlamıyorum baya bir zaman oldu çünkü sizleri beklediğimden. Neyse çok affedersiniz eşimin evlendiği o adamı içerde soyunmuş eşimi beklerken hayal ediyorum rüyamda. Adamı hiç görmedim ama hayal ediyorum işte. Eğer bu mektubu değerlendirmeye alırsanız çok memnun olacağım daha önce hiç beni böylesine etkileyen bir rüya görmemiştim ve kimseye de soramıyorum utandığımdan lütfen sizin yorumlarınızı bekliyorum. Saygılarımla

İbrahim 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız evlilikte ve ev hayatında eşinizi gözlem altına aldığınızı işaret ediyor. Eşinizin tavırları, kendi hayatı, eğer çalışıyorsa iş hayatı olumlu bir çizgide ilerliyor olabilir. Gördüğünüz bu rüya, her ne sebeple olursa olsun evliliğin dışında kaldığınızı hissettiğinizi işaret ediyor. Hissettiğiniz ve de bastırdığınız duygular sizi aşırı tepkisel ve de duyarlı yapıyor olabilir. 


06.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba, Ben size beni düşündüren iki rüyadan bahsedeceğim. Birincisinde ben evlilik hazırlığı içerisindeyim ama evlenemeden ölüyorum. Ruhum dünyada kalıyor. Ailem buna önce seviniyor. Ama herkes gittikçe duyarsızlaşmaya başlıyor. Kimse ilgilenmiyor. Ben evden çıkamıyorum onlar da eve geç geliyor ve çok sıkılıyorum. Tanrıya beni tekrar hayata göndermesi için yalvarıyorum ve gerçekten tekrar canlanıyorum. Buna çok seviniyorum ve sonra düğünümüzü görüyorum. Annem son derece bakımsız, kötü bir kıyafet giymiş, saçlarını yaptırmak istemiyor. Bu tip şeyler oluyor ve yine canım sıkılıyor. (nişanlıyım gerçekten) İkinci rüyada ise, ben ve ailem yeni bir eve taşınıyoruz. Ev çok ucuz ama güzel. Çok geniş ve ferah. Bir sorunu var o da şehre uzak olması. Yakınımızda bir dolmuş durağı yok, ama otobüs var. Bu da bizi düşündürüyor çünkü o kadar mesafenin otobüsle çekilmez olduğunu düşünüyoruz.

esra

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Yapacağınız evliliğin, hayatınızda pek çok şeyi değiştirmesinden korkuyor olabilirsiniz. Özellikle ailenizden kopma düşüncesi, onların size olan ilgisinin azalması sizin tavır ve de davranışlarınızı değiştiriyor olabilir. İkinci rüyanız da yeni bir düzeni sembolize ediyor. Ama bu yeni düzeni hayatınıza tam olarak oturtmakta güçlük çekiyor, ufak sorunlarla karşılaşıyor olabilirsiniz.


06.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Önce selamlarımı ve saygılarımı iletiyorum size ve bütün ekibinize, bakın ben rüyamda, deniz kenarındaymışım, kumsalın üstünde ölmüş bir yunus balığı görüyorum, yarı çıplak bir erkek balığın yanına yaklaştı, bana bakarak ölmüş yunus balığa silah patladı, eğer bu rüyamı yorumlarsanız beni çok ama çok sevindirirsiniz.

Kiraz K.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Kısmetlerinizi bir şekilde kaçırdığınızı, ayağınıza gelen fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüyor ve de üzülüyor olabilirsiniz. Öğrendiklerinizle yola devam edin, kendinizi tekrar etmeyin.


06.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,

Rüyayı annem görmüş, Rüyasında benim erkek arkadaşıma altın saat takıyormuş. Acaba bu ne demek? Yorumlarınızı bekliyorum. Tşk.

Seda

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Anneniz erkek arkadaşınıza tam not vermiş. Ve onun daha iyi yerlere gelmesini, yükselmesini ve de hayatını tam olarak rayına oturtmasını gönülden istiyor olabilir.


06.03.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda bir son derece sakin bir denizde hız motoru, jet-ski gibi bir aracın üzerinde son sürat gidiyorum ve kıyıdan biraz uzağım, yönüm ise açık deniz. Sahilde insanlar yüzüyorlar ve hava çok iyi. Sonra önüme bir şey çıkıyor ve ona çarpıyorum ancak o sırada arkamda daha önce fark etmediğim bir çocuğun battığını görüyorum ve dalıp onu çıkarıyor, kurtarıyorum. 

volume4

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız olaylara, insanlara ve de kendi hayatınıza sahip çıktığınızı gösteriyor. Belki gelişmek, risk almak sizin için kolay olabilir ama her zaman dikkatiniz devrede, kötü durumlarla karşılaşmaya hazırlıklısınız. Güzel bir rüya, sizin karakterinizin sağlam, yapıcı ve de gelişmeye açık olduğunu sembolize ediyor.


24.02.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba. 2 yıl önce size bir rüyamı yazmıştım, yorumlayıp sitenizde yayınlamıştınız, sonra yorumunuz gerçekleşmişti. Sonra başka bir rüyamı daha yazdım, orda rüya içinde rüya görüyordum, o rüyayı da ruh halimle bağlantılamıştınız. Şimdi size yazmak istediğim çok eski bir rüyam var. Çünkü bu rüya ile ilgili bazı gelişmeler oldu son günlerde, ve daha önce yorumlatmadığım için merak ediyorum: Yıllar önce bir istihare uykusuna yatmıştım. Cevabını aradığım soru gelecekte kiminle evleneceğimdi. Rüyamda karanlık bir odadaydım. Odada bir kapı vardı ve kapalıydı. Fakat arkasında biri vardı. Kapıya gidip "orda misin, yüzünü göster" diye seslendim. Öte taraftaki kişi konuştu, ancak benim sesimle konuşuyordu. Ne söylediğini hatırlamıyorum ama sanırım kapının açılamayacağını söylüyordu. Kapının arkasındakinin kendim olduğu hissine kapıldım bir an. Daha sonra uyandım. Şimdi işin ilginç kısmına gelirsek: Ben bu rüyayı görmeden önce biriyle tanışıp aşık olmuştum fakat o kişiye arama uzaklık girdi ve ayrılmak zorunda kaldık. Şimdi çok uzun yıllar sonra kendisiyle tekrar karşılaştım. Herşey yeniden başladı. Bu kişiyle hala aramızda -eskisi kadar olmasa da- bir uzaklık var. Ben, rüyamın onunla ilgisi olup olmadığını merak ediyorum, çünkü bu kişiyle biz tanıştığımız ilk andan itibaren kardeş derecesinde bir yakınlık hissediyoruz, tek kişi gibiyiz sanki, doğum günlerimizin aynı olduğunu ve gerek karakter bakımından gerekse fiziksel olarak birçok yönden benzeştiğimizi de söylemeliyim. Yorumunuz için şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızın devamını dilerim. 

Sevgiler, Melda Peynirci

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızdaki semboller, kapalı kapı ve arkasından gelen ses, kısmetinizin kapalı olduğunu sembolize eder. İstihare uykusuna yatmak ve rüyada görülenin gerçek olacağı kesin doğruluk içermez. Ama rüyanızdaki çıkarım kısmetinizin kapalı yapan kendinizle ilgili bir durum olduğunu işaret ediyor. Sizin kendi rüyanıza kattığınız yorum ise, bir tür yakıştırma. Rüyanızın işaret ettiği nokta kısmetinizin kapalı olduğudur. Fakat tabii bu rüyayı tüm geleceğinize yormak yanlış olur, geçmişte yaşadığınız olaylar, ayrılıklar böyle bir rüya görmenize neden olmuş olabilir.


24.02.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar Sevgili burckolik ekibi. Gerçekten çok ilginç bir rüyaydı. Sabırsızlıkla yorumunuzu bekliyorum. Yolda çok zayıf ve hamile bir kadın görüyorum. Durumuna bakarak karnının aç olduğunu ve iyi olmadığını anlıyorum. Ve kadına yemek yedirmek için elimi uzatıyorum benimle gelsin diye beraber giderken yolda kusuyor ve sırf safra çıkarıyor o an yine anlıyorum ki kadın birşey yememiş ardından benim de midem bulanıyor ve ben de kusuyorum fakat safra değil. Sonra bir şekilde aradan yıllar geçmiş ve kadın bana mesaj yoluyla cebime türkçe yasin suresini gönderiyor çok uzun olduğu ve zaten bildiğim için sonunu okuyorum, aynı zamanda biri diyor ki; Yakında birşey olacak ama korkma. Ardından bir pencereden bakıyorum ve içerde 10 yaşlarında çocuklar ve birinin boğazına meyve bıçağı dayanmış. Ayağımla pencereyi itip kötü birşey olmasını engellerken birden her yere mor (Kara) lahana yapraklarının tek tek normal ağaç yaprakları düşer gibi düştüğünü görüyorum. Ve o an hissettiğim şeyler neden bilmiyorum ama benim elimdeymiş gibi bir hisse kapılıyorum. Şimdiden Teşekkürler 

Sevgilerimle Almanya'dan Aysu

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız geçmişle bağlantılı bir olayı veya durumu işaret ediyor olabilir. Bir sır, bir zarar veya bir hatadan dolayı kendini suçlu hissetmek, olayları kontrol edememekten dolayı duyulan suçluluğu işaret ediyor. Bu rüyada sözler, duyulanlar veya alınan bir haber, sır gibi bir olay veya durumun sizi rahatsız ettiğini işaret ediyor. Suç işlemekten çekindiğinizi, içinizde bir korku barındırdığınızı düşünürsek çevrenize karşı hassaslaştığınız ortaya çıkar. Fakat gerçeklerin açığa çıkması kaçınılmaz son sizin için. 


24.02.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Öncelikle iyi sabahlar... Ben genelde az ama unutmadığım rüyalar görürüm. Dün gecede sabah karşı böyle bir rüya gördüm ve yorumlamanız için size yazmak istedim. Lafı fazla uzatmadan rüyamı anlatayım. << Ağaçlıklı deniz kenarı bir yerde evim varmış. Şuan oturduğum mahalledeki tüm gençler bizim evdeymiş hepside eşim vasıtasıyla arkadaş olduğum kişiler... Benim arkadaşlarımdan kimse yok ama yeni gördüğüm kişiler var hepsi kız, onlar benim yakın arkadaşımmış. Eşimle erkek arkadaşlar evde kalıyor biz kızlarla deniz kenarına geliyoruz, aslında deniz değil de sanki daha çok göl kıyısı... Bir de küçük bir kız çocuğu var yanımda esmer bir kız tanımıyorum. Bu kızla beraber suya giriyoruz aslında ben suya girmeden direkt su içindeki bir sandalyeye oturuyorum. Kız çocuğu ise suyun içinde oynuyor. Suyun kirli olduğunu çıkmasını söylüyorum beni dinlemiyor. Öyle neşeli oynuyor ki. Ama ben suya hiç değmiyorum. Halbuki sandalye suyun içinde sudaki pislik bana hiç gelmiyor. Sudan nasıl çıktığımı bilmiyorum kendimi evin içinde buluyorum. Bu arada evimde ahşapmış.>> şimdiden teşekkür ederim.

Reyhan Şahinboy

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Bulunduğunuz bir ortamın veya şartların size zarar vermesinden korkuyor olabilirsiniz. Tek başınıza yüklenmeniz gereken bir durum olabilir. Güvensizlik hissi duyuyor olabilirsiniz. Yabancılık hissi duymak sizi geriyor veya huzursuz ediyor olabilir.


24.02.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Selam, ben gizem
aslında son zamanlarda çok fazla rüya görüyorum. Hepsini anlatmak istiyorum size. Yorumlanması konusunda yardımcı olursanız memnun olurum. 1. Rüyamda bir yaz günü arkadaşlarımla Ortaköy'den boğaz turu yapmak için bir gemi kiralıyoruz. Boğaz gezisi sadece ben ve arkadaşlarıma özel ve bütün akşam sürecek olan bir gezi. Hava karardıktan sonra arkadaşlarıma ben geminin üst katına çıkıp manzarayı oradan izlemek istiyorum dedim ve arkadaşlarımla birlikte üst kata çıktık. Manzarayı izlerken büyük bir keyifle birden karşı kıyıdaki ev kümelerinin üstünde beyaz, uçuşan ve insanı andıran figürler gördüm. Ve onların ruh olduğuna karar verdim ancak emin olamadığım için yanımdaki arkadaşıma sordum. O da onların ruh olduğunu söyledi. Ben de neden orda olduklarını sorduğumda bana bu aralar bir felaket olacağını ve orada yaşayan insanların ölecek oldukları için ruhlarının yükseldiğini söyledi. Sonrada uyandım. 2. Bu rüyamda da bir iş için şehir dışındayım. İşim de bir otelde asma ağaçlarıyla ilgili yapılacak olan tanıtıma katılmak. Çalıştığım şirketi temsilen. Otel çok katlı ve oldukça lüks bir otel. Bu yer de sahil kenarında turistik bir yer. Neyse otele giriyorum ve giriş merdivenlerini çıktıktan sonra beni bir görevli karşılıyor ve beni asansöre yönlendiriyor. Asansör tek kişilik ve dışarıyı görebiliyorsunuz. Çıkacağım kat otelin terası ve 250. kat. Çıkmam çok kısa sürüyor ve çıktığımda asma ağaçlarını görüyorum. Daha benden başka kimse gelmemiş. Sandalyeler var bir de hizmet edecek biri bayan biri erkek iki görevli. Sandalyeler çok gözüküyor gözüme ve bayan olan görevliye kaç kişinin geleceğini soruyorum. O da gülerek bu seminer sahibinin sadece altı tane çocuğu katılacak diyor. Nasıl yani diyorum o da bana eve gelen her hizmetçiden çocuk sahibi olursanız diyor. Sonra giriş kapısında seminer sahibinin çocuklarından birini görüyorum. Çocuk 5-6 yaşlarında zenci ve kız.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Arkadaşınızla beraber olmak size güven veriyor olabilir. Başka insanlar için endişe ve kaygı duyuyor olabilirsiniz. Etrafınızdaki olaylara seyirci kalmak ve olup bitenleri izlemek sizi etkiliyor olsa gerek.

Diğer rüyanız ise yükselmek, hem iş hem de evlilik açısından basamakları çıkmak size oldukça yabancı geliyor olabilir. Fakat diğer yönden fırsatları görüp değerlendirme, hayat standardınızı yükseltme şansına sahip de olabilirsin. İş veya evlilikle ilgili olumlu beklentiler içersine girebilirsiniz. Ama beklentilerinizin, o büyük şaşanın sizi yanıltabileceğinden endişe duyuyor olabilirsiniz.  


24.02.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Selamlar... Tekrardan bu bölümün aktif olmasını hiç ummuyordum, görünce çok sevindim yeni rüya yorumlarını. Hemen ben rüyacıklarıma geçeyim :) Bu rüyalarımda Almanya geçmesi beni düşündürdü. Almanya ilgili bir hayalim falan olmamasına karşın. Ortak bir anlamı olabilir mi? 1)Her rüyanın illaki bir anlamı yoktur ama 2 sene önce falan bir rüya görmüştüm ve hiç bir şekilde not almadığım halde hala pek unutmuş değilim. Bu rüya o zaman pek birşey anlatamadı bana ama sanki simdi bazı şeylerle özdeşleştiriyorum. Ya bu rüya bir miktar gerçekleşti ya da gerçekleşmedi tam emin değilim. Bir de size danışayım dedim. Akıl akıldan üstündür ne de olsa... Rüyamda bizim semtin çarşısındaydım. Fırında sıra bekliyordum. Kuyruk olmuş sıra dışarı taşmıştı. Ben öyle beklerken, benim yaşlarımda bir esmer delikanlı geldi yanıma. Bana yanlış anımsamıyorsam bir kol saati verdi. Sen bunu tak, ben sonra geleceğim, bekle... dedi ve gülerek uzaklaştı. Siyah gözlerini gördüm çok net, gözlerinin içi gülüyordu. Daha sonra çarşının diğer kısmına doğru yöneldi. Sonra kendimi bu delikanlıyla bir takside buldum. Almanya'dan mi ne gelmiş öyle diyordu yani İstanbul'lu değildi. Önceden kar yağmış yollarda biraz kar vardı (zaten rüyayı da kışın gördüm). Sonra bizim evin yakınlarında bir yerde indik taksiden. Oralarda oturan bizim ailece yakınımız olan bir teyzenin evine girdik. Onun mutfağına girdik niyeyse, ama mutfakta yerlerde su vardı... Ben de:-Aaa, dur babaannem bana 2 çift terlik vermişti. Onları giyelim. Ayaklarımız ıslanmaz dedim. Ona yeşil terliği verdim giydi. Ben de fusya renkli olanları giydim. Terlikler çok yeniydi ve hiç ıslanmamıştı, mutfakta gezindiğimiz halde. Zaten rüyanın daha devamı da var mıydı anımsamıyorum... 2) Birkaç ay önce rüyamda yakında evlenecek olan arkadaşım bana resimli mesaj göndermiş. Almanya'daymış. O resimde bana ördüğü atkı var. Boyuna çizgili renk renk bir atkıydı. Gelince yanına sana hediye vereceğim diyordu mesajında. Ben de bana atkı örmüş diye seviniyordum. Rüyamda aradan zaman geçti ve arkadaşım gelip, bana o atkıyı hediye etti. Çok beğenip, atkıyı takıyordum... O sırada da diğer arkadaşımın da Almanya'ya gittiğini öğreniyorum, niye herkes Almanya'ya gidiyor diye şaşırıyordum. 3) Rüyamda okul zamanım geçmiş olmasına karşın sınıftaydım. Beyaz bir yazı tahtası vardı onun üstüne yeşil tahta kalemiyle ismimi yazıp galiba bazen de imzamı atıyordum. Sınıfta tektim. Sonra tekrar yazı tahtasının önüne geldiğimde benim yazdıklarım yoktu bu sefer tek tek kocaman harfler oluşmaya başladı. Erkek arkadaşımın ismi Koray ve altında da Alamanya yazdı (önceden ailesi gurbetçiymiş bu ülkede). Ben ise öylece bakakaldım. Harflerin içi ise renk renk boyalıydı. Şimdiden emekleriniz için teşekkür ederim. 

merve

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

İlk rüyanız geçim durumunuzla ilgili. Bu konularda oldukça dikkatli, planlı ve de geleceği düşünen bir insan olabilirsiniz. Bu yapınız belirli bir zaman sonra çevrenizdekilerin desteği ile elinizdeki olanakları en iyi şekilde kullanarak hayatınızı idame ettireceğinizi gösterir. Zor koşullara dayanma gücünüz var.

İkinci rüyanız ise, ayrılıkla ilgili. Evlilik, ayrılık sizin için Almanya ile özdeşmiş olabilir. Geçmişte yaşadığınız bir ayrılık, veya küçükken Almanya ile ilgili yaşanan bir ayrılık hikayesi, rüyalarınızda Almanya ile ayrılığı bir tutmuş olabilir.

Almanya ve yalnızlık üçüncü rüyanızda da kendini gösteriyor. Sınıfta tek başınıza ve duyduğunuz ayrılık hissi, yani sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylar, beklenmedik mesafeler sizi şaşırtıyor olabilir. Almanya sizin rüyalarınızda yalnız kalmanın, ayrılığın sembolü. 


07.02.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Eşim vefat etti ve ben genelde onunla ilgili rüyalarımda, kendimi, onu, oğlumu kendi evimizde değil hep babamın evinde görüyorum. Sanki orada yaşıyormuşuz gibi. Babamda 2 yıl önce vefat etmişti. Bunun anlamını açıklarsanız sevinirim.

Sadiye Yıldız

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Geçmişe özlem, rüyalarınızın ana teması. Sorunlardan uzak olduğunuz yer, baba evi... Güvenlik bilinciniz sevdiklerinizi en korunaklı, en güvenli yere yerleştiriyor. Bu nedenle babanızın evini görüyor olabilirsiniz. Güvende olmak, güvende kalmak sizin için önemli.


07.02.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Selamlar, uzun suredir ara vermiş olduğunuz isabetli
rüya yorumlarınıza tekrar başlamanız bizleri çok
sevindirdi. Başarılar ve kolaylıklar dileyerek rüyamı
anlatmak istiyorum.

Rüyamda yeni ayrıldığım kişinin evlerinin salonunda
görüyorum kendimi ve vefat eden anneannemi. İki ayrı
koltuğa uzanmış yatıyoruz. O sırada kapı çalınıyor ve
içeriye babası giriyor. Ben biraz çekiniyorum yataktan
doğruluyorum. Babası anneannemin yanına giderek
kucaklayıp elini öpüyor. Bana da elini uzatıyor, ben de
kendimi tanıtıyorum. O sırada koridordan eski
sevgilimin aynaya vuran aksini görüyorum, bu olayları
seyrediyor. Uyandım, yorumlarsanız çok sevinirim.

Teşekkürler

A.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Sevgi rüyanızın ana teması. Gurur ve de aşırı alınganlık erkek arkadaşınızla aranızın açılmasına neden olmuş olabilir. İki tarafın birbirine güvenmesi önemli. Siz saygı ve de gerçek değer bekliyorsunuz. Gururlu olmak güzeldir ama insanları bizden uzaklaştırmamalı. Eğer onu seviyorsanız kendinizden uzaklaştırmayın. Eğer sevmiyorsanız da ona acımayın.


07.02.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rize'ye giderken...

Toprak bir yolda yürüyorum. Yol kenarında ağaçlar var, sol taraftan da küçük bir akarsu akıyor. Ben Ordu'dan Rize'ye yürümekteyim. Tam varmak üzereyken yolun solunda kuyruğu ağaçta, kafası yerde kalınlığı ağaç gövdesi gibi, boyu 10-15 metre kocaman bir yılan görüyorum. Önünde erişkin bir kangal köpeği var. Yılanı kangal köpeği öldürmüş. Derken sol taraftan bir köylü bana yaklaşıyor, konuşuyoruz. Köylüye "Yoksa bu yılan inek mi yedi" diye soruyorum. (Konuşmanın bu kadarını hatırlıyorum). Daha sonra geri döneyim, derse geç kaldım diye düşünüyorum. Ardından okuldan bir arkadaş derse geç kaldığımı söyleyip beni okula götürüyor.

Altın Ağaç

Rüyam çok gerçekçiydi, yalnız bu rüyayı yıllar önce 11-12 yaşlarımdayken görmüştüm. 5-6 metre yüksekliğinde, kökleriyle yere sımsıkı sarılmış, üstünden şarıl şarıl sular akan altından bir ağaç gördüm.

Murtili

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Hayat, dünya kötü insanlarla dolu. Neyse ki dostlar ve gerçekleri gören insanlar kötüyü yenmesini iyi biliyorlar. İlk rüyanızdaki rüya sizin hayata karşı bakışınızı, tek başınıza kalmaktan çekindiğiniz noktayı, kötülüğü ve de dostluğu işaret ediyor. Çevrenizdeki olaylara ve de insanlara karşı aşırı duyarlı bir yapıda olabilirsiniz. 

Ağaç görmek ve de altın ağaç görmek. Gerçekten çok değişik ve de güzel bir rüya. Bu rüyanız bana Osmanlı imparatorluğunu kuran Osman beyin rüyasını anımsattı. O da rüyasında çok büyük bir ağaç görmüştür. Ağaç görmek iyi bir geleceğin sizi beklediğini işaret eder. Ağaç aynı zamanda aileye, soya da işarettir. Altın ağaç ise beklentilerinizin ötesinde bir geleceği sembolize eder. Çok güzel bir rüya görmüşsünüz.


26.01.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Bembeyaz gelinlik giymişim ama damat filan yok. Birden babamı görüyorum. Bu arada babam 1 sene önce öldü. Bana kızıyor ve sırtıma vuruyor. Ben koşuyorum o peşimden geliyor. Ağlıyorum fakat sessizce. Göz yaşlarım sicim gibi akıyor. Sonra birden kumsalda buluyorum kendimi denizde yüzüyorum ve yüzerken telefonla konuşuyorum. Ama deniz çok güzel ve sıcacıktı. Denizden çıkıyorum ve kıyıda yürümeye başlıyorum. Sonra birden tekrar gelinlikli halime dönüyorum. Kaldığım yerden ağlamaya devam ediyorum. O sırada uyanıyorum ve gerçekte de ağlamışım. Hala göz yaşlarım yanağımdan süzülüyordu. Hepsi bu kadar. Şimdiden teşekkür ederim:))

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Her baba kızının mutlu olmasını ister. Rüyanızdaki semboller oldukça güzel. Güzel bir hayat, güzel bir gelecek. Babanızın sizi kovalaması, kızması dönüp dolaşıp üzüntünüzü, acınızı tazelemeniz yüzündendir. Hayat, yaşarken var. Hızlı bir tempo, güzel beklentiler, güzel planlar sizi bekliyor. Dönüp dolaşıp aynı noktada tıkanmayın, her şey bizler için var. Mutluluğu ertelemeyin, siz mutlu olursanız...


26.01.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba burckolik çalışanları, Rüyamda şu anda oturduğum evimdeyim. Elimde Ankara-monopalet zamanından kalan mor paletlerim var. Nereden çıktı bunlar diyorum içimden? Bunların ailemin evinde kaybolmuş olduğunu sanıyordum. Elimde paletlerim ev arkadaşıma havuza gideceğim diyorum. Paletlerime bakıyor. Eskimişler gibi. Hatta paletin üzerinde çatlak gibi birşey var. Monopalet antrenmanları sırasında kullana kullana eskidiler diyorum. Dönüşlerde duvara çarpmaktan diyorum. Bu açıklamayla pek ilgilenmiyor. Koridordayız. Arkasını dönüp giderken söylüyorum bunu. Paletin çatlak kısmından eline alıyor ve buradan bir parça kopuyor. Amma eskimiş. Sonra ev arkadaşımın odasında paletler görüyorum. Yepyeni paletler. Turunculu ve lacivertli siyah, arkadan kemerli paletler. Hiç de havuzla filan alakası olmadığı halde odasında yepyeni dalış paletleri görünce şaşırıyorum. Birini annem aldı gibi birşey söylüyor. Biraz büyükçe paletler. Mutfakta da bir çift palet görüyorum. Bunları kullanabilirim -miyim- belki, bilmiyorum. Ev arkadaşımla benim odamdayız. Kapının aralığından odasının bomboş olduğunu görüyorum. Yatağı nerede diyorum içimden. Nereye kaldırmış acaba? İçeri girip yatağının nerede olduğuna bakıyorum. Şu anki halının 
renginden farklı, biraz daha yumuşak ve lacivert bir halı var ve hiç bir eşya yok içeride. İçeride yatağı kaldırıp, dikey olarak elbise dolabına dayamış. Birden içeri giriyor. Hiç beklemediğim bir zamanda ve birden şaşırıp, korkuyorum. İzinsiz birşey yaptığımı hissediyorum çok kısa bir an. Yatağı kaldırdım, yerde yatıyorum diyor. Yere uzanıp, yatağının eskiden olduğu yere yüzüstü yatarak bana gösteriyor. Penceresi perde ile kapalı değil. Her zaman kapalı olduğu halde. Yerde yatmaktan üşürsün, betondan soğuk gelir, halının altına birşey koysak diyorum. İki tane adam, ev arkadaşımın tanıdığı, önceden bildiği kişiler, gelip halının altına birşey yerleştirmek için ölçü filan alıyorlar. Sonra onlar ev arkadaşımla beraber benim odamdalar. Ben üst kısmım çıplak, kollarımla göğüslerimi kapatmaya çalışarak ev arkadaşımın odasına geçmek istiyorum. Onun odası şu an boş, orada durayım diye. Utanma hissi filan hissetmiyorum sadece göğüslerimi görmelerine gerek yok diye düşünüyorum.

Bu rüyam hakkında görüş ve sezgilerinizi yazarsanız çok sevinirim.
Şimdiden pek çok teşekkürler.

Sevgiler,

İ.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Arkadaşlık kurmak ve de arkadaşlığı yürütmek kolay bir iş değildir. Başarılı olmak, kendini ortaya koymak ve de yetersizlik hissinden kurtulmak. İnsanları tanıdıkça arkadaş oluruz. Rüyanız ev arkadaşınıza kendinizi yabancı hissettiğinizi gösteriyor. Ona verdiğiniz önem size geçmişi hatırlatıyor olabilir, yani rekabet edilen dönemleri, iyi yüzenleri, iyi ve güzel palet sahiplerini. Ev arkadaşınızla ilgili bazı gerçekleri öğrenebilirsiniz veya öğrenmek isteyebilirsiniz. İnsanların üzerine fazla düşmeyin, bu sizi üzer. Cesaretli olmak güzeldir ve de arkadaşlık için bazı durumlara katlanmak. Ama ne derler dost acı söyler...


26.01.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

merhaba  uzun bir aradan sonra rüya yorumlarına tekrar başlamışsınız. Hem rüya hem burç yorumları için ne kadar özveri ortaya koyduğunuzu iyi biliyorum , kolaylıklar diliyorum. Rüyamda sokak ortası yada meydan gibi bir yerde küçük tek kişinin ancak sığdığı bir tuvaletteydim ve tuvaletin her tarafı cam yani duvar yok , büyük abdestimi yapıyorum ve kuzenlerimin o civarlarda olduğunu görüyorum. Daha öncede yaptım aynı şeyi, görmüşlerdir, çok ayıp falan deyip bir yandan büyük abdestimi yapıp bir yandan da  o  sırada birden camlarda oluşan perdeleri  çekmeye çalışıyorum. Koyu renkli hatta bordo tarzı perdelerdi ve tam o anda tuvalet camla çevrili olmasına rağmen bir yavru kedi perdenin altından çıkıyor. Yanında sahibi var ve sahibi onu engellemeye çalışıyor, seveyim derken birden beni tırmalıyor, hatta burnumda çizikler oluyor, bu arada bir çok kişi kalabalık da etrafta bir şeylerle uğraşıyor. Kalabalığın içinde annemde vardı, rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, rüyada yavru kedi görmek ve onun tırmalaması ne demektir.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız biraz maddiyatı ve de akrabalarınızla ilişkilerinizi işaret ediyor. Bir şeyleri gizlemeye, saklamaya çalışıyor veya maddi sorunlardan dolayı kendinizi savunmasız hissediyor olabilirsiniz. Yaptığınız bazı hataları örtmek, insanlara karşı kendinizi sorumlu hissetmek sizde sıkıntı yaratıyor olabilir. İyi niyetinizin suiistimal edildiğini hissediyorsunuz. Herşeyi kendi içinizde yaşamayın, bazı sorunlar zaman ilerledikçe anlamını yitirir, çünkü önem verdiğimiz noktalar değişir. Zamanla kendinize ve ailenize bakışınız değişecektir. 


13.01.2005

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Yol hizasından 1 kat aşağıda bir dükkanda duruyoruz ve müşterimle konuşuyoruz anlaşıyoruz. Yarın için planlarımızı yaptıktan sonra acele bir şekilde dükkandan çıkıp gidiyoruz en son ben çıkıyorum ve kapıdan dışarı adımımı attığım anda 3 kişi aniden beni içeriye alıyorlar. Bu üç kişinin de yüzlerini göremiyorum yalnız 2 si simsiyah bir hayal gibiler ve bir tanesi de bembeyaz nur gibi. Siyah olanlar beni duvara yaslayıp yanımda duruyorlar ve beyaz olansa karşımda duruyor ve tebessümle seni almaya geldik diyorlar. Bir an aklımdan geçen yarın işlerim var falan gibi mazeretler oldu ama dilimle söylemedim yutkundum ve dedim ki (buyurun gidelim) boynum kıldan incedir gibi şeyler söyledim yani teslim oldum sonra o beyaz olan yine bana tebessüm ederek bu seferlik affettik dedi ve birden kayboldular. Ben bu rüyanın anlamını kavrayamadım o gördüğüm beyaz kişi Azrail miydi bilmiyorum ama hala üzerimde etkisi var ben bu rüyayı göreli 1 yıl oldu. Bu rüyadan önce mi sonra mı anımsayamıyorum ama tam o rüyayı gördüğüm sıralarda 48 yaşında aniden kalp kriziyle babamı kaybettim. Bir de ben köpek, yılan, savaş falan çok görüyorum. Hatta çoğunlukla beni elektrik çarpıyor ve sıçrıyorum ama rüyaymış. Veya bir yerden düşüyorum yada pantolonumun paçalarından içeri yılanın kafası giriyor. Bir de dedemi mezardan çırılçıplak kalktığını ve elinde kazma kürekle bir yeri kazdığımızı görüyorum. Babamı çok sık görüyorum. Babaannemin cüzdanında eski resimlerini ve paralar görüyorum. Çok şey yazdım özür dilerim. Bu hizmetinizden dolayı sizi kutluyorum ve teşekkür ediyorum. Hoşça kalın iyi çalışmalar.

Mustafa B.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız iş hayatında yükselmeyi, bir basamak atlamayı, sorumluluklarınızın artacağını işaret ediyor. Bu rüyanız aslında bir tür uyarı niteliği taşıyor. İş hayatınıza verdiğiniz önemi ve zamanı biraz aşağıya çekmeniz konusunda ihtar var. Çünkü bu adamlar sizi alıp götüreceklerini söylediklerinde iş ile ilgili işlerinizin yarım kaldığını yoğun bir şekilde düşünmüşsünüz. Buradaki uyarı arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayırmanız, size gülen yüzleri önemsemenizdir. Rüyanın içindeki mesaj bu, bir şans daha veriliyor ve güler yüzle... Hiçbir zaman emin olamazsınız, hayatınızı işten ibaret, korkulardan ve de güvensizliklerden ibaret kılmayın.

Yılan, köpek, savaş görmek kendinizi güvende hissetmediğinizi sembolize eder. İnsanlara daha çok güvenmeye çalışın. Ölmüş olan yakınlarınızı çok sık görmeniz ise geçmişe çok fazla bağlı kaldığınızı işaret ediyor. Çok hassas ve bağlı olan yapınız, kaybettiğiniz yakınlarınızı rüyalarınızda görmenize neden oluyordur. Güven eksikliği duymak sizin insanlarla ilişkilerinizi olumsuz etkilemesin. Bu Dünyada babanız ve de yakınlarınız gibi iyi insanlar da var.

 


5 Mayıs 2004 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

5 Mart 2004 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

23 Ocak 2004 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

17 Aralık 2003 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

25 Ekim 2003 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

17 Eylül 2003 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

23 Temmuz 2003 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

4 Temmuz 2003 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

21 Nisan 2003 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

10 Nisan 2003 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

Rüyamda...?


Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,

İki gece üst üste ayrıldığım sevgilimi başına bandana
takarken gördüm. Bandana takmasına engel olmaya
çalışıyor ama bunu onu kırmayacak sözcüklerle yapmaya
çalışıyordum. (saçların bugün harika görünüyor, bu
renk sana yakışacak mı bilemedim.. gibi) Her zaman ki
gibi beni dinlemiyor ve bandanayı başına geçiriyor.

Nedense onun için kaygılıyım, bu yüzden rüyamın yorumu
benim için önemli.

Şimdiden teşekkürler

İzgisu Su

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Eski erkek arkadaşınızdan haber alamıyor ve onun ne yapıp ettiği hakkında tam bir bilginiz olmayabilir. Bu belirsizlikler sizi endişelendiriyor olabilir. Bu arada tekrar onunla beraber olmak gibi bir düşünce taşıyor olabilir ve ona kendinizi dinletmenin yollarını arayabilirsiniz. Rüyanız sizin eski erkek  arkadaşınıza beslediğiniz duygularınızı ortaya seriyor. 


2003 Şubat ayından önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

Rüyamda...?