GÜNEŞ  İKİZLER BURCUNDA

    Gelişimsel Hedefi;

         İkizlerin en büyük gelişimsel hedefi merak ve hayret duygusuna erişmektir. İkizler burcunda doğanlar; evrenin şaşırtıcı, sürprizlerle dolu, mucizelerle bezenmiş olduğunu anlamak ve öğrenmek zorundadırlar. Kendi İçimizde deneyim olanağı tanıdığımız, psikolojik bir durum olan "karmaşa" ikizler burcunun fikirsel ve yaşamsal gelişimini sağlar. Karmaşa, şu anda kavradıklarımızdan daha fazlasını kavramamıza olanak sağlayan dev bir adımdır.

    Önemli özellikleri;

       İkizler burcunun ana stratejisi deneyimdir. Merak, yerinde duramama, tekrar ve öngörülerden hoşlanmama, sohbet sevgisi İkizler burcunun en temel özelliklerindendir. İkizler için önemli olan başka bir şeyde dinleme aşkıdır. Neden? Çok basit, çünkü biz ağzımız kapalıyken, açık olduğundan daha fazla şey öğreniriz. Açık fikirlilik, düşünce tazeliği, şaşırmaya gönüllülük de İkizler burcunun en belirgin özellikleri arasındadır.

     Dikkat!

       İkizler burcunun yaşam sürecinin aşırı hızlanması bir tür düşüş nedeni olabilir. Bu süreç yüzeysellik ve sunilikle sonuçlanabilir. Ayrıca fazla yayılma, dağılma, sinirlilik ve her şeyin sürekli krize dönüştüğü, saçma sapan, heyecanlı ve kararsız bir yaşam tarzını yaşamak da söz konusu olabilir. 

       Bu enerjiyle çalışmak bir yarış arabasıyla saatte yüz elli kilometre hızla bir dağ yolundan inmeye benzer. Büyük olasılıkla bunu yapabilirsiniz, ama tüm dikkatinizi buna odaklamanız lazım. Bu kadar hızlı bir hayat hata affetmez. Yaşamınızın akışı kontrolden çıkmaya başladığında durun, bir nefes alın ve içinizden 10 kadar sayın. Bu İkizler burcu için iyi bir tavsiyedir.

     Aşk!

      İkizler aşk hayatlarında şaşkınlık, heyecan ve değişim arar. Canlılığı ve hareketliliği meraktan kaynaklanır. Uyarılara karşılık verir. Gündelik düzenden uzak durur.

      İkizler burcundan olan partnerinizin ilgisini üzerinizde tutabilmek için, ona sağlam orta sınıf meziyetlerinden fazlasını sunmanız gerekir. Bu onun aşk paketinin yalnızca bir parçasını oluşturabilir. İkizler burcundaki aşığınıza heyecan verici fikirler, sürprizler ve geniş kapsamlı ilgi alanlarını da tuz biber olarak ilişkinize eklemek zorundasınız.

     İkizler'in doymak bilmez bir deneyim iştahı vardır. Bu iştahı tatmin etmenin bir yolu büyüleyici bir takım insanlarla cinsel veya farklı ilişkiler sürdürmektir. Ama bunun sizi yanıltmasına izin vermeyin. İkizler burcu için tek eşli bir aşkta mutlu bir beraberliği yakalamakta mümkündür. Ama iki şartla; birinci şart, hayatına renk katan çok fazla dostu olmalıdır. İkinci şart, daha da önemlidir; eşi de paylaşılacak sürprizlere ve çeşitliliğe aynı ölçüde katkıda bulunmaya gönüllü ve istekli olmalıdır. İkizler için ideal evlilik; komik, derin ve sonsuz bir "ölüm bizi ayırana kadar" sohbetinin etrafında döner.

                                                                 yazan:merqur