Uzun zamandan sonra nihayet rüya yorumlamaya  başladık. Eğer size  ilginç gelen bir rüya görürseniz , burckolik@yahoo.co.uktıkla yada contacttıkla sayfasındaki forma rüyanızı yazın, yorumlayalım.

 

 

27.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Saygı Değer Tabircim,

Sizin sitenize uğradığımda 2 haftadır halen etkisinde olduğum rüyayı anlatmak istiyorum!

İlk önce şu olayı anlatayım! 2 hafta önce evimize telefon geldi. Annemin tanıdığı bir kadının kardeşinin beyninde tümör bulmuşlar. Ameliyata girecekmiş. Kurtulma imkanı var fakat hayatı boyunca kör kalırmış. İşte bu hasta için kuran hatmedilecekmiş. Bana da bir cüz verdiler okumak için. Dediler ki ayin 15 ine kadar bitmesi lazım. Tamam dedim bende. Kuran ı çabuk okuyabildiğim için kendime güvenmiştim. Ayın 14 ünde hemen yarım saat içerisinde okurum dedim kendi kendime. Ayın 14 idi. Saat gece 12 ye gelmiş benim de uykum çok kötü gelmişti. Namazımı bile kılamamıştım. Ve ben yarın sabah hemen okurum diye uyudum.

Rüyamda çamurlu dağların arasında dolanıyordum. Uzakta birşey vardı. Onu görmek için merak edip dağa tırmanmaya çalıştım. Orda siyah goril eline benzeyen el gördüm. Yüzünü görememiştim fakat rüyamda onun bir melek olduğu söyleniyor ve bende gerçekten içimden onu bir melek olarak kabullenmiştim. Bana sakın çıkma buraya arkada tehlike var dedi. Ve benim inmemi söyledi. Ben de inmiştim. Ben dağdan inerken meleğe bakarak çok güzel bir makam la kuran okuyordum. Bunu kalbimle de hissediyordum. Ama o kadar güzel bir şekilde kalbime işlemişti ki o okuduğum kuranın anlamı ve sesi. İçimden siyah elli melek nasıl olur diyordum, fakat onun bir melek olduğundan emindim. Ve ben aşağıya indiğimde bana bir elma verdi. O elmanın tadı o kadar lezzetliydi ki! Rüyamdan kalktığımda bile tadı damağımdaydı. Öyle bir lezzetli elmayı hayatımda yememiştim. Ve sonrada o melek sandığım şey bana gülümsedi. Ve ben uyandım.................. 

 

Uyandığımda ayın 15 idi. Bu rüyamın o hastayla bağlantısı olduğunu düşünmek aklıma hiç gelmemişti. Aptes alıp kuran okuyayım diye düşünürken, tuvalete girdiğimde adet olduğumu gördüm. Ve moralim çok kötü bozuldu. Fakat halen bu rüyamın o hastayla bağlantısı olduğunu düşünmemiştim. Fakat rüyamın etkisinde kalmıştım. O elmanın tadı o okuduğum kuranın hazzı, o siyah elli kişinin gerçekten bir melek olduğunu kalpten inanmam beni bu rüyanın etkisinden çıkartamadı. Rüyamı anneme anlattım ve annem bana: " Kızım sen cüzünü okudun mu, şimdi o kadını hastanede ameliyata aldılar" dedi. İçim öyle bir fena oldu ki. O rüyamdaki melek o kadın mıydı?! Bana o lezzetli elmayı niye verdi?! O okuduğum kuran`ı onun yüzüne okurken niye o kadar kalbim sızlayarak okudum?! Ve diğer sorular kafamı allak bullak etti.

Sizce bu rüya benim yorumladığım gibi mi?! Yoksa başka mesaj mi vermek istiyor rabbim bana. Ne olur bana yardımcı olun!

ALLAH ŞİMDİDEN RAZI OLSUN!!!!

                                                             Sebnem Koprulu

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, adet olmadan önce bedeniniz daha gergin, huzursuz olur. Bu yüzden rüyanızı sağlıklı yorumlamak oldukça güçleşiyor. Çünkü bu dönemlerde kabus ve garip rüyalar görmek daha fazla mümkün olur. Ama yine de rüyanıza bir yorum getireceğiz. Meleğin elini goril eline benzetmeniz keder, gam ve üzüntüye işarettir. Size elma vermesi çok iyi, bundan sonra ki hayatınız için iyi şans ve neşe getirir. 

Rüyada kuran okumanız ise, uyumadan önceki niyetinizden dolayı gerçekleşmiş olabilir. Çünkü uyanınca ilk işiniz kuran okumak olacaktı.

Rüyanızın genel yorumu, kalbinizin temiz olması sizi asla yarı yolda bırakmaz. Belki gerçekte niyetinizi gerçekleştiremediniz ama rüyanızda okuduğunuz Kuran, belki gerçeğinden çok daha anlamlı ve değerli. Çünkü rüyalar bize özgürlük tanır. Gerçekte yapamayacağımız şeylere imkan verir. Sizde tam bir gönül rahatlığı ile vazifenizi yapmışsınız. 

Rüyanızdaki mesaj ise; hayatta bir çok şey kötü gözükebilir (siyah el gibi) ama bu bizi umutsuzluğa düşürmemeli. Melek üzüntülüydü ama size elma verdi, yaşam verdi, tat verdi. Bilirsiniz insan cennetten bir ısırık elmanın verdiği lezzetle çıktı, demek ki yaşam bir ceza ama çok lezzetli bir ceza, çünkü çok şey öğreniyoruz ve birçok şeyi yitirirken, birçok şeyi aynı hızla kazanıyoruz. Gönlünüz ferah olsun. Önemli olan kalbiniz, siz gerekeni yapmışsınız. 


27.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba

Rüyamda diş fırçamı elime aldım ve kırıldı. Yorumlarsanız sevinirim.

Fulya Purtas

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Sıkıntılarınızdan kurtulmanın yollarını arıyor olabilirsiniz. Özellikle maddi hayatınızdaki problemlerden dolayı kendinizi çaresiz hissediyor olabilirsiniz. Yolunuza çıkan engeller moralinizi bozmasın, zamanla herşey düzelecektir.


27.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Şirket avukatımızın karısı,  ki kendisini hiç tanımam rüyamda bana Gonca bak diye yüzüğünü gösteriyordu. Yüzüğü sapsarı altın üzerinde kıpkırmızı bir taştan oluyordu. Kırmızı taş çok alıcı gözüküyordu. Sizce bunun bir anlamı var mı?

Gonca

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada altın yüzük görmek iyidir. Zenginliğe ve rahatlığa işarettir. Eğer bekarsanız, evlenmek istediğinizi de gösterebilir. Hassas bir insansınız ve kolay etkileniyorsunuz. Eğer evli iseniz, başka insanların sizden daha mutlu olduklarını düşünüyor olabilirsiniz. Kendinize ve hayata daha gerçekçi bakmalısınız. İstekleriniz, hayalleriniz sizi yanıltabilir.


26.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,
Ben size 2 rüya anlatacağım. Aslında bu iki rüyayı ben görmedim. Rüyalarında beni gören  oda arkadaşım ve  ananem.

Ananemin rüyası,
Saray gibi bir eve taşındığımı ve o evin tüm ailemle birlikte badana yaptığımızı, badana işini bitirdiğimizde daire kapısının belirli bir saatten sonra otomatik olarak kapanması sebebi ile tüm ailem ile birlikte cama tahta bir merdiven dayayarak iniyormuşuz. ve annemde kızım bu sizin için çok zor olacak 10 m yükseklikten hep bu şekilde camdan mı eve girip çıkacaksınız diyormuş, bizde hayır eve erken gelmeye çalışırız diyormuşuz. Ve sıra ile merdivenlerden iniyormuşuz, Eşimin kucağında bir bebek varmış ve eşim o bebeği elinde kaçırıp düşürecekken birkaç basamak altta olan babam çocuğu yakalıyormuş. (1.5 yıllık evliyim ve çocuğum yok)

Oda arkadaşım ise;
Şirkette boydan boya 4 tarafı cam ile kaplı bir odaya geçtiğimi ve odayı mavi renklerde tablolar ile süslediğimi görmüş.

Özge Seksenlik


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Ananenizin rüyası, ananenizin bazı endişeleri var, hayatınızda herşey yolunda gitse de, o tedirgin. Saray gibi eve taşınmanız maddi açıdan iyidir, fakat bunun yanında başka zorlukların var olduğunu da gösterir. Ananeniz özellikle ileride çocuğunuz olduğunda karşılaşacağınız zorlukları şimdiden düşünmeye başlamış olabilir. Bu rüya ananenizin sizinle ilgili tam olarak neler hissettiğini ortaya koyuyor. Genel olarak rüyanın yorumu, her şekilde aileniz size destek olacak ve sizin mutluluğunuz için ne gerekiyorsa yapmaya hazır.

Arkadaşınızın rüyasının yorumu, sizin iş hayatında yükselmeye başlayacağınızı düşündüğünü gösteriyor. Ve bu onun için çok net, belli. Ve bunu tamamen kendi çabanızla başarabilirsiniz. 


26.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Selam,

Rüyamda, üstünde beyaz kıyafetli birisi, yüzünü göremedim, bana 8 ay, 8 gün yada 8 sene orasını tam olarak hatırlamıyorum, seni delirtecekler büyü yapıyorlar, Kuran`i tersten okuyorlar, toplu haldeler dedi ve uyandım.????? Şimdiden cevap için Teşekkürler. 

Gül

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, bugünlerde güçlü olmanız yolunda bir ikaz olabilir. Sizin hassaslık ve özen gösterdiğiniz konularda birkaç insanın umursamaz davranışlarına maruz kalabilirsiniz. Sizin değerlerinize zarar vermek isteyenler olabilir. Çevrenizdeki insanlara dikkat edin. Ve güçlü olduğunuzu devamlı dile getirin. Kim ne yaparsa yapsın, siz izin vermedikçe üzemez ve zarar veremez. Bunun bilincinde olursanız, iradeniz güçlenmeye başlar. Kuran'ı kerim kutsal bir kitaptır, tersten okunması onun maneviyatını ve değerini düşürmez, önemli olan içimizdeki imandır. İnancınızın güçlü olduğunu sık, sık dile getirin ve bu imanın aşılmaz bir duvar olduğunu sık sık söyleyin. Siz izin vermedikçe hiç bir kimse size zarar veremez. 


25.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda bir arkadaşımın bana üç adet (büyükten küçüğe) siyah veya koyu renkte kaplumbağa biblo hediye ettiğini gördüm. Paketi açıp hediyeleri görünce önce şaşırıp sonra çok seviniyordum. Yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum.  Teşekkürler...İyi günler

Leyla Uğur


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın taşıdığı anlamlar oldukça geniş, yeni bir aşık veya yeni bir arkadaş edinebilirsiniz. Biblolar yeni eşyaları simgeler. Evinize ve kendinize daha fazla özen göstermeye başlayabilirsiniz. Rüyanızda ilginç olan önce şaşırmanız, sonra sevinmeniz. Bunun anlamı, karşınıza ne çıkarsa çıksın onu sevmeye ve kabullenmeye hazırsınız. Hayal kırıklığı yaşamaktan çok uzaksınız ama güzel bir sürprize de hayır demiyorsunuz ve bekliyorsunuz. 


25.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

MERHABALAR, 

ÖNCELİKLE SİZLERE RÜYALARIMIZI ERKEN YORUMLADIĞINIZ VE İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
RÜYAMDA ERKEK ARKADAŞIMIN KIZ KARDEŞİNİ GÖRDÜM. KIZ KARDEŞİNİN SAÇI ÇOK SEYREK, İNCE VE DÖKÜLMÜŞTÜ. BENDE ONA GEL SANA JÖLE SÜREYİM DE BİRAZ KABARSIN SAÇIN DEYİP SAÇINA JÖLE SÜRMEYE BAŞLADIM VE SAÇI GERÇEKTEN GÜRLEŞTİ VE ÇOK GÜZEL OLDU. TEKRAR TEŞEKKÜRLER.

Rüyamda, erkek arkadaşımın belediyede işe girdiğini ve belediyeye ait yolcu otobüsü kullandığını gördüm.(erkek arkadaşım şuanda iş arıyor)Teşekkürler.

MEHCEM

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, erkek arkadaşınızın kız kardeşinin bir üzüntüsü olduğuna veya olacağına işarettir. Ve bu üzüntü zamanla geçmeyecek türden olabilir. Sizin ilginiz ve sevginiz onun üzüntüsünü hafifletmeye yeterli olmayabilir.

İkinci rüyanızın yorumu ise, erkek arkadaşınızın gösterdiği çabanın tam karşılığını alamadığını düşündüğünüz için üzüldüğünüzü simgeliyor. Erkek arkadaşınız eski dostlarıyla ve arkadaşlarıyla daha sık görüşmeye başlayabilir.


25.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba, cumartesi gecesi çok ilginç rüya gördüm ve bunu yorumlamanız ihtiyacını duydum, rüyamda sevdiğim kişi ile yan yana oturuyoruz ve bana  büyüklerim ciddi olarak onu sevip sevmediğimi soruyorlar, ben de sevdiğim kişiye bakıp tabii ki seviyorum diye cevap veriyorum ve o arada sevdiğim kişinin yüzüne bakıyorum ve üç tane gözü olduğunu fark ediyorum ve o anda olsun ben onu öyle de kabul ediyorum diyorum ve aynı zamanda zenci olan bizimde tanıdığımız iki kişi evlenmeye karar veriyorlar şimdiden yapacağınız yorumlar için teşekkürler.

Demet Coban

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, siz sevdikten sonra bir göz fazla bir göz eksik fark etmiyor. Bu tavrınız erkek arkadaşınızda çevrenizin onaylamayacağı bazı eksikliklerin olduğunu gösterir. Zenci görmenizde maddi olanakların yetersizliğini daha belirgin ortaya koyuyor. Tabii bu bir rüya olduğundan o günlerde izlediğiniz bir film yada bir olaydan da etkilenmiş ve bu rüyayı görmüş olabilirsiniz. 


24.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,

Rüyamı yorumlar mısınız?

Rüyamda yeşillik bir bahçedeyim. Yaz günü ve her şeyin meyve vereceği bir zaman. Tam benim hoşlandığım bir erkek tipi benim sevgilim oluyor ve hangi nedenlerle hatırlamıyorum ama bahçede saklanıyor. Ayrıca eski eşimin erkek kardeşi oluyor, gerçi gerçek hayatta hiç benzemiyor ve aslında bambaşka bir tip ama rüya işte.
Annem bahçeye rasgele düzensiz bir şekilde kabak ekmiş, kabaklar öyle azmış ki bir ağaca tırmanmış, ağaçtan kabaklar sallanıyor inanılmaz büyüklükte. Ağaçta kocaman. O arada benim erkek kardeşim geliyor, ona sevgilimden bahsediyorum, fakat eski eşimin erkek kardeşi olduğunu gizliyorum. Sonra ona kabakları gösteriyorum, başımızı kaldırıp ağacın tepesine bakıyoruz. O arada ağaçtan kabağın biri kırılıyor ve kocaman bir parça yere düşüp parçalanıyor. Kardeşim ve ben düşen kabağa bakıyoruz.
Sonra uzaktan bir kaç kişi köpek gezdiriyor. Köpekler koşuyor havlıyor, birbirleriyle oynuyorlar, aslında hiç bana bakmıyorlar ama ben gene de korkuyorum ya simdi bana koşarlarsa diye düşünüp kaçmak istiyorum. Bu arada ben gerçek hayatta da köpeklerden korkarım.

Şimdiden teşekkürler.      

NicoleQ

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, pişman olacağınız herhangi  bir şey yapmaktan korkuyorsunuz. Aile hayatınız çok korumacı, sıcak ve güvenli ama bu sizin özel hayatınızda risk alıp, mutluluğu dışarıda yakalamanızı bir nebze engelliyor. Aile bağları çok güçlü. Aynı hisleri ve duyguları kardeşinizin de duyduğu şüphesiz. Aileniz sizin geleceğiniz için çok güzel maddi manevi olanaklar sağlamaya devam edecek. Rüyanızda eski eşinizin kardeşini yeni sevgiliniz olarak görmenizden çok onu gizlemeniz daha önemli. Neden gizliyorsunuz? Çünkü size ve ailenize zarar gelmesin diye tüm duygularınızı içinize atıyorsunuz. Sonra bu bir şekilde size zarar veriyor. Kabak ağaçtan yere düşüyor. Hem de annenizin özenle ektiği kabaklardan biri. Ailenizden başka bir insanı, erkeği, aileyi sevmek sizin için mümkün olsa bile, bunu ailenize açıklamaya gücünüz yok. Bu halinizde sizi korkutuyor.  Köpekler dosttur. Dostlarınız gülüp oynarken siz onlara bakıyorsunuz. Belki de onların sizden daha mutlu olduklarını düşünüyor olabilirsiniz. 

Rüyanızın genel yorumu, ailemiz bizim her şeyimiz ve çok değerli. Bizler hayatta birçok hata yapabiliriz. Önemli olan hataları düzelte bilmek. Yanlış yapmaktan, hatalı bir seçimde bulunmaktan ve ailenize zarar vermekten korkuyorsunuz. Ama sizin kişisel mutluluğunuz her şeyden önce geliyor. İnanın ki ailenizde sizin mutlu olmanızı istiyordur. Duygularınız çok güçlü, kendinize güvenin ve şunu unutmayın her hikayenin sonu aynı bitmez. 


24.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda tren ve tren garı gördüm. Bu neye delalettir? Yorumlarsanız sevinirim.

Özgür

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu bir değişiklik veya bir yolculuk yapmayı gönülden istiyor olabilirsiniz. Fakat aynı zamanda yola çıkmak, değişiklik yapmak sizin için çok güç, kararsızlık çekiyor olabilirsiniz. Şuan hayatınızda önemli bir değişim meydana gelmeyebilir. 


21.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,

Size bir rüyamı anlatacağım ve eğer yorumlarsanız sevineceğim.

Ben böyle şeylere inanmazdım da, sabah uyanınca acayip etkilendim ve hala etkisi üzerimde. Bir kedi bir kuşu ısırıyor ve her yer acayip kan oluyor. Abartılı bir kan akıyor ve biz de dayımlarla bir hortum alıp bütün o büyük alandaki, ki burası büyük bir yemekhane gibi bir yer, kanı yıkıyoruz. Temiz oluyor da baya bir uğraştıktan sonra.

 Saygılarımla,

Serkan YILMAZ

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu aile içindeki biri yüzünden zarara uğraya bilirsiniz. Bu mal kaybı, iftiraya uğramak olarak daha da alevlenebilir. Siz ve aileniz bazı gerçeklerin farkındasınız ve bildiklerinizi gizlemeye çalışıyor olabilirsiniz. 

Rüyanızın genel yorumu, bazen biz kendi hayatımızda sakin sakin ilerlerken birileri sakin yaşamak yerine ortalığı karıştırma ve etrafa zarar, üzüntü verme çabasında olabiliyor. Ama sonuç olarak siz ve sizin yanınızda olan, güvendiğiniz insanların maddi, manevi desteklerini üzerinizde hissedeceksiniz. Neticede bu dünyada üstesinden gelinmeyecek hiç bir hadise yoktur, yeter ki sabırlı olalım.


21.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

merhaba,

İş arkadaşım beni rüyasında görmüş. Onun evinde salonda siyah zeytin yiyormuşum ama çok fazla, çerez gibi. Arkadaşım evdeki zeytinin yetmeyeceğini bile düşünmüş. Ve bana dokunmasın sakın demiş. Bende bir şey olmaz demişim. Ben zeytini çok seviyorum demişim. Yorumlarsanız sevinirim.

Bir de geçen hafta babam rüyasında beni gelinlikle görmüş. Duvağımı ve saçımın şeklini hatırlıyor. Ve çok güzel göründüğümü söyledi, rüyayı anlattığında damadın sadece uzun boylu biri olduğunu hatırlıyor.

Ebru

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada zeytin görmek zenginliğe işarettir. Arkadaşınız sizin için endişeleniyor, çünkü siz çok çocuk ruhlu bir insansınız, kalbinizden geçtiği gibi yaşıyorsunuz. Sizin rahat tavırlarınız onu şaşırtıyor olabilir. 

Babanızın rüyası ise rızkının bollaşacağına ve mutluluğa işarettir. Ayrıca başarıya, mala, rahatlığa kavuşacağınızı da simgeler. 


21.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda bembeyaz renkteki çimlerin bulunduğu bir dağın eteğinde ki düzlükteyim. Yakın arkadaşım Sevilay ve hoşlandığı erkek  biraz önümde yürüyorlar, yanımda ise Sevilay'ın fazla güvenmediği bayan arkadaşı Yonca ve tanımadığım başka bir kız duruyor. Ve ikisi arkadaşım ile yanındaki erkeği çekiştiriyorlar. Konuştuklarını duyup arkadaşıma haber vermek için seslendim ama o bana dönüp dalgın baktı tekrar yürümeye devam etti, hoşlandığı erkekle çok huzurlu görünüyorlardı. Arkadaşımın üzerinde çok uçuk pembe bir kazak vardı. Toprak beyaz çimlerden görünmüyordu ve gökyüzünde çok açık renk mavi hatta beyaza yakın bulutlar vardı. Normalde Yonca yürüyemiyor ama rüyamda ayakta öylece duruyordu, ayrıca arkadaşımla rüyamda gördüğüm adam normalde çıkmıyorlar, sadece birbirlerinin farkındalar. Rüyamı yorumlamanızı rica ederim.

Yeşim

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Gördüğünüz rüya çok güzel ve hayırlıdır, yüksek mertebeye, murada ermeye, sevinçli haber almaya, mutluluğa işarettir. Gördüğünüz rüyada sizi tedirgin eden şey, sevdiğiniz arkadaşınız hakkında duyduğunuz sözler, onun zarar görmesini ve incinmesini istemiyorsunuz, bu yüzden diğer insanlara güvenmiyorsunuz. Bu hususta hislerinize güvenmenizi öneririm. Çünkü arkadaşınız abayı yakmış ve hiçbir şey umurunda değil, bu yüzden savunmasız kalabilir. Beyaz çimler güzel ve mutlu günlere işaret olabilir. Fakat arkadaşınız şuan sizin kadar olayları net göremiyor. Ve bu sizi endişelendiriyor. Yonca arkadaşınızın yürüdüğünü görmeniz ise, onun kişiliğini tam olarak kavradığınızı gösteriyor. Hak gözünüz çok açık, kimin ne düşündüğünü tahmin edebilirsiniz. 

Rüyanızın genel yorumu, kendi rüyanızda misafir kalmışsınız, biraz kendi hayatınızla ilgilenin, arkadaşınız sizin gibi bir dosta sahip olduğu için çok şanslı.  


19.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba ben dün gece iki tane rüya gördüm ve geçen ki gördüğüm rüyaya yorumlarınız için teşekkürler ve söylediğiniz gibi olumlu tarafları da oldu teşekkürler...

Dün gece rüyamda, hastane gibi bir yerde annemin elinde benim akciğerimden kesilme bir parça vardı, akciğer temizdi kötü gözükmüyordu ve yanımda ablam ve annem vardı. Akciğer filmi çekildi sonuçta bozuk çıktığını söylendi. Doktor daha sonra sağ ayak parmağımdan "baş parmak" iğne vurdu acı çekiyordum sonra sanki aşıladığı iğne akciğerime doğru gidiyordu ve parmağımdan ufacık kan olduğunu gördüm daha sonra uyandım ve tekrar yattım sonra bir rüya daha gördüm, rüyamda amcamın oğlu, abim ve yengem çakmak satıyordu, çekmeceden bir çakmak çıkardı ve gaz kaçırıyor bu dedi, elime aldım uğraştım yakamadım daha sonra yola çıkmaya otobüse bindim gideceğim yer sanki ateşle ilgili bir yerdi hatırlamıyorum ama öyleydi yanlış bindiğimi söyledim yanımdaki yolculara ve indim daha sonra tekrar bir sürü otobüsün olduğu bir yere gittim, hava çok güzeldi orda bir sürü oyuncak satan işyerleri vardı, hepside oyuncak satıyordu daha sonra otobüs bekliyordum ve uyandım. İnanın bana astroloji yorumlarınız harika ve çıkıyor gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim saygılarımla.

Rıza Er

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, bugünlerde sağlığınıza hiç dikkat etmiyorsunuz. Eğer aldırış etmezseniz hastalanabilirsiniz. Eğer kendinizde bir rahatsızlık hissediyor ve bunu etrafınızdaki insanlara belli etmekten çekiniyorsanız, bu tavrınızı kendi iyiliğiniz için değiştirmeniz gerekiyor. Yoksa bir hastalığa tutulabilirsiniz. Oldukça ilginç bir rüya ve sizin bir şeyden kesinlikle rahatsızlık duyduğunuzu gösteriyor. Ama rüyanızda hastalandığınızı görmeniz illaki ilerde hastalanacağınızı göstermez. Ya kendinize dikkat etmiyorsunuz ve bundan rahatsızlık duyuyorsunuz. Ve ya iş, çalışma, sosyal hayatınızdaki zorluklardan bunaldığınızı ve size zarar vermeye başladığını hissediyor olabilirsiniz. Ama yinede siz sağlığınızı ihmal etmeyin, kendinize iyi bakın. 

Diğer rüyanızın yorumu, çakmağı bir türlü yakamamanız kıskançlığa işarettir. Otobüse binmeniz ise bazı duygularınızdan ve yaşadıklarınızdan uzaklaşmak için dostlarınızla beraber olmak istediğinizi, fakat daha sonra bunun yanlış olduğunu düşündüğünüzden dolayı vazgeçeceğinizi gösterir. Siz herşeyi içinizde biriktirip yakınlarınızla paylaşmaktan kaçınıyorsunuz. Ama burada rüyalarınızı yorumlamak bile içinizde biriken enerjinin olumlu bir şekilde dışarı çıkmasını sağlıyordur. Oyuncak satan dükkanlar görmeniz ise sıkıntılardan uzaklaşmak için kendinize başka alternatifler bulduğunuza işarettir. Siz çok duygusal ve hassas bir insansınız ve kırılmaktan, zarar görmekten çekiniyorsunuz. Ve rüyanızın sonunda otobüsü bekleyerek uyandığınızı görmeniz ise sizi geçekten istediğiniz yere götürecek bir dost, eş, kardeş... beklediğinizi gösteriyor.


19.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Bir sığırın bana saldırısını gördüm, bana değil de arabama zarar verdi

Sheftel

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada sığır görmek paraya, zenginliğe işarettir, fakat sizin rüyanızdaki sığır arabanıza zarar vermiş ama bu iyi bir zarar çünkü size bolluk getirecek. Maldan, mülkten biraz başınız ağrıyabilir. 


19.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

EVİMİN ODASININ YEŞİL KABARTMALI  DUVAR  KAĞIDI İLE KAPLANDIĞINI VE ÇOK GÜZEL  OLDUĞUNU FAKAT EVİN  DARALDIĞINI GÖRDÜM.

AYTEN YEŞİL

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, güzel bir rüya, konfora ve rahatlığa düşkünlüğünüz artacak ve sizin lüks eşyalara merak salacağınıza işarettir. Ayrıca iştahınızın açılacağına da işaret olabilir.


18.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

MERHABA. Rüyamda sürekli aynı şeyi görüyorum...1.5 senedir beraber olduğum erkek arkadaşımdan sürekli ayrılıyorum. Ve bu beni huzursuz ediyor...veee hep o beni bırakıp gidiyor. Bunalıma girdiği için...düzenli olarak bu rüyayı görmekteyim. Eğer yorumlarsanız hem rahatlayacağım hem de sevineceğim. Teşekkür ederim.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, sürekli bir şeylerin değişmesini bekliyorsunuz ve bu sizi yoruyor. Kendinizi huzursuz hissediyorsunuz çünkü çaresizlik yükünü taşıdığınıza inanıyorsunuz. Hiçbir şey yapmaya ve sürdürmeye zorunlu değilsiniz. Kendinizi gereksiz yere baskı altına sokmayın, sizin erkek arkadaşınızdan daha güçlü olmanız gerekiyor. Belki bu rüyanızın altında yatan geçmişte yaşadığınız ve sizi bugün dahi üzen başka bir ayrılık acısı olabilir. 

Rüyanızın genel yorumu, korkularınızla başa çıkmasını öğrenmek zorundasınız. Ne olursa olsun, hangi durumla karşılaşırsanız karşılaşın hayat her zaman tüm görkemi ile devam edecektir. Çok fazla duygusal, hassas olmamaya özen gösterin. Bu rüya sizi rahatsız etmesin, çünkü gerçek yaşamda terk etmeye yakın olan ve baskı gören sizsiniz, duygularınızı bastırdığınız için böyle bir rüya ile sık sık uyanıyorsunuz.  


18.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Yorumlarınız için şimdiden çok ama çok teşekkür ederim. Rüyamda arkadaşımın tecavüze uğradığını gördüm. Bir de yaşlı bir kadın saçımı yapıyordu.

Özge

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, arkadaşınızın tecavüze uğradığını görmeniz gizli bir ilişkiye işaret olabilir. Yaşlı bir kadın tarafından saçınızın yapıldığını görmeniz ise, saygınlığınızın artacağına ve sizi seven insanların çoğalacağına işarettir.


17.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda eski erkek arkadaşımı bakkalda ona verdiğim bir kağıdı paraya dönüştürürken gördüm. Sonra o paraları sayarak aldı, bende benim de o parada hakkım olduğunu düşündüm, daha sonra beni dolmuşa bindirdi fakat dolmuş gitmek istediğim istikamet değil ters istikamete gidiyordu. Daha sonra onu  ve yeni kız arkadaşını el ele gördüm ve çok üzüldüm. Nedir bu karışık rüya ...bir anlamı olmalı?

Ceren

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, siz dürüst ve hakka inanan adil bir insansınız. Rüyanızda kağıdı paraya dönüştüren insan tarafından anlaşılamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz veya işine gelmediği için sizin söz ve davranışlarınızı kendisine göre yorumladığı ortaya çıkıyor. Belki onun tarafından önemsenmediğinizi hissediyor olabilirsiniz. Olaylar sizin istediğiniz gibi gelişmemiş ve şuan bundan rahatsızlık duyuyorsunuz. Belki haksızlığa uğradığınızı düşünüyor olabilirsiniz. 

Rüyanızın genel yorumu, ne kadar haklı olsak ve adaletli davransak da her zaman yaşamın kendine özgü adalet sistemi devreye girer ve belki şuan bizim için üzücü görünen durumların ilerde daha ciddi problemler olarak ortaya çıkmasını bir şekilde önler. Sevmek veya aşık olmak için karşı tarafın sizi anlaması gerekmiyor ama beraber olmak ve ilişkiyi sürmek için yüzde yüz karşı tarafın sizi anlayıp, sevmesi şart eğer öyle değilse, başka birisiyle el ele görme ihtimaliniz her zaman vardır. Sevginizi ölçerek değil, size ne kadar değer verilip verilmediğine göre üzülün yada sevinin. 


14.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,
Rüyamda 7 aylık gebe olduğumu gördüm ve nedenini bilemiyorum fakat 7 aylık bebeği kürtaj yaptırmak zorunda kalmıştım, nedenini bilmemekle bunun zorunlu bir durum olduğu gibi bir his vardı içimde ama hiç istemiyordum bu olayı,,,,,,,,
Şimdiden teşekkürler, iyi calışmalar

Semra                                 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Herşeyden önce gerçek hayatta 7 aylık bir bebeği hiçbir doktor zorunlu kalmadıkça almaz. Eğer bir şeyler ters gidiyor ve sizin hayatınız gerçekten tehlikede ise böyle bir duruma baş vurulur. İlk önce her kötü durumun arkasında iyi bir neden olabileceğini hesaba katmalısınız. Çok fazla kötümser olmak, iyi şeylerle karşılaştığınız zaman bile hayattan zevk almanızı engeller, çünkü siz sevinmeye fırsat bulmadan yeni bir kaygı, endişe ve korku senaryosu yazmış ve ne zaman gerçekleşecek diye bekler vaziyette tüm hayatınızı bu şekilde tükete bilirsiniz.

Rüyanızın genel yorumu; gereksiz yere çok fazla korku ve endişeye kapılmanız, hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Şunu bilin ki eğer hayatta kötü bir durumla karşılaşırsanız Allah size savaşma ve dayanma gücü verecektir. Şimdi lütfen boş yere kendinizi üzmeyin, kötü senaryolar yazmayı bırakın. Kendinize ve çevrenizde sizi seven insanlara güvenin, onlar her zaman sizin yanınızda olup, size destek olacaklardır, kendinizi yalnız ve savunmasız hissetmeyin. Çünkü yalnız değilsiniz.


14.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Arkadaşım rüyasında; Beni anadan üryan bir vaziyette ve kendisini de belden üstü soyunuk bir durumda bir odada görmüş. Muhabbetli ve Neşeli bir vaziyette beni yıkıyormuş. Bir yandan da arkadaşımı çıplak vaziyette yıkadığım için orucum bozulur mu diye düşünüyormuş. Bizi bu durumda  erkek iş arkadaşlarımızdan biri görmüş. Ve arkadaşım beni yıkarken; hiç utanmıyor mu diye hakkımda düşünüyormuş. Bu arada kendisi utanıp üzerine atlet giymiş. Sonra odaya başka erkek iş arkadaşlarımızda girmiş. 

Bu acayip rüyanın yorumunu yaparsanız sevinirim.

Saygı ve sevgiyle kalın...

Sümbül Hanım                         

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın size acayip gelmesine karşın bizim yorumumuz çok iyi ve olumludur. Rüyayı gören arkadaşınız sizinle ilgili bir iyiliğe veya mutluluğa tanık olacaktır. Arkadaşınız için bu yıl bolluk ve rahatlık içinde geçebilir. Ayrıca sağlığıda yerinde olacak.

Rüyanızın genel yorumu; insanların birbirine destek olması onları yükseltecek ve daha başarılı olmalarına yardım edecektir. Arkadaşınızla aranızdaki diyalog çevrenizdeki erkek iş arkadaşlarınız tarafından anlaşılamıyor olabilir, ama siz hayatınızdan memnun olacaksınız. Erkekler kadınlara nazaran daha tutucu olurlar, sizin modern düşünceleriniz ve dünyaya geniş bir çerçeveden bakmanız erkek iş arkadaşlarınız tarafından anlaşılamıyor olabilir. Rahat olun ve iş yaşamınızın gizli rekabetçi ortamında tüm kadınlığınızla, utanmadan fikirlerinizi söyleyin, başarı sizindir. 


12.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Günaydın,
Siteniz çok güzel ve cevaplayıcı olmuş özellikle rüya tabiri bölümü, şimdiden teşekkürler. Rüyamda erkek arkadaşımı görüyorum, ailecek bize gelmişler annesi, babası. Masanın üstünde bir kutu çikolata var, altında kırmızı bir karanfil. Benim annem ve babam sürekli onlarla ilgileniyor, sanırım beni istemeye gelmişler. Bende bir tane çikolata yedim. Bu arada ben biraz rahatsızım kardeşi benle ilgileniyor. Hatırladıklarım bunlar sizden yorumunu bekliyorum, sevgiler. (Bu arada gerçek yaşantımda arkadaşımın ailesiyle yeni tanıştım. Oda tamamiyle kötü bir tesadüf sonucu oldu. Arkadaşım kaza geçirdi, tabii bende hastaneye koştum, böylece deşifre oldum. Bu kazanın öncesinde aramız bozuktu.)

Elif Gencer                       

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızda çikolata yemeniz; sağlığınızın iyi gideceğine işarettir. Karanfilin yorumu ise; saygınlığınız ve insanların size olan hürmeti, ilgisi artacak. Özellikle erkek arkadaşınızın ailesi tarafından taktir edilip, sözlerinize önem verilecek. 

Rüyanızın genel yorumu, belki bu yaşadığınız üzücü olay yüzünden erkek arkadaşınıza daha fazla bağlanabilirsiniz. Ailesinin size karşı olan duyguları çok düzeyli ve saygın. Fakat bu sizi biraz rahatsız edebilir. Çünkü siz olayların kontrol dışı gelişmesinden korkuyorsunuz. Ama aynı zamanda hoşunuza da gitmiyor değil. Her ne olursa olsun güzel bir rüya, toplum içindeki değeriniz ve saygınlığınız artacak.


11.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba, Rüyamda annemin teyzesinin oğlunu gördüm. Bana karşı çok yakınlık gösteriyor ve benimle çok ilgileniyordu. Sürekli peşimde geziniyordu. Bir ara mutfakta bulaşıkları yıkıyordum, bulaşık suyu çok temiz köpük köpüktü, sadece bardak ve kaşık vardı, bardaklar ışıl ışıldı. Bulaşıkları yıkarken o yine yanıma geliyor, benimle konuşuyordu. Ondan sonra ütü yapmaya başladım, o kişi yine yanımdaydı. Konuşurken bana gülümsüyor ve yanağımdan öpüp kaçtı. Başka bir odaya geçip oturuyorduk birden dans müziği çalmaya başlamıştı, bu beni dansa kaldırır diye odadan çıkmaya çalıştım ama benim kolumdan tutup dans etmek istedi ama ben kaçtım ve dans etmedim. Arkamdan geldi ama bir şey söylemedi. Baktı ve gitti. Bende sonra o üzüldü diye yanına gidip konuşmak istedim. Ona seninle dans edemezdim, ailelerimizi biliyorsun kızarlardı bu duruma dedim ve o bana biliyorum ama ben seninle evleneceğim deyip, bana evlenme teklifi etti. Ben hiçbir şey diyemedim, sadece şaşkınlıkla gözüne baktım. Bu arada rüyada ve gerçekte ikimizde bekarız ve çalışıyoruz. Birbirimizi tanıyoruz ama pek görüştüğümüz söylenemez. Teşekkürler.

Mehcem                          

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın simgesel anlamı oldukça açık, çalışmak, çalışmak... İlk önce bulaşık yıkadığınızı görmüşsünüz; geçmişte yaptığınız hataları temizleyerek, bir daha yapmamaya karar vereceksiniz. İşinizde başarınız artacak. Maddi bakımdan daha rahat edeceğiniz günler sizi bekliyor. Ütü yapmanızın simgesel yorumu ise; hataları düzeltip, ne yaptığını bilen bir tavırla bundan sonraki adımlarınızı atacaksınız. 

Rüyanızın genel yorumu; Siz çok emek sarf ediyorsunuz ve bunun karşılığında sizin kontrolünüz dışında gelişecek olaylardan çok korkuyorsunuz ve bundan tedirginlik duyuyorsunuz. Bunun için adımlarınızı çok dikkatli atıyorsunuz. Hayatınızda belirecek herhangi bir sürprize hiç açık bakmıyorsunuz. Bu yüzden tüm olasılıkları büyük bir titizlikle yok etmeye, temizlemeye çalışıyorsunuz. Rüyanızda devamlı işle meşgul olmanız ve bundan son derece zevk almanız, ileride size daha iyi kapılar açabilir. Maddi sorunlarla karşılaşmayabilirsiniz.


10.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Böyle bir köşeyi hazırladığınız için teşekkürler..

Rüyamda ben ve ailem deniz kenarında oturuyorduk ve ben denize girdim ve birden yanımda bir tane çok yakışıklı esmer güzeli bir çocuk belirdi ve benimle diğer kıyıya kadar sohbet ederek yüzmeye başladı. Daha sonra kıyıda beraber sigara içmeye başladık, bu arada çocuğu tanımama rağmen gayet çok arkadaşça sohbet ediyorduk sanki 40 yıllık dostmuşuz gibi.. Neyse daha sonra ben denize tekrar dönmek istedim ve ona benimle gelir misin diye elimi uzattım, oda seve seve kabul etti ve sonra uyandım.

Aslında basit bir rüya fakat hala etkisinde kalmış durumdayım. Eğer yorumlarsanız beni çok mutlu edersiniz ..
Şimdiden çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

Evren                                

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Eğer temiz, berrak bir denizde yüzdüğünüzü gördüyseniz, maddi bakımdan feraha kavuşacağınıza işarettir. Yakışıklı bir delikanlı görmek iyi habere yorumlanır. Sigara içmek eğlenceye, keyiflenmeye işarettir.

Rüyanızın genel yorumu; Ne kadar özgür, rahat görünseniz de içiniz bambaşka, ailenizin ve çevrenizdekilerin hayal dahi edemeyeceği ayrıntıları düşünüp, hayatınızı idare etmeye çalışıyorsunuz ve kimseyi kırmamak için kendinizden ödün veriyorsunuz. Hayatınızda eksikliğini çok fazla hissettiğiniz bir şeyler var. Belki bunu ne ailenize nede dostlarınıza belli etmiyorsunuz ama bilinç altınız bu eksikliğin farkında. Cesaret göstermek için şansınızın size gelmesini bekliyorsunuz. Genel olarak güzel ve rahatlatıcı bir rüya en azından kendinizi kandırmıyorsunuz. Bazı ihtiyaçlarınız  olduğunu kabul edin. Ve bunu etrafınızdaki insanlara  söylemekten kaçınmayın.


08.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda Hz. Muhammedi ve onun ailesini gördüm. Ancak peygamberimiz kızgındı ve eğlence düzenliyordu. Ailesi ve ben gösteri izliyorduk. Kucağında çok güzel mavi gözlü bir bebek vardı o bebek benimmiş. Sonra ablam evlidir fakat yeniden evleniyordu, onun düğünü için kıyafetim yoktu almak için kuzenimin yanına gittim bir sürü ayakkabısı vardı onun ve annesinin ayakkabılarına baktık oradan bizim eve gittik ama bu evi daha önce hiç görmemiştim ve boştu. Tam evden çıkıp alışverişe gidecekken eve bir sürü kadın doluşuyor oturmaya ve evi görmeye geldik diyorlar. Hiçbirini evden çıkaramıyorum, bana hakaretler ediyorlar ve sinirden ağlıyorum çünkü düğüne geç kalıyorum. Ayrıca bende evliyim ama tekrar evlenecekmişim ama eski sevgilimle. Eşimde düğüne gelmiş, eşime ben eski sevgilimle değil seninle evlenmek istiyorum demek istiyorum ama diyemiyorum. Bu rüyayı kadir gecesi gördüm lütfen mesajımı değerlendirin. Çok teşekkür ederim.

Çiğdem Bayraktar             

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu; Sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir. Hz. Muhammedi görmeniz, tahmin edeceğiniz gibi iyi ve çok güzeldir ve sizin mutluluğunuzun artacağına işarettir. Eski sevgilinizle evlendiğinizi görmeniz, eşinizle aranızdaki bağlılığın ve sevginin artacağına işarettir. Ayakkabı görmek zenginlik getirir. 

Rüyanızın genel yorumu; evlilik bir insanın hayatındaki en önemli adımlardan birisidir. Kim ne derse desin eğer siz mutluysanız geri kalan herşey önemsizdir. Tekrardan evlenmek iyidir. Eşinize duyduğunuz sevgi artacak. Genel olarak rüyanız rahata, mutluluğa, sevince yorumlanır.


08.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda bir bayan tarafından kovalanıyordum, bayan beni öldürme niyetiyle kovalıyordu.

Ayni gece rüyamda yanımda bir bayanla alış verişe çıkıyorum. Görünüşü çok hoş yeşil boncuklu kol bağlarından 5 adet alıyorum, ödemek için kasaya gidiyorum. Kasada kol bağlarını çaldığımı iddia ediliyor. İftiraya uğruyorum.
Mağazadaki elemanın biri hırsız olmadığıma inanıyor, diğeri kol bağlarını çaldığımı iddia ediyor. 5 adet almak istediğim kol bağlarından biri kayboluyor. Ayrıca bu sefer bazıları yeşil bazıları beyaza dönüyor. Koluma takıyorum, kolumda bir sürü görünüyor. Sonuçta satın aldım mı almadım mı hatırlamıyorum.

NicoleQ1969                 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

İlk rüyanızın yorumu; bir bayan yaptığı hataları kapamaya çalışıyor. Ve sizde bunun farkındasınız ve bu olay sizi çok rahatsız ediyor.

İkinci rüyanızın yorumu; Çevrenizdeki insanlara dikkat edin. Elde etmiş olduğunuz başarılar büyük sıkıntılara dönüşebilir. Ve bir kadın yada kadınlar yüzünden zarara uğrayabilirsiniz. İstediğiniz her ne ise, onun sonucundan memnun kalmaya bilirsiniz. Bu yüzden seçimlerinizde dikkatli olun, çünkü güzel giden hayatınızda sorunlar belirebilir. Kadınlara dikkat, hatalarınızı örtmeye çalışmayın yada umursamaz davranmayın, kadınların intikamı ağır olabilir.


08.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda erkek arkadaşım ve ben ay ışığıyla aydınlanan bir yerdeydik. O yukarıda ve aydınlık yerde bense uçurumdaydım. O beni elimden tutup yükseğe çekti ve kurtardı, aydınlığa geldik. Üzerimde beyaz bir elbise vardı.

Gamze Çelebi                     

  
Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Çok güzel bir rüya görmüşsünüz. Her şeyden önce erkek arkadaşınızla aranızdaki bağın artacağına ve ona olan güveninizin çoğalacağına işarettir. Uçurumda olmanız ise, sıkıntılarınız var ve bu sıkıntılar erkek arkadaşınızla beraber olduğunuz zamanlar aklınızdan uçup gidiyor. Yakında feraha çıkacaksınız. Üzerinizdeki beyaz elbise ise, sizin dürüst ve iyi bir insan olduğunuzu gösteriyor. Gayet güzel bir rüya, üzülmeyin aydınlığa çıkacaksınız.  


04.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda sevdiğim kızla öpüşüyordum. Kızın beni sevip sevmediğinden emin değilim. Ama büyük bir ihtimalle o da benden hoşlanıyor. Bazı olaylar oldu ve gurur meselesi yapıp başkasıyla çıkmaya başladım. Tabii o da başkasıyla çıkıyor, yani bu yüzden bir şeyler hissetmeme rağmen ikimizde gurur yaptığımız için birbirimize birşey söyleyemiyoruz. Lütfen yorumunuz benim için çok önemli,  mesajınızı yada cevabınızı bekliyorum.

Metehan Tutar                    

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızda sevdiğiniz kızı öpmeniz, istek ve emellerinize kavuşacağınız anlamına gelir. Ve aşkınızın karşınızdaki insan tarafından bilindiğine, istendiğine işarettir. Ama maalesef ki herşey rüyalardaki kadar kolay olmuyor. Sizin aşkınız ve o insana olan duygularınız çok güçlü, belki bu hisleriniz gün geçtikçe çoğalabilir. 

Rüyanızın genel yorumu; aşkta sadakat var ama ilişkilerde yok. İlk önce sevmediğiniz bir insanla beraber olmanız yanlış, bu ister gurur ister başka bir şey olsun. Kendinizi kandıramazsınız. Bu gururdan dolayı ikinizin de yapmış olduğu seçim hiç sağlıklı değil. Eğer sevginizden eminseniz, onun hakkını verin. Bunu kendiniz için yapın. Çünkü ilişkilerinizi dizi film senaryosuna çevirmek, belki heyecan verebilir ama arkasından pişmanlık ve hayal kırıklığını getirecektir. Şimdi sevginizi dile getirmek sizin için zorlaştı. Arada iki farklı insan ve yaşanmışlıklar var. Hayatı ve insanları ciddiye alarak yaşayın. Sonuçta üzülen siz oluyorsunuz. Gururlu olmak güzel, ama gururuna yenik düşmek ve sevdiğin insanı bırakıp gitmek güzel değil. Bundan sonra sevginizle, gururunuzu tartıp öyle hareket edin. Belki bu kızda sizi seviyor olabilir, hatta sizin onu sevdiğinizden daha fazla. Ama bu yaşadıklarınızdan sonra bir araya gelseniz bile, tekrar gurur yapmayacağınız ne malum. Bu yüzden neden gururunuza yenik düştüğünüzü kendinize sormalısınız. Bu sorunun cevabını bulmadığınız taktirde, aşkta, sevgide hep hayal kırıklığı yaşarsınız. Ve son olarak, gurur yaptığınız şeyi zamanla unutursunuz ama sevdiğinizi...


03.12.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Sitenizi devamlı takip eden ziyaretçilerinizdenim. Bu güzel çalışmanız için teşekkür eder, devamını dilerim.


Rüyamda zamansız bir şekilde adet olduğumu ve çok fazla kan geldiğini biliyorum. Yalnız kanı görmüyorum.  Kadın doğum doktoruna gidiyorum yaşlıca bir bey, beni muayene ettikten sonra kızım sen 4.5 aylık hamilesin diyor( Evli bir bayanım). Tabii inanamıyorum, nasıl olur bende hiç belirti olmadı diyorum. Böyle söyleyince beni ulturasona sokuyor ve gerçektende bir canlının hareket ettiğini görüyorum. Derken beni bir an korku alıyor siz beni muayene ederken bu aleti (kadın doğumcuların kullandığı aleti gösteriyorum.) kullandınız ya çocuğum düşerse diye üzülüyorum. Yok kızım birşey olmaz diyor. Neyse oradan büyük bir sevinçle çıkıyorum eve doğru biraz dik bir sokaktan aşağı hızlı hızlı yürüyorum yolda rastladığım tanıdıklara söylüyorum. Şuan hamile olan bir arkadaşımı görüyorum ona da müjde veriyorum. Doktor böyle söyledi hamileymişim diyorum. Ama içimde yinede bir şüphe var arkadaşım test yap diyor . Eve gidip test yapıyorum sonuç pozitif çıkıyor.

                                                         Hümeyra Kefeli                    
 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızda doktora gidip muayene olmanız iyidir. Sıkıntınızın geçeceğine ve feraha çıkacağınıza işarettir. Yakında, sizden gizlenen bir şeyi öğrenebilirsiniz. Bir insana inanmıyor, onun davranışlarındaki maksadı kavramak istemiyor olabilirsiniz. Güvensizlik var. Ve bu güvensizlik sizi korkutuyor. Tabii emin olmak mümkün değil ama bu sizi rahatsız ediyor. Çünkü tüm acınızı, sıkıntınızı içinize atıyorsunuz. Mutlu olmakla olmamak arasında kalmış olabilirsiniz. Başkalarının düşüncelerini çok fazla önemsemeyin. Doğruları ve yanlışlarıyla hayat sizin. Rüyanızdaki gibi gerçek hayatınızda da bir mucizenin gerçekleşmesini bekliyorsunuz. Zamansız adet olup çok kan kaybettikten sonra kimse hamile kalmaz, ister bunu bir doktor( güvenilecek biri) söylesin, isterse yaptığınız test ( kendi yorumlarınız) pozitif çıksın gerçeği değiştiremez. Ama siz iyimser olup pembe bakmak istiyorsunuz.

Genel olarak rüyanızın yorumu; çok iyi bir insansınız, hoşgörülü ve açık fikirli. Bu sizin yaşantınızı iyi bir biçimde etkiliyor. Güvensizlikten kurtulmak için, gerçekçi bakmak gerekiyor. Kim ne derse desin, doğru apaçık ortada, kimseye kanmayın. Neden ve sonuç ilişkisinin tutarlı olması şart. Eğer değilse üzerinde fazla düşünmeye değmez. 


25.11.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

iyi çalışmalar kolay gelsin, bugün gördüğüm rüyada beyaz, uzun doktor gömleklerini andıran bir önlük giymiştim. İkincisi ise, o gün bir erkek arkadaşım beni rüyasında tesettüre girmiş olarak gördüğünü söyledi, bana cevap verirseniz beni çok memnun edersiniz.

Blond özlem                  

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızda beyaz önlük giydiğinizi görmeniz şeref ve itibarınızın artacağına işarettir. İkincisi ise, erkek arkadaşınız sizin bazı açıklarınız olduğunu düşünüyor olabilir. Ve bu yüzden ona karşı savunmada olabilirsiniz. Sizin düşüncelerinizle, onun düşünceleri çok farklı, o sizi görmek istediği gibi görüyor. 


22.11.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda erkek arkadaşımın hamile olduğunu gördüm. Bu durum rüyamda çok doğal karşılanıyordu. Erkek arkadaşım ve ben doğumun zamanı geldiği halde bebeğin dünyaya gelmemesinden endişe duyuyorduk, fakat belli bir süre sonra 7-8 yaşında çok güzel sarışın bir erkek çocuğu dünyaya gelmiş olarak gördüm. Kendi kendime bu çocuk ne zaman dünyaya geldi de bu kadar erken büyüdü diyordum.

Mehtap                                      

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızda erkek arkadaşınızın hamile olduğunu görmeniz, onun bir sıkıntısı olduğuna dair işaret olabilir. Siz çok hassas bir insansınız ve erkek arkadaşınızın yaşadığı olumlu yada olumsuz herşeyden etkileniyorsunuz. Erkek arkadaşınızın sıkıntısı neyse ilerleyen zaman içersinde farklı bir boyut kazanacak. Eğer doğan çocuk erkek arkadaşınıza benzemiyorsa, önemli bir değişiklik onu bekliyor olabilir.

Rüyanızın genel yorumu; bazı endişeleriniz var. Fakat  hepsinden  çok kısa bir sürede kurtulabilirsiniz. Bu yüzden acele etmeyin, sabırlı olun.


21.11.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba ben gündüz geçirdiğim olayları çoğunlukla her gece rüyamda görüyorum, anormal konularla...

Bunun yorumunu sizden rica ediyorum. Kız arkadaşım oğlak burcu onunla kavgalı bir şekilde ayrıldık ve tekrar bana dönmesi için dua ediyorum. Rüyamda kendimi ve arkadaşımı onların bulunduğu çiftlik " köyde " gördüm. Ve yakın akrabalarını da gördüm, arkadaşımla yolda gezerken tuvalete girdim. Tuvalet yolun üzerindeydi  temiz olup olmadığını göremedim bu arada arkadaşım benim yanımdaydı. Tuvaletten çıktıktan sonra yolda yürürken tuğladan yapılmış bir ev gördüm 2 katlı ve o evden eski kız arkadaşım beni çağırıyordu, mutluydu. O anda kendimi yola yatmış gördüm ve arkadaşıma git bak bakalım ne diyecek diye sordum. Ondan sonra ne oldu hatırlayamıyorum. Daha sonra onların evinin önünde bizim taksinin arka koltuğundaki ekmek kırıntılarını topluyordum ve topladıktan sonra eve gitmek üzere yola çıktım.

Bu rüyayı yorumlarsanız çok mutlu olurum, gerçekten gördüğüm en uzun ve ilk defa iyi hatırladığım bir rüyaydı. Saygı ve sevgilerimle.

Rıza Er                           

 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu; Engelleri aşıp eski kız arkadaşınıza ulaşmak istiyorsunuz. Ama gururunuz size engel oluyor. Belki rüyanızda onu mutlu bir halde görmeniz, gerçekte size olan sevgisini gösteriyor olabilir. Büyük bir ihtimalle yaşadığınız ayrılıktan kendinizi sorumlu tutuyorsunuz. Yapmanız gereken şeyin ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Ama hayal kırıklığı yaşayacağınızdan, reddedilmekten korkuyorsunuz.

Genel olarak rüyanızın yorumu, ilk önce kendinize dürüst olun, sevgi üzerine kurulmuş ciddi bir beraberlikte, eğer sevdiğiniz insana gerçek duygularınızı anlatmaktan  kaçınıyorsanız, onu kaybetmeyi göze almışsınız demektir. 


19.11.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

İyi günler,

Ben 3 hafta evvel çok ilginç bir rüya gördüm ve çok etkisinde kaldım. Rüyamda açık bir alana pazar kurulmuş fakat geceydi, orada babam ve iki halamla dolaşıyorduk, daha sonra pazarın hemen arkasına yürüdüğümüzde orada mezarlık olduğunu gördük ve oraya gittik. Fakat mezarlık çok kalabalıktı, herkes ziyarete gelmişti. Halamda gelmişken enişteni de ziyaret edelim deyip yürümeye başladı. Ben ilkönce korktuğumu hissettim ama daha sonra çok mutlu oldum ve rüyamda kendi kendime herhalde öldük ve cennete geldik diye babama söyledim, daha sonra 8-9 tane cenaze arabası ve arka arkaya geçmeye başladı. Fakat ölüleri görmedim, sadece yeşil tabut bezleri ve tabutlar vardı, fakat kimse üzüntülü değildi ve ben çok huzurluydum ve yine geceydi kendi kendime gece mezarlığa gelinmez dedim ama herkes oradaydı. Bu rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum.

iyi çalışmalar

Nalan Özkaya                  

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Sosyal yaşantınızın akışı aile ilişkilerinizden çok farklı. Bu sizin yeni bir hayata başlama isteği duyduğunuzu gösterir. Fakat siz ölmekten daha çok yaşamaktan korkuyor olabilirsiniz. Ailenizin size öğrettikleri ile gerçek yaşam çok çelişiyor ve sizde bu yüzden zorlanıyorsunuz.

Mezarlık görmek iyidir. Ama yeşil tabut bezlerini görmeniz size bir ölüm haberini getirebilir.

Bu rüyada hissettiğiniz ferahlık ve huzur, sizin bazı konularda suçluluk duygusu taşıyacağınıza işaret olabilir.

Genel olarak rüyanızın yorumu; iki çeşittir, birincisi bir ölüm  haberi olabilir, ikincisi sizin iç dünyanızda taşıdığınız suçluluk duygusudur. Kendinize bu kadar haksızlık etmeyin. Kötülük yapmak, etmek meselesi değildir. Kötülüğün tescilini ne aileniz bilebilir ne çevrenizdeki insanlar, bunu ancak Allah bilir. Yüreğinizi ferah tutun. Kalbiniz çok temiz.


18.11.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Öncelikle yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Benim rüyamı kısaca anlatmak gerekirse, bir evin bahçesinde gezdiğimi ve orda hayvanat bahçesi  olduğunu görüyorum, buraya fil yavrusu getiriyorlar ama hortumu çok kısa sonra bu fil kafesinden kaçarak insanları kovalamaya başlıyor. Canavar gibi birşey oluyor, sanırım arkadaşlarım ve ben kaçıyoruz. Merdivenleri çıkarken bir iki basamağının kırık olduğunu görüyorum, daha sonra yukarı çıkıp bir eve saklanıyoruz. Sanki doğal afetmiş gibi insanlar kaçışıyor, her yer altüst oluyor ama bana birşey olmuyor. Ben kurtuluyorum. Yorumlarınızı bekliyorum
teşekkürler.

                                                              Şebnem Çevik                   

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu sorumluluğunuzu artıracak çok önemli bir işe, yükselişe, mertebeye işaret eder. Fakat siz bu sorumluluğun getireceği yükten kaçacaksınız. Çünkü arkadaşlarınız ciddi sorumluluklar almaktan  hoşlanmıyor   olabilirler veya siz bir şekilde onlardan kopmak istemediğiniz için bazı sorumluluklardan kaçmayı tercih ediyor olabilirsiniz. Merdiven çıkmak yükselmeye işarettir. Ama siz yinede bu yükselişin tehlikeli yada kusurlu olacağını düşünüyorsunuz. Yaşamdan korkmayın, önünüze  çıkan fırsatları değerlendirin. Şansınızı geri tepmeyin. Siz dostlarınızın aynası olun. Onlar size baktıklarında kendilerini görsünler. Siz onların aynasındaki görüntünüze aldanmayın, onların korkusunu yüklenmeyin. Hayat herkesin yolunu farklı çizer. Elde edilen deneyimler bireyseldir. Başkalarının deneyimlerinden yola çıkarak geleceğinizi etkilemeyin. Sorumluluk almaktan korkmayın.


15.11.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar,
Ben bir süre önce gördüğüm bir rüyayı yorumlamanızı istiyorum.
Rüyamda erkek arkadaşım ve ben bir sahilde el ele hiç konuşmadan yürüyoruz. Bulunduğumuz şehirde gezmişiz ve evlerimize dönmek için feribotların kalktığı terminale yürüyormuşuz. Beklenilecek yere geldiğimizde daha vakit olduğu için bir banka oturuyoruz. O sırada erkek arkadaşımın bir bayan arkadaşı karşımıza çıkıyor, bizi tanıştırıyor erkek arkadaşım ve kadında yanımıza oturuyor ben ortalarında oturuyorum. Kadınla biz sohbet ediyoruz, biraz soğuk bir bayandı, bu sırada erkek arkadaşım gözlerini kapayıp uyuyor bizde konuşmaya devam ediyoruz. Biran kadın ayağa kalkıp feribotun geldiğini ve gitmek üzere olduğunu söyleyip koşar adımlarla bizi beklemeden gidiyor. Ben hemen erkek arkadaşımı uyandırıyorum o da bilet alıp geleceğini benim önden gidip feribota girmemi söylüyor. Bende dediği gibi yapıyorum ve içeri giriyorum, hemen arkama bakıyorum ki feribotun kapıları kapanmış, erkek arkadaşımda dışarıda kalmış, bana 2 tane beyaz bilet aldığını gösteriyor ama üzgün bir halde feribotu kaçırdığını ifade etmeye çalışıyor. Ben beklemesini işaret edip hemen yanımda duran 2 yetkilinin yanına gidiyorum (bayan) ve erkek arkadaşımın dışarıda kaldığını bilet aldığımızı açıklarken bir bakıyorum ki erkek arkadaşım beni beklememiş ve kendisi feribota atlıyor atlarken önce geri geriye sendeleyip düşecek gibi oluyor ve ben korkup ellerimle gözlerimi kapıyorum sonra bir açıyorum ki bana sarılmış yani içeri girmiş birbirimize sarılıp öpüyoruz. 

Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Birde inci küpe kolye takmak ne demek acaba.

sevgiler....
                                                                       N.YukselBurckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Herkes gibi sizinde geleceğe ait güzel planlarınız var. Bazen başkalarının ne düşündüğüne önem versek de  olumsuz beklentiler içersine girsek de; hiçbir şey bizim keyifli gezintimizi bozmaya yeterli olmuyor. İster bu bir bayan olsun ister kaçırılan feribot çok önemli değil.

Bazı endişelerin var. Ama herşey umduğundan daha iyiye gidecek. Erkek arkadaşında seninle ilgili bir tür tedirginlik yaşıyor olabilir. Seni kaybetme korkusu, onu çaresiz durumlara sürükleyebilir. Bir tür ayrılık korkusu, hatta bu duyguyu sende besleyebilirsin.

Genel olarak rüyanızın yorumu, çok sıcak, içten bir sevgiyi gösteriyor. İlerisi için güzel vaatler. Belki siz erkek arkadaşınızın bu vaatleri tam olarak gerçekleştirebileceğinden emin değilsiniz ama yinede ona  güvenmek istiyorsunuz.

İnci kolye, küpe takmak ise çok hayırlıdır. İtibarınızın artacağına, ticarette başarıya, ilgiye, saygınlığa, zenginliğe ve erkek evlada işarettir.


 

13.11.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Sizlere rüyalarım hakkında danışmak istiyorum. Örneğin dün gece-bu sabaha karşı gördüğüm rüya ile başlayabilirim.
Rüyamda üzerimde çok güzel bir gelinlik ile sokaklarda yürüyorum. (Sanırım havaalanı ya da istasyon gibi bir yerden) nikahımın yapılacağı yere doğru bir süre yürüyorum. Hiç bu kadar güzel bir gelinlik görmemiştim. (Bu arada ben zaten evliyim) Bu sırada hem lokanta hem de döviz ofisi gibi görünen bir yere uğruyorum. (Bu biraz komik gelebilir ama yorum için belki yardımı olur: gerçek hayatta hafta sonları ağırlıkla et sunulan bir lokantada garsonluk yapıyorum ve vejeteryanım. Ayrıca finansal durumuma çeki düzen vermek şu anki gündemimin baş maddelerinden) Yolum uzun, nikahıma yetişmeliyim, beni bekliyorlar. Bu lokantamsı döviz ofisine önemsiz olmayan bir miktar borcum varmış. Dükkanın terasındaki masaların durduğu yerdeki duvarın üzerinde koca bir tabak et var. Ben de parayı vaktim dar olduğundan bu tabağın içine yani etlerin altına koyup yoluma devam ediyorum. Fakat yolda bir şekilde huzursuz oluyorum ve geri bu dükkana dönüyorum. İçeride orta boylu sıradan bir kadın ve tanımadığım hoş bir adam ile konuşmaya başlıyorum. Parayı alıp almadıklarını soruyorum, ilk önce almadık, bilmiyoruz filan diyorlar sonra para bulunuyor. Bu arada ben bu hoş adamla ve kadınla havadan sudan sohbet ediyorum. Sonra dükkanın arka tarafındaki balkonun önünde duran büyük kanepeye rahatça oturuyorum, ayaklarımı uzatıyorum ve bu adam bana bir şeyler anlatmaya başlıyor. Aslında anlattıkları çok önemsiz şeyler ve daha ziyade finansal konularda bana nasihat verici bir tonda konuşuyor. Önümüzde ise eşsiz bir manzara var. Sanki Türkiye'nin güney batı kıyılarını bir kamera ile santim santim önümüze yansıtıyorlar. ( Çok sıkça, her gece diyebilirim su ya da bu nedenle deniz ya da su diyeyim: dağ gölü, deniz, kıyı, ırmak,vs... görmeme rağmen) Daha önce hiç kuşbakışı uçsuz bucaksız deniz görmemiştim adeta 360 derece denizle çevrelenmişiz. Yer yer yeşilimsi mavi, yer yer lacivert mavi renkte ve suyun üzerinde güneş parlıyor. Ben tabii ki nikah için acele etmek istemiyorum. Bu adam ise evlenecek olamama saygılı ve ölçülü. Yani ben böyle hissediyorum. Ortada kesinlikle onun tarafından bir baştan çıkarma hali yok. Ben de böyle bir şey amaçlamıyor olsam da buradan ayrılmamak için ağırdan alıyorum. Ama bu durum beni hiç rahatsız etmiyor, zaten nikaha gitmeye pek hevesli hissetmiyorum. Bir çeşit görev duygusundan kaynaklanıyor koşturmaca. Arada içeriden o kadın da konuşmaya eşlik ediyor. Bir süre sonra ben başımı kanepenin koluna yaslayıp gözlerimi kapıyorum ve kısa bir şekerlemeden sonra üzerimde sıradan bir kot gömlek var. Oradan ayrılıp yola devam ediyorum. Bir sure sonra kendimi eskiden annem-babam ile yaşadığımız evin olduğu sokakta buluyorum. Sanki birini arıyorum. Bu arada şu anda uzakta olan çok yakın ve çok eski bir arkadaşım yanıma geliyor ve bana burayı bulmada yardım edebileceğini söylüyor. Sokaktaki kalabalığın içinden askeri bir cip ile tank arası bir aracın içinde sağ ön koltukta oturan sarışın genç bir çocuğa bir şeyler soruyor sonra onun verdiği cevap ile bizim eski apartmana yöneliyoruz. Fakat apartman biraz değişmiş. (Daha önceki bir rüyamda apartmanın gerçekte inşaat mühendisi olan babam tarafından yeniden inşa edilişini zaten görmüştüm) işte bu yeniden inşa edilmiş halini (gerçekte yeniden inşa edilmiş filan değil) yine görüyorum ama içeri girmeden önce çok keskin bir köpek havlaması duyuyorum. Tam bu sırada büyük bir kurt köpeği, yürürken elimi  ağzına alıyor. Henüz tam bir ısırma gibi değil. (Gerçekte köpek ısırmasından korkmama rağmen, avucum ile bir yandan köpeğin dişlerini ve ağzını yoklayarak öyle sakince bir sure bekliyorum. Köpek dişlerini elime geçirmeden bir süre ağzı ile elimi tutuyor sonra da bırakıyor. Ben hiç korku ya da şaşkınlık hissetmiyorum. Sadece başparmağımda minik bir sıyrık var. Apartmana girdikten sonra ben asansöre binip, 5. katin düğmesine basıyorum. asansör çok dar, gri ve beton bir asansör. İçimden bir ses ben asansörde mi kalacağım derken asansörün 1. kattan 5. kata , 5 ten 1 e inip çıktığını ve asansörde kaldığımı anlıyorum. Panik içinde asansörün kapısını yumrukluyorum, çünkü içindeki düğmelerde garip garip harfler var ve asansörün düşeceğinden korkuyorum. (Bu arada asansörde kalmak gerçekte de hiç hazzetmediğim durumlardan biridir) Tek anlamlı düğme 'stop' yazılı düğme. Dışarıdan arkadaşımın şuna bas buna bas diye bağırdığını duyuyorum. Şuursuzca bir şeylere basıyorum. Sonunda asansör 5. katta duruyor ve kapının bizi ziyarete gelmiş halam tarafından açılmasıyla eve girmiş oluyorum. Gerisi ev halkı ile sıradan konuşmalar. Özlemişim, beni özlemişler,...vs Gerisini anlatmamın çok önemi yok çünkü yorumda danışmak istediğim bölüm buraya kadar olan bölüm. Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.   
Sevgiler+saygılar

                                                                  

   

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Genelde rüyalarımız bizim yaşadığımız ama tam olarak kelimelere dökemediğimiz duygu ve düşüncelerimizi yansıtır. Sizin rüyanızda tamamen kendi hayatınızı anlatmakta. İlk önce şu gelinlikten bahsedelim. Gelinlik=evlilik bu kadar basit. Evlilik çok güzeldir. Ama yaşamın zorlukları sizin gelinlikle (evlilikle) lokantaya gidip, borç ödemenize neden olmuş. Bu sonucu evliliğe bağladığınız düşüncesini ortaya koyuyor. Huzursuz olmanız mantığınızın sesini dinlemeye çalıştığınızı gösteriyor. Lokantadaki adamın size nasihat verircesine  konuşması, geçmişinizle alakalı olabilir. Tabii siz yine mantığınızı ön planda tutarak bu adamı dinlemeye devam etmişsiniz. Güzel manzaralar görmeniz ise yorgunluğun belirtisi olabilir. Her gece göl, dağ ve deniz görmeniz çok hayırlıdır. Ama bu aynı zamanda yalnızlığı da gösterir. Çünkü çok sık görüyormuşsunuz. Kuş bakışı 360 derece deniz görmek hayallere işaret eder. Hayallerinizi  gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü bir kuş kadar özgürsünüz. Rüyanın içinde düşünmeniz ve duygularınızı, hislerinizi dile getirmeniz çok ilginç. Bu sizin çok hassas bir insan olduğunuzu gösteriyor. Bu yüzden kendinizi çok fazla sıkmayın. Üzerinizde gelinlik ve sizi nikahınıza gitmek için hevesli değilsiniz. Ama üzerinizdeki gelinlik çok güzelmiş. Peki gelinliğin içindeki gelinde güzel miydi? Kanepenin üzerinde uyduktan sonra eskiden yaşadığınız yere gitmeniz tamamen geçmişe özlem duymaktır. Apartmanın yeniden inşa edilmiş olması çok iyidir, özellikle aileniz için iyi gidişata işarettir. Ama sizin için, uzakta olan değişimlerden habersiz kaldığınızı simgeler. Rüyada köpek görmeniz ise dosta işarettir. Hiç ummadığınız zamanda bir dost edinebilirsiniz. Ve bu insanın size çok büyük destek olacağını söyleyebilirim. Asansöre binmeniz hayatınızdaki yükselişi simgeler. Asansörde mahsur kalmanız ise, kendinizi kapana sıkışmış gibi hissetmenizden dolayı kaynaklanıyor olabilir. Ve  stop düğmesinden başka hiçbir düğmeyi anlayamamanız yabancılık çektiğinizi gösteriyor. Buradaki yabancılık, geçmişteki yaşamınızdan, insanlardan kopma korkusu veya güven duygusunun eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir.

Genel olarak rüyanızın yorumu, geleceğinizle pek fazla ilgilenmiyorsunuz. Geçmişin gölgesinden sıyrılın ve ilk baştaki ulaşmak istediğiniz noktanın önemini fark edin. Kendinize zaman ayırın. Yaptığınız seçimlerin sonuçlarına güçlü bir şekilde sarılın. Bu size en baştaki neden ve niçinleri hatırlatacaktır.


06.11.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Etrafımda küçüklü büyüklü bir çok yılan var. Bir tanesi ise çok büyük. Bunları birbirlerini yutmalarını için eğitiyorum. Hatta kendisinden çok büyük yılanı bile yutabiliyorlar. İçlerinden bir tanesi bacağımı sokuyor. Zehri oradan çıkarmak için çok uğraşıyoruz fakat çıkaramıyoruz.

            Ali Dinç                             

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüya yılan görmek düşmana işarettir. Etrafınızdaki insanlara çok dikkat edin. Sizi tahmininizden daha fazla sıkıntıya sokabilirler. Siz onlarla baş edebileceğinizi düşünüyorsunuz ve her şeyi güzellikle halletmekten yanasınız. İş hayatınızda sıkıntılı günler geçirebilirsiniz. Hatta sizi sıkıntıya sokacak insanlar akrabanız yada yakın çevrenizden birileri olabilir. İnsanlara güvenmeyin, tehlikeli işlere bulaşmayın.


29.10.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Beğendiğim kişi boynumdan öpüyordu!! Sadece bunu gördüm. Bir anlamı var mı?

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Öpmek, isteğe kavuşma anlamına gelir. Hoşlandığın insanın senin boynunu öpmesi, ona karşı olan hislerinin gün geçtikçe güçleneceğine işaret eder. 


20.10.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

İyi günler. 4 yaşında bir erkek çocuk annesiyim ve 30 yaşındayım. 2 gün önce gördüğüm rüya şöyle; "oğlum bir hastanenin önünden koşarak bana doğru gelirken (bende ona doğru koşuyorum) bir anda arkasından uzun, uzun boynuzları olan açık kahve veya kestane rengi de diyebilirim çok kalabalık bir inek sürüsü arkasından koşarak geldi ve çocuğum onların arasında kaldı. Her taraf toz duman içinde kaldı. Bende ineklerden korktuğum için çocuğumu kurtarmaya gidemiyorum. Ama avazım çıktığı kadar bağırarak ağlıyorum". Ağlayarak uyandım. Uyandıktan sonra bile etkisinden hala kurtulamadım. Nasıl oldu da ben ineklerin arasına çocuğumu kurtarmaya giremedim diye rüya da bile olsa hala kendimi suçluyorum. Yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler  

 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Genelde rüyada inek görmek bolluğa ve kazanca işarettir. Ama sizin rüyanızda bu kadar çok ineğin bir arada olup, oğlunuza zarar vermesi pek iyi değildir. Bu rüya bir uyarı olabilir. Başınız bir belaya bulaşabilir. Ya çocuğunuzla ilgili bir takım sorunlarla karşılaşabilirsiniz yada sizin dikkatsizliğiniz veya  yapmış olduğunuz bir seçim onu derinden etkileyebilir. Rüyanızdaki en önemli şey, sizi çok rahatsız edecek bir durumun başlama ihtimalidir. Ha bu direkt oğlunuzu etkilemeyebilir. Belki sizden kaynaklanacak bir gelişme yüzünden, siz zor günler geçirebilirsiniz. Yada çocuğunuzla ilgili bir takım şüpheleriniz oluşabilir. Bu onun başka bir insan tarafından kötü bir duruma maruz kaldığı anlamını taşıyabilir. Ve siz pür dikkat yazdıklarımı okurken sizi uyarmak isterim; Her rüya gerçek olacak diye bir kaide yok.  

Bu rüyanız bir kabus, bu tür rüyaların yorumu her zaman sağlıklı olmayabilir. Günlük yaşamınızdan etkilendiğiniz bir olay yada seyrettiğiniz bir film rüyanızda, korku, panik ve çaresizlik olarak ortaya çıkmış olabilir. 

Genel olarak rüyanızın yorumu; Hayatta ölüm dışında her şeyin çaresi zamanla bulunur. Bu yüzden kendinizi bazı konularda çaresiz hissetmemelisiniz. Her şey sizin ve oğlunuzun mutluluğu için gelişecektir. Yüreğinizden korkuyu atın ve gerçeklerle yüzleşin.


20.10.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda erkek arkadaşımın annesini gördüm, hamur yapıyordu. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Aysun Kocatürk                               

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada hamur görmek iyidir. Mala, paraya, iyi kazanca, rahatlığa, huzura, tokluğa işarettir.


20.10.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,

İş arkadaşım rüyasında beni görmüş. Muhasebe odasındayız ve Mali danışmanımız süt gerektiğini söylemiş. Ben de o arkası dönükken rahat bir tavırla  göğsümden cam bardağa süt akıtıp doldurmuşum. Bunu da sadece rüyayı gören kız arkadaşım görmüş.

 Rüyamızı hemen yorumlarsanız seviniriz

 Sevgiler,  SEDEF                      

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

İnsan sütü görmek, yüksek makamda bulunan kişilerden destek ve yardım göreceğiniz anlamına gelebilir. Ayrıca helal mala ve paraya işaret eder. İş hayatında ilerleyeceğinizi ve kısmetinizin açılacağını da söyler. 


20.10.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar, rüyada inek görmek ve incir yemek ne demek. Ayrıca rüyamda taze ekmek içine kaşar peyniri koymuş, yediğimi gördüm. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Mehtap                               

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada inek görmek evliliğe, bolluğa, kazanca işarettir. İncir yemek kolaylıkla kazanç elde edeceğinize ve zengin bir zatla karşılaşacağınızı simgeler. Ekmek görmek, bahtınızın açık olduğunu söyler, kaşarda iyi kazanca, sonu hayırlı olacak bir evliliğe işaret eder.


20.10.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba!Öncelikle rüyalarımı bu kadar çabuk ve mükemmel tabir ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Ananem 1,5 sene önce vefat etti. Vefatından sonra ona sürekli dua ettim ama dün gece rüyamda ananem bana neden dua etmiyorsun diye sordu. Bende sürekli dua ediyorum ananeciğim dedim. Sana söylemiyorlar mı dua okuduğumu dedim. Söylemiyorlar dedi ve gitti. 

Başka bir rüyamda ise çok tatlı bir köpeği seviyordum. Bu aralar hep hayvanlarla ilgili güzel rüyalar görüyorum. 

Şimdiden tabirleriniz için çok teşekkür ederim.

Özge Gürdamar                            

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Bazen dualarımızın yerine ulaşıp ulaşmadığını merak ederiz. Ve kendimiz gidip bakarız. Ölülerden daha çok yaşayanların  duaya ihtiyacı var. Hele senin gibi bir yüreğe sahip torun, nasıl duasız bırakılır ki. Ettiğin dualar yerini bulmuş, bu konuda endişelenmene gerek yok. Genelde yaşlılar çocuk gibi olurlar, ister, ister, ister. Belki sen bu yüzden rüyanda dualarının ananene ulaşmadığını, yetersiz kaldığını gördün. Ama duaların ulaşmasa onu rüyanda görmezdin. 

Ayrıca bu rüya iyi, sevinçli haber almaya yorumlanır. 

Belki ananenin  ettiği sözün aynısını bir başkasından işitebilirsin.

Rüyada köpek görmek çevrenize duyduğunuz güveni gösterir. İnsanların sana sadık olması senin için her şeyden önce geliyor. Ve bu sadakati etrafından göreceksin.


18.10.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Bir hafta önce gördüğüm rüyanın etkisi altındayım. Hala harfiyen aklımda ve yorumunuzu en kısa zamanda göndermenizi sabırsızlıkla bekliyorum.

Bir sahildeyim, denizin kenarını parkeden yapmışlar. Alacakaranlık gibi, sahilin karşı kıyısında lunapark var. Kamikaze tarzında bir şey yapmışlar görüntüsü Titanik gibi kocaman. İnsanlar biniyorlar sonra onun üstü kapanıyor helikoptere benziyor ve hızla dönerken yerinden çıkıp fırlıyor. İnsanlar çığlıkları duyuyorum, elimden bir şey gelmiyor. Yelkenliler, gemiler hepsi yardım için o tarafa gidiyorlar. Sonra kendimi yine denizde kayalıklarda görüyorum. Midyeler ağızlarını açıp kapatıyorlar, ısırıyorlar beni. Suyun içindede kayadan canavara benzer bir şey görüyorum. Ondan kurtuluyorum kumsala çıkıyorum ama denizin kıyısı nasıl yosun böyle sünger gibi, önce halamın torunu gibi görüyorum, o yosunların içine kafası batıyor sonra beline kadar ayakları yukarıda ayaklarından çekip çıkarıyorum. Sonra onu kardeşim olarak görüyorum ama nasıl korkmuş gözlerinin altı morarmış, şoka girmiş bir vaziyette suyun içinde bir şey görüp korktuğu belli bikinisinin üstü suyun içinde kalmış ucu gözüküyor, tutup çekiyorum aşağıda ona takılmış bir şey var. Çekiyorum, çekiyorum ona dolanmış bir çocuk cesedi çıkıyor. Kardeşimi geçti bitti diye teselli ediyorum. O falancaydı diyor nereden biliyorsun diye soruyorum. Yüzünde düğme dikiliydi, onu ben dikmiştim diyor. Bir olay olmuş ambulans gelsin diye kardeşim hemşire rolüne girmiş, onunda yüzüne düğme dikmiş güya. Bu arada kardeşim 16 yaşında rüyamda da öyle görüyorum ama çocuk ilkokula giden yaşlarda. Önceden tanıyormuş onu.

 Hiç bana bu kadar ilginç gelen ve beni bu kadar etkileyen rüya görmemiştim.

 Yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum. Teşekkürler.

Cansu Kavil                       

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız oldukça karışık. Bu rüyayı görmeden önce herhangi bir filmden yada olaydan etkilenmiş olabilirsiz. Yada herhangi bir rahatsızlığınızdan dolayı bu rüyayı görmüş olabilirsiniz. Her rüya yoruma açık olmayabilir. Bu rüyada bu tür rüyalardan birisi olabilir. Ama yinede yorumlamaya çalışacağız.

Bir sır saklamak zorunda kalabilirsiniz. Ve bu bir takım  insanlar üzülmesin diye olabilir. 

Rüyanızda karanlık bir hava var. Bu, dünyanın herhangi bir  yerinde zor durumda kalacak yada ölümle karşılaşacak insanların habercisi olabilir.

Yosunların arasından halanızın torununu görmeniz, onun bilgisinin artacağına işaret eder.

Kardeşiniz için endişeleniyorsunuz. O sizin gibi değil, çok açık yürekli ve düşünmeden hareket ediyor.

Çocuk cesedi görmek iyi değildir. Bu bir uyarı olabilir. Bazı şüphelerinizin  doğru olduğuna işaret olabilir.

Rüyada canavar görmek iyidir. Fevkalade güzel bir olayın gerçekleşeceğini söyler.

Genel olarak rüyanızın yorumu, tam bir kabus. Bu rüyayı yorumlamak konusunda oldukça tereddüt ettik. Ama sonuçta bu bir rüyadır. Güzel rüyalar gördüğümüz gibi kabuslarda görmemiz çok doğaldır. 


08.10.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar,

Arkadaşım rüyasında; ikimizi hoşlandığım kişinin parfümeri dükkanında görmüş. Oldukça kalabalık ve neşeli bir ortam olduğunu ve benim yanlışlıkla parfüm şişesi kırdığımı söylüyor. Hoşlandığım insan da oradaymış ve sürekli gülümsüyormuş. Ben şişeyi kırınca, sanki zaten kırmam gereken bir şeymiş ya da kırmamı bekliyorlarmışcasına normal karşıladıklarını ve memnun olduklarını söylüyor.

Bir keresinde de hoşlandığım kişinin bana uygun olup olmadığını rüyamda sorgularken karanlık bir fon da bembeyaz büyük bir kağıt belirmiş üzerine, göremediğim bir el tarafından büyük kalın siyah harflerle Mevla'na yazıldığını görmüştüm.

 Rüyalarımı yorumlarsanız sevinirim.

 Sevgiler,Sedefe Ç.                  

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Parfüm şişesini kırmanızı ne kadar hoş karşılamış olsalar da şişeyi kırmışsınız, bu biraz utandığınızı yada çekindiğinizi gösteriyor. Ama sonuçta o hoşlandığınız insan ve onun bütün parfüm şişelerini kırabilirsiniz. O ve çevresindekiler bunu normal karşılar. Arkadaşınızın bu rüyada size bakışı ise, ''iyi yada kötü bir şeyler yap. Zaten karşı tarafta bunu bekliyor '' demek istemiş. 

Diğer rüyanız ise;

Mevla tanrı demek, bu sevgiyi ortaya koyuyor. Sevginizin gün geçtikçe yüceleceğine ve değer kazanacağına işaret ediyor. Mevla'na isteğine git anlamına da gelebilir.  Mevla'na Celaleddin Rumi'ye yorarsak; o her zaman doğru sözler söylemiştir. Onun dürüstlüğüne güvenmeyeceksiniz de kimin kine güveneceksiniz. 


07.10.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda bir elbise dolabım vardı ve dolapta yeşil, kırmızı elbiselerim vardı. Ben yeşili giymek istiyordum, arkadaşım ise ısrarla kırmızıyı giymemi istiyordu. Kırmızı elbisenin bana daha çok yakıştığını söylüyordu. Bende ama sen yeşil elbisemi çok beğeniyordun dedim. Ben kararsız kaldım ama ikisini de giydim. Şimdiden yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Özge Gürdamar                          

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızda elbise dolabı görmeniz, eğer dolap dolu ise kıyafetlerinizin çoğalacağına işarettir. Elbise görmek ise genellikle iyiye yorumlanır. Siz yeşil elbise giymeyi isteyerek daha yüksek bir mertebeye çıkmayı hedeflemişsiniz. Arkadaşınız sizin herhangi bir düşmanlığa maruz kalmamanızı istemektedir. Bu yüzden kırmızı rengi işaret ederek, sizi ikaz etmiş olabilir. Genel olarak rüyanızın yorumu, hedeflerinize doğru ilerlerken her zaman dikkatli olmayı elden bırakmayın.


01.10.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba ben sürekli garip ve çoğu zaman neler yaşayacağımı görürüm. Dikdörtgen şeklinde bir bina ve dışta olması gereken pencerelerin tümü içeride(ama bütün bina dıştan duvar olarak görülüyordu, daha sonra öğrendim ki bu binanın aynısını başka insanlarda görmüş.) ve binanın içi büyük bir boşluktu sonunu göremiyordum.

Dünya Sevinç Yazgan                        

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Bu rüya bazı şeylerin ters gittiğine işaret ediyor olabilir. Bazı insanların haksız yere yüceltileceklerini yada bazı suçluların temize çıkıp, aklanacaklarını çok önceden hissetmiş olup,  birileri tarafından planlanmış bir düzenin, oyunun devreye sokulacağına yönelik bir rüya görmüş olabilirsiniz. Bu rüya yaşamın olması gerektiğinden tam tersi yöne doğru akmaya başladığını ve sizin bundan endişe duyduğunuzu gösteriyor.


01.10.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Parmaklarımda çok yüzük varmış ve annem onları çıkarda düğünde takılanlarla karışmasın diyor ve onları kutuya koyuyoruz. Birde düğünüm İstanbul'da değil de Adana'da olacakmış rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

Gözde Turaboğlu                          

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada yüzük görmek arkadaşlığa işarettir. Birçok yüzük gördüğüne göre birçok arkadaşın olacağını simgeliyor. Rüyanın ilginç yanı gördüğün kutu, kutu nasıldı? Çünkü senin evleneceğin adamın karakterini gösteriyor olabilir. Güzel bir kutu ise iyi biri, sade ise abartısız, sakin kişilikte bir adamla evlenebilirsin. Bunun yorumunu kutunun biçimine göre, dolu yada boş oluşuna göre kendin tahmin edebilirsin. 


01.10.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba Rüyamda birinin beni silah vurduğunu görmüştüm ama kan görmedim ve silah sesini duyduğumu hatırlamıyorum. Fakat yaralıydım. Bu ne demek acaba?

Havvanur                      

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Bu rüyanız, sizin hiç beklemediğiniz bir yerden sevinçli bir haber alacağınıza işaret eder. Eğer sizi vuran insanı gördüyseniz, o insanın size faydası dokunabilir.


01.10.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda küs olduğum bir arkadaşımı gördüm. 2 seneden beri görüşmüyoruz. Normalde açık bir kız ama rüyamda kapanmıştı. Kesinliklede kapanacak birisi değil. Ve üzerindeki kıyafetlerin hepsi siyahtı. Başörtüsü de dahil ve onunla barışmışız rüyamda sohbet ediyoruz, o sırada bir apartmanın içindeyiz ve merdivenlerden çıkıyoruz bu sırada hala barışmasam mı acaba diye düşünüyorum. Ve o yeğenini getirmiş onu seviyorum. Yeğeni erkek, normalde düz saçlı ama rüyamda kıvırcık saçlıydı. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Özge Gürdamar                      

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanda küs olduğun arkadaşını görmen, bu dargınlığın devam edeceğine ve kendi kendini sorgulayacağını gösteriyor. Onun siyahlar içinde olması gam, tasa ve keder içinde olduğunu anlatıyor olabilir. Fakat ikinizin hayatında çok değişiklikler olmuş, hiçbir şey eskisi gibi değil. Belki barışmak için bazı nedenler olabilir ama bunlar çok yetersiz kalıyor. Bu insana karşı duyguların daha netlik kazanacak. Sanırım onu hayatında gerçekten görmek istemiyorsun, ne yapsa sana inandırıcı gelmiyor.


26.09.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda erkek arkadaşımla ilk çıkmaya başladığımızda düğünümüz oluyordu ama annem sürekli duvağımı takmıyordu diğer gelinlerin hepsinde duvak vardı çok da mutluydum ama annem duvağımı vermediği için hep ağlıyordum.

Eren Yavuz                                


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Bu rüya senin isteklerinle, çevrendekiler arasındaki sessiz mücadeleni anlatıyor. Kendi kendine baskı kurmamaya özen göster. Ve olayları çok fazla büyütüp, ciddiye alma. Bu hem seni hem de seni gerçekten seven insanları kızdırıp, üzebilir. Olayları daha basite alarak yaşa. Yaşadığın yaşın ve koşulların tadını çıkar.


24.09.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar; sizleri çok özlemiştim. Tekrar bir arada olmamıza sevindim. Hoş geldiniz diyerek rüyayı anlatmaya başlıyorum.
Aslında bu annemin gördüğü rüya. Annem rüyasında evimizin yandığını görüyor, fakat alev yokmuş, sadece evin yandığını biliyor ve benim çeyizimin hepsi yanmış. Annem teyzeme kızıyormuş neden kızın çeyizini kurtarmadın diye. Bu rüyamın yorumlanmasını rica ediyorum sizden. Teşekkürler.

Mehtap                                  


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Alevsiz yangın görmek annenizin bir konudan dolayı tedirginlik yaşadığını gösteriyor. Ve bu tedirginlik sizin yaşantınızla alakalı olabilir. Anneniz sizin geleceğinizden endişe duyuyor olabilir. Bu yüzden sizin hayal kırıklığına uğramanızı yada mutsuz olmanızı istemiyor. Teyzenize kızması ise, ona karşı duygularını daha rahat gösterdiğinden kaynaklanıyor olabilir. O sizin teyzeniz olabilir ama annenizin kardeşi. Sanırım anneniz sizi çok düşünüyor.


18.09.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba ben bundan yaklaşık bir hafta önce ama hala etkisinde kaldığım bir rüyamı anlatmak istiyorum.

Çok güzel bir havuzun ben sürekli fotoğrafı çekiyorum. Havuzda bir yunus çok güzel oyunlar oynuyor, ona top falan atıyorum ve fotoğraflarını çekiyorum. Havuzda o yunusla oynuyorum. Hatta küçük bir havuz daha vardı, yanında o yunusun yavrusu çok daha küçük bir havuzda yüzüyordu. Ama küçük bir balık gibi duruyordu. Ona bakmadım ve sürekli büyük havuzdaki yunusla ilgilendim, oynadım onunla ve hala yorumunu bulamadım.

                                                                          Gurtas                           


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Oldukça güzel aynı zamanda ilginç bir rüya. Rüyada havuz görmek size çok faydası dokunacak bir insanın hayatınıza gireceğini söyler. Bu aynı zamanda iş hayatınızda yükseleceğinize de işaret eder. Yunus görmek, eğer bayan ve bekarsanız çok değişik ve mükemmel bir erkek ile evlenebileceğinizi gösteriyor. Fakat rüyanızda ilginç olan yunusun fotoğraflarını çekiyor olmanız. Bu herkesten saklayacağınız gizli ama çok özel bir aşk ilişkisini yada çevrenize bazı konularda kendi mutluluğunuz için yalan söylemek zorunda kalabileceğinizi simgeliyor. Çok güzel bir rüya ve gerçekten çok ilginç. Her ne olursa olsun çok hayırlı.


18.09.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda işyerim yeni bir binaya taşınmış oraya dışa açık bir asansörle çıktık, benim çalıştığım katta kimse yoktu. Sadece ben vardım, arkadaşlar diğer katlardaydılar, daha sonra müdür beyle asansörle çıkarken birden teleferiğe dönüştü, çok fazla bir yükseklikten birlikte gidiyorduk. Müdür bey çok korkuyordu, ben de korktum ama o çok korktuğu için ona teselli vermeye çalışıyordum.

Emel                               

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Sevgili Emel rüyanda iş yerinin yeni bir binaya taşınmış olduğunu görmen, yeni bir iş ortaklığı olarak yorumlanabilir. Asansöre binmiş olmanız ise, bazı maddi yüklerin baskısından iş yerinizin kurtulacağını müjdeler. Fakat her genişlemenin yada sorumlulukların artmasının getireceği bazı sorunlarda da karşılaşabilirsiniz. Sanırım bir risk alınacak ve bu risk iyi netice ile sonuçlana kadar iş yeriniz, müdürünüz ve siz çok fazla tedirginlik yaşayabilirsiniz.


18.09.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda eski sevgilim yeşil kıyafetler giymişti, anlamı nedir?

Nazan Dikici                           


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Eski erkek arkadaşınızın işiyle ilgili yeni hevesleri veya başlangıçları olabilir. Onun bazı konularda hazırlık yapmış olup, şimdi harekete geçeceği anlamına da gelir.


17.09.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

MERHABALAR...

SİTENİZİ TESADÜFEN KEŞFETMİŞ OLMAKLA BERABER SÜREKLİ
ZİYARETÇİLERİNİZDENİM.

ÇOK FAZLA RÜYA GÖREN, HATTA RÜYA GÖRMEKTEN SON DERECE KEYİF ALAN BİR İNSANIM. GEÇENLERDE GÖRDÜĞÜM VE BENİ ETKİLEYEN BİR RÜYAMI SİZİNLE PAYLAŞMAK
İSTEDİM.


İŞ YERİMDEYİM. İLK DEFA GÖRDÜĞÜM BİR ADAM (O AN İÇİNDE KİM OLDUĞUNU BİLMİYORUM VE KENDİ KENDİME YA FİRMALARDAN YADA YÖNETİM KURULUNDAN DİYE DÜŞÜNÜYORUM) BENDEN BİR EVRAK İSTİYOR. BEN İSTEDİĞİ DOSYAYI İTİNA İLE HAZIRLAYIP GÖTÜRÜYORUM. ADAMIN ÜSTÜNDE BEYAZ KETEN BİR GÖMLEK VAR VE YAKASI AÇIK. YANIK BİR TEN. ÇOK YAKIŞIKLI OLMAMAKLA BERABER KORKUNÇ BİR KARİZMASI VAR. TERAS GİBİ BİR YERDE BİR SANDALYEDE GÜNEŞLENİYOR. BAŞINA GİDİP DOSYAYI VERİYORUM (O ARADA YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM) AMA ADAM HİÇ İLGİLENMİYOR BENİMLE... YIKILIYORUM, ÇÜNKÜ İNANILMAZ ETKİLİYOR BENİ...
YORUMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

SEVGİLERİMLE,
Hayriye A.İ.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Bu rüyayı gördüğünüz zamanlarda biraz boş düşüncelere takılıp kalmış olabilirsiniz. Belki işinizde gayet başarılısınız ama kişilerin yaydıkları enerjilerle pek başa çıkamıyorsunuz. Özelliklede erkeklerin, tabii bu durum sadece rüyalarınız için geçerli. Günlük yaşamınızda çok fazla duygularınızı bastırıyorsunuz. Resmiyet hem hoşunuza gidiyor ama aynı zamanda sizi yoruyor. Karşınızdaki adamın beyaz gömlek giymiş olması, sizin kariyeriniz için yeşil ışık yakıyor, tabii gerçek hayatta da yıkılmazsanız. Sanırım bu rüyanızla günlük hayatınızda karşılaştığınız olaylar su yüzüne çıkmış. Aşk, iş, tatil ve yoğun hisleriniz. Bu rüyanın kaynağında sizin içsel duygularınız yatmakta. Ve ilginçtir ki, aşka duyduğunuz özlem, sizi işinizden koparamamış. Hep mutlu kalmanız dileği ile.


14.09.2002

Merhabalar; Rüyamı anlatmaya başlamadan önce size bu siteyi hazırladığınız ve bize rüya yorumları hakkında ücretsiz yardım ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Özellikle bazı kişiler tarafından eleştirilmeniz hiç hoşuma gitmedi. Bu kişileri kınıyorum. Bence insanlara hizmet etmek çok önemlidir. Böyle ilgisizce eleştiri yapan kişiler insanlığın kıymetini ve insanlara hizmet etmenin ne demek olduğunu bilmeyen kişilerdir. Böyle kişiler sizi ve bizi yıldırmasın diyerek tekrar başarılar diliyorum.


Rüyama sıra gelince; Rüyamda peynir yediğimi görmüştüm ve diğer rüyamda ise kalabalık bir alanda herkesin elinde Türk Bayrağı vardı ve ellerindeki bu Bayrağı havaya kaldırıp sallıyorlardı. Teşekkürler.

Mehtap                            

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada peynir görmek, yemek zenginliğe, mala, paraya, rahatlığa, eğer hastalık varsa iyileşmeye, bekarlar için evliliğe ve uzum ömre işaret eder. 

Rüyada bayrak görmek ise, şerefinizin ve itibarınızın, saygınlığınızın artacağını söyler.

 

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar, ilk önce size kolay gelsin diyerek, rüyamı anlatmaya başlamak istiyorum.
Annem beni rüyasında görmüş, üzerimde çok güzel beyaz bir gelinlik varmış, gelinliğim çok harikaymış, evlilik hazırlıkları yapılıyormuş, evim donanıyormuş, fakat (gerçek hayatta sevdiğim ve evlenmeyi düşündüğümüz bir arkadaşım var) annem rüyasında benim evleneceğim kişiyi gerçek hayatta hiç tanımadığımı ve şuan sevdiğim gencin adı bile rüyada geçmiyormuş yani erkek arkadaşım rüyada hiç bilinmiyor yani öyle biri yokmuş. Teşekkürler kolay gelsin ve şuan tatilde olduğunuz için iyi tatiller.

Mehtap                         

 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Gelin görmek, gelinlik görmek sevince ve mutluluğa işarettir ve de tabii ki evliliğe. Ama bu rüyadaki en önemli kısım annenin senin şuan beraber olduğun insanı damat olarak görmemesi ( hele de ne kadar düşkün olduğunu düşünürsek). Aslında annen için her kim olursa olsun her zaman damat yabancı kalacak. Kim ne derse desin anneler, evliliği kızlarını bir yabancıya teslim etmek olarak bakar. Bu yüzden annenin hiç tanımadığı biriyle senin evlendiğini görmesine şaşmamak gerek. 


14.09.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Arkadaşım beni rüyasında hoş bir erkekle nişanlanmış olarak görmüş. Oysaki ben gerçek hayatta nişanlı değilim yani bekarım ve hayatımda da kimse yok rüyayı yorumlarsanız sevinirim.  Şimdiden teşekkürler.

Gözde Yılmaz             

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Bu rüyayı arkadaşınız gördüğü için, onun size karşı olan hislerinden yola çıkıyoruz. Aşk hayatınızdaki belirsizlik, arkadaşınızı azda olsa tedirgin ediyor olmalı, sizin mutlu olmak adına yanlış bir takım seçimler yapmanızı istemiyor. Ne kadar hoş bir insanla da beraber olsanız, mutluluk çok daha önemlidir. Ve arkadaşlık bazen bir nişanlıdan çok daha kalıcı olup, mutluluk verebiliyor. 


13.09.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Sitenizi ilk günlerinden itibaren ilgi ile takip ediyorum. Hafta başı güncelleme yapmadığınız için burç yorumlarını hafta ortası okumakta sabırsızlanıyorum. Ayrıca  yorumlarınızın kendine özgü hali beni çok mutlu yapıyor. Sevinçle izliyorum sizleri..

Bu sabah, ezan saati  gördüm rüyamı anlatmak istiyorum. Hoşlandığım adam(kendisi ile şu anda sadece uzaktan ahbaplığımız var, duygularımızın farkındayız ama emin olamıyorum  ve  karşılıklı konuşma ortamımız oluşamadı bir türlü) ve ben, onun parfümeri dükkanında ortak  arkadaşımız olan (hem de onun iş ortağı)çift ile konuşuyoruz. Birden beni eve bırakmak hem de konuşmak istediğini söylüyor, bunun üzerine arkadaşlarımız ile vedalaşıp benim evimin sokağına doğru yürüyoruz... Üzerinde beyaz gömlek var, biraz da zayıf geliyor gözüme.
Fazla konuşmuyoruz tam yol ağzındayken uzanıp parmaklarını tutuyorum sıkıca karşıdan karşıya geçerken, arabalar geliyor diye.. Birbirimize bakıp gülümsüyoruz ben yaptığıma şaşırsam da. Sonra markete giriyorum ve tam kapıdayken "ne konuşacağız?"  diye soruyorum oda bana" şu imaları görüşeceğiz önce, nedir anlamları" diyor gülümseyerek, tam bir şaşkınlık yaşıyorum.. "eyvah yandık" diyorum gülerek kendi kendime, sonra sigara, çikolata tam hatırlamıyorum ama ekmek filan alıyorum sanırım... Alışverişimi yapıp dışarıya yanına gidiyorum... Belirgin olarak hatırladığım kısımlar bunlar.

O benim için önemli ve ben bu rüyanın manasını (olumlu ya da olumsuz) öğrenmek istiyorum. İlgilenirseniz müteşekkir kalırım.
Sevgiler.

 Sedef Ç.                                   

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanda onunla beraber yolda yürüdüğünü görmen çok hayırlı. Ayrıca parmaklarını tutman ona karşı olan güvenini, itimadını gösteriyor. Onun beyaz gölek giymiş olması iyi, hayırlı ve evlenmeye uygun bir insan olduğunu simgeliyor. Yalnız onu biraz zayıf olarak görmüş olman, bu insanın işiyle ilgili bazı problemlerinin olabileceğine dair bir  endişe duyduğunu hissettiriyor. Birbirinize gülümsemeniz ise, birbiriniz hakkında çok olumlu düşünceler içersinde olduğunu söylüyor. Tam bu sırada alış veriş yapman ise kendini gerçekten fakir görmediği ve bu ilişkiden kazançlı çıkacağını simgeliyor. Bu insanı rüyanda görmen senin sevince ve mutluluğa kavuşmanı simgeliyor olabilir. Yalnız bu  gördüğün rüyayı yorumlarken, sadece senin hislerinden yola çıkıyoruz. Bunlar senin beklentilerin, çünkü aynı zaman bu insanla konuşacak bir şeylerde bulamaman onu çok fazla tanımadığı ama bir şeyler hissettiğini gösteriyor.

Genel olarak gördüğün rüya çok hayırlı, özellikle onun beyaz gömlek giymiş olması. Belki bu insanla ilgili pek fazla bir şey söyleyemiyoruz fakat sen abayı yakmışsın galiba. ve yaşadığın şaşkınlıkta bundan kaynaklanıyor olsa gerek. Mutluluğun senin yanında olması dileği ile...


13.09.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda gece bir eğlenceye gitmişim ve suyun olduğu bir yerden su içtim ve hemen dibinde yeşil bir sırt çantası gördüm yorum istiyorum

                                                                Nilgün Arıkan   

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Gördüğün rüya hareketli günlerden sonra eski haline dönüp, daha rahat ve sakin bir döneme gireceğini simgeliyor. Yeşil sırt çantası ise bir isteğini yada dileğini gerçekleştirmek için kısa bir yola çıkabileceğini söylüyor. Su içmek çok iyidir, ferahlığa, mala işarettir.


12.09.2002

Rüya yorumu yapıyorum diye sitenizde yer vermişsiniz bende size güvenip rüyamı yazdım halen cevap vermediniz  bunun anlamı ne lütfen yorum yapıyorum deyip insanların rüyalarını öğrenmekle elinize ne geçiyor çok merak ettim  bana bu konuyla ilgili açıklayıcı bilgi verin insanları kandırmayalım.

                                                                   Hikmet Yeşiltepe 

Güveninize bizi laik görmediğiniz için size çok teşekkür ederiz.   

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda oğlumu gördüm üniversite imtihanında 250.800 puan alarak Türkiye 8.ncisi olmuş sonra yanıma gelip her yere puanım tutuyor mühendislik fakültesine mi gitsem yoksa tıp fakültesini mi yazsam deyip benim fikrimi aldı. Bende geleceğinle ilgili bir karar, sen en çok hangisini istiyorsan ona gir dedim ve daha sonra uyandım yorumlarsanız sevinirim hoş çakalın

                                                                    Hikmet Yeşiltepe 

   

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Endişe ve kaygılar ama tüm bunlar hem oğlunuz hem de kendini geleceğiniz için, çok fazla baskı altında olduğunuzu hissediyorsunuz. Bunun nedeni güzel beklentiler ama tüm beklentileriniz gerçekleşse bile belki de hep eksik kalan bir şeyler olacak. Tüm gayretinizle bu noksanları kapatmaya çalışıyorsunuz. Tabii buda çok yorucu. Rüyanız size bazı başarıların arkasından gelebilecek özgürlüğü simgeliyor. Belki oğlunuzun başarılı olmasını canı gönülden istiyorsunuz ama öbür yandan kendi kararlarını almaya başlayıp sizden bir nebze uzaklaşacağı içinde endişeleniyorsunuz. İyi bir gelecek ve mutluluk, başarı bunlar gerçekten çok önemli ama en önemlisi oğlunuzun gerçekten neyi istediği, bu onu daha mutlu edecektir.


11.09.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

 Merhaba,
Böyle bir hizmet verdiğiniz için şimdiden size çok teşekkür ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum .....
Benim rüyam ise şöyle gelişti: Ben kendi evimdeyim yani annemlerde ve yanımda annem var, çevrede de akraba olan insanlar var ama hepsi bayan ve hamileler ve bende hamileyim güya. Sonra herkes bu konudan bahsedip sohbet ediyor, bende sadece hamile olduğumu söylüyorum ama mutlu muyum, mutsuz muyum bilemiyorum. Belki de duygularım notr bir durumda, sonra onlar konuşurken ben eve giriyorum ve merdivenlerden çıkıyorum. Bu arada bir anlık  çocuk görüntüsü beliriyor, yaklaşık 4-5 yaşlarında neyse merdivenleri çıktığımda köşede bir masanın altın da 4-5 tane sarı civciv görüyorum yeni doğmuşlar ve bende karnıma bakmak istiyorum ............. eteğimi sıyırdığımda kendimi üst üste iki tane siyah külot giymiş vaziyette görüyorum ve de külotumun içinde koca bir yılan var, yarım kol büyüklüğünde ve kahverengi bir yılan bu ve başı gövdesi aynı kalınlıkta. Yılanın yüzü  kendinden emin görünüyor ve öylece durup bana bakıyor ama zarar vermiyor, sadece bakıyor. Yılanın boyutu hakkında bir fikrim yok. Çünkü  sadece yılanın yarım kol uzunluğundaki boyutunu görüyorum, o arada iç çamaşırımın değişik yerlerinden birden 2 tane kahverengi civciv çıkıyor. Bunlar 2 haftalık kadar büyükler ve çamaşırımdan sıyrılıp dolaşmaya çalışıyorlar, bende onlara dokunmak istiyorum fakat yılanla göz göze geliyoruz. Yılan bana kötü bakmıyor, belki masum, belki gözlerinde hiçbir ifade yok  ama ben yinede hareketsiz durduğu için biraz ürküyorum, ne zaman ne yapacağı belli olmaz diye de ve civcivlere dokunamıyorum, sadece izliyorum ve de bu civcivleri ben doğurmuşum hissi var. Onlar benim çocuklarımmış duygusu  ve  bu yılandan olmuş duygusu var. Daha sonra rüya böyle bitiyor yada gerisini hatırlamıyorum. ,,,,,,Ama yarı uyanık halde rüyamı düşünüyorum yılanın boyutu neydi? geri kısmı rahimde miydi? rahmimi sarmış mıydı? Yılanın vücudu vs sonra karar verdim en iyisi uzman birinin böyle bir rüyayı yorumlaması doğru olur diye ve size başvurdum cevabınızı dört gözle bekliyorum kendinize iyi bakın ,sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim...

 Semra Salih         

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Gördüğün rüyanın bizce anlamı şu, kendi ailenle bir problemin yok. Fakat akrabaların ailen kadar esnek insanlar değiller. Bu kıyaslamanın içinde bulunuyor olabilirsin. Yada sen öyle hissediyorsun. Senin çevrenden gördüğün itibar ve ilgi çok güzel ama yinede hayattan beklediklerin ile senden beklenenler arasında çok fazla fark var. Sen daha yükselmek ve ileri gitmek istiyorsun. Çocuk sahibi olmak bizim toplumumuzda bir kadın için çok önemlidir, çünkü saygınlığı artar. Belki sen bu konuda kendi içinde bazı çelişkiler yaşıyor olabilirsin. Biraz kültür farklılığı gibi. Anne olmak dünyadaki en güzel duygulardan bir olsa gerek ve bu duyguyu her kadın yaşamak ister. Fakat sen tüm bunların dışında belki işinde yada bilgide ilerlemek ve gelişmek istiyorsun. Tüm bu duyguların arasında gidip gelirken, akıllıca hareket eden yakınlarından biri yada bir akrabalarından birinin düşmanlığına maruz kalabilirsin. Canını sıkacak sözler işitebilir yada işitiyor olabilirsin. Bu kişinin kim olduğunu az çok tahmin edebilirsin. Evet bu yılan çok ürkütücü ama sen tüm iyi niyetinle bu hissettiğin gerginliğin tamamen senden kaynaklandığını düşüyor olabilirsin.

 

Genel olarak toparlarsak, bazı konularda kendini kısıtlanıyormuş gibi hissedebilirsin. Çok duygusal ve hassas bir insansın. Kimsenin senin yüzünden üzülmesini istemiyorsun ve bu yüzden sana yapılan yanlışlara göz yumuyorsun. Her ne yaşıyor isen bu seni rahatsız etmiş ve kaygılandırmış. Tüm problemin senden kaynaklandığını düşünme sakın. Rüyan oldukça net bir şekilde seni rahatsız eden birilerinin yada birinin olduğunu işaret ediyor. Ama burada önemli olan senin ve ailenin huzuru, mutluluğu. Bu yüzden kendinden emin ol ve ilerlediğin yolda gitmeye devam et. İnsanların seni boş yere üzmelerine de izin verme.


15.07.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Ablam beni rüyasında görmüş. Siyah bir gelinlikle ve düğünümde birkaç kişi haricinde kimse yokmuş. Kocaman bir düğün pastası gelmiş. Pasta biraz ilginçmiş. Bir düğmesine basılınca büyüyormuş ve içinden nişanlımla ben çıkmışım.

                                                                Yeşim Bayrak

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Ablanın sana olan sevgisi artacak. Siyah gelinlikle de görmesi, senin mantıklı ve aklı başında hareket edeceğine yorumlanır. Bunun dışında bolluğu ve maddi kazancın artmasına da işarettir. Sanırım ablanın seninle ilgili bazı endişeleri var. Ama bazı olumsuzluklara rağmen, her şey şimdilik yolunda gidecek. 


15.07.2002

 

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

merhabalar;
Rüyamda sevdiğim gençten evlilik dışı hamile olduğumu gördüm. Karnım fazla belirgin olmayıp, doğum sancıları çekmeye başlamıştım ve yanımda erkek kardeşimden başka kimse yoktu. Ancak onunda bana bir yardımı dokunmuyordu. Kendi kendime doğum yaptım ve bir kız çocuğu dünyaya getirdim. Ama erkek arkadaşımın erkek çocuk istediği aklıma gelip, biraz üzüldüm ve olsun dedim bu bebekte çok tatlı. Sonra fazla kanamam olmadı diye sevindim ve yerimden kalkınca da beyaz çarşafın üzerinde çok az miktarda kan vardı. Rüyamın erken yorumlanması dileğiyle hoşça kalın.

                                                                            Mehtap


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanda doğurduğunu görmen, çok iyidir. Bir davanın kazanılacağına yada sorunlu giden bir işin iyi bir şekilde çözümleneceğine işarettir. Evlilik dışı hamile kaldığını görmen ise, günlük yaşamındaki cinsel deneyimlerinin seni etkilemesi ile görmüş olabilirsin. Tedirgin olduğun konularda veya korkularda destek görüp, ferahlama yaşayacaksın. Az miktarda gördüğün kanın anlamı zaten ortada, bekaret sevdiğin erkeğin çocuğunu doğurmakla bozulur ve kutsanır.


15.07.2002

 

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda topraktan havuç çıkarttığımı gördüm. Fakat havuçlar kesik olarak çıkıyordu. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. iyi günler! 

                                                                     Rdas

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Gördüğün rüyanın anlamı, çok çalışmana ve gayret göstermene karşın tam istediğin sonuçları alamıyorsun. Hüsran ve hayal kırıkları peşinden geliyor. Sen ne kadar maddi, manevi elde ettiklerini önemsemiyor gibi görünsen de, bu doğru değil. Bu rüya senin yaşamakta olduğun hayal kırıklıklarını ve maddi bakımdan istediğin rahatlığa kavuşamadığını temsil ediyor.


10.07.2002

 

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Bir rüya gördüm. Gece gördüm ama saatini hatırlayamıyorum. Oğlumla birlikte büyük bir binanın içine girdik. Neresi diye sorduğumda, kültür bakanlığı olduğunu söylediler. Binanın içinden, cam kenarından dışarıya bakmak istedim. Camları çok büyüktü, dışarıya baktığımda uçsuz bucaksız deniz gördüm. Camın önü denizdi ve denizin içinde büyük sallarla develer çekiliyordu. 7 yada 8 sal gördüm ve her birinin içinde 7 yada 8 tane deve vardı. Bu rüyamı yorumlarsanız memnun olurum.

Hikmet Yeşiltepe         


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

İlk önce şunu belirtmeliyim, gördüğün rüya çok net gibi görünse de, içinde bir çok anlam barındırmakta ve birazda karışık. Bu yüzden yorumlamakta biraz zorlandık. Rüyanızda oğlunuzu görmeniz, iyi bir talihe sahip olduğunuzu gösteriyor. Fakat şuan bunu sizin için söylemek çok zor, sanki kısmetiniz ve talihiniz kapanmış gibi. Bunun dışında hislerinizin ve mantığınızın artacağını söyleyebiliriz. Belki başka birinin mevkisinden yada işinden faydalana bilirsiniz.

Duygusal ve aşk hayatınızda sizi bekleyen olaylar var. Belki gizli bir ilişki ve bunun getireceği üzüntü ve mutluluğu aynı anda yaşayabilirsiniz.

Genel olarak, kendiniz ve oğlunuz için beklentilerinizi gerçekleştirmek için destek arayışlarına girebilirsiniz. Ama rüyada duygular o kadar iç içe geçmiş ki, belki oğlunuzun duygusal hayatı için, belki aşk hayatı, belki de geleceği için destek arıyor olabilirsiniz. Tabii burada oğlunuzun yaşı da önemli. Eğer olgun bir erkekse, bu işin içine muhakkak sevgi dünyasını katmak zorundayız. Eğer çocuk yaşlardaysa, gelecek sorumluluğunu üstlenmeniz ve onu güvence altına alma isteğinizin ortaya çıkması olarak nitelendirebiliriz.

Tüm bunların yanında, sizin sevgi dünyanızda yaşananlar ise bambaşka, mutluluğu yakalamak size huzuru getirmeyebilir. Bu düşünceye sarılarak, daha mantıklı davranmaya gayret gösterdiğinizi söyleyebiliriz. Sevgiyle kalın...


09.07.2002

 

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Öncelikle sitenizi çok beğendiğimi ifade etmek istiyorum. Ve size gördüğüm rüyayı anlatmak ve sizinde yorumlamanızı rica ediyorum.


Rüyamda yengemin bir erkek çocuğu olduğunu gördüm, çocuk çok şirindi, ve gözleri o kadar iri ve güzeldi ki, o kocaman gözleriyle bana bakıyordu. Amcam onu kucağına
alıp sevdi ve bebek çıplaktı.


Bu rüyayı yorumlarsanız çok memnun olurum.

Sevgilerimle

Meryem Arik

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Eğer yengenin, amcanın veya ailede sağlık problemi olan biri varsa, yakında düzeleceğine işarettir. Gözler rahatlamaya ve feraha kavuşulacağını temsil eder. Tabii gözün rengi de çok önemli. Tahminen koyu bir renk olduğunu sanıyorum. Bu çok daha hayırlıdır. (Kahve veya siyah)

Sana gelince, rüyanın sendeki anlamı ise; bebeğin çıplak olması, senin biraz daha hareket ve davranışlarına dikkat etmen konusunda bir ikaz olabilir. Yalnız, sana şunu belirteyim ki her rüya yorumlanmaz. Eğer yengen, amcanla ilgili yakında bir hadise yaşanmış ise, ondan etkilenmiş olabilirsin yada bebekler, çocuklarla ilgili bir şeyden etkilenmişte olabilirsin. Bu yüzden rüyaları çok iyi ayırt etmek gerek. Bunu nasıl anlayacaksın. Gördüğün şeyler günlük yaşamınla çok alakasız kalmalı veya seni çok derinden etkilemeli. Ama sonuçta gördüğün rüyanın yorumları bunlar. Neşenin ve keyfinin yerinde olması dileğiyle.


05.07.2002

 

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

 Rüyamda kedi yavrusu gördüm ne anlama geldiğini bilmek istiyorum.

ASLI              Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanda yavru kedi görmenin iki farklı anlamı olabilir. İlki, yakında bir erkek sana olan aşkını dile getirebilir ve seni sevdiğini söyleyebilir. Diğeri ise, yaşamın boyunca sevdiklerin ve ailen tarafından himaye edilip, destek göreceğine ve sıkıntısız günler geçireceğine işaret eder. 


05.07.2002

 

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

SİTEYİ DAHA YENİ ZİYARET ETTİM VE RÜYA YORUMLADIĞINIZI DA GÖRÜNCE İNANIN ÇOK SEVİNDİM. BU HİZMETLERİNİZ SAYESİNDE ÇOK İLGİ ODAĞI OLACAĞINIZA EMİNİM. SİZE TEŞEKKÜRLER VE BAŞARILAR DİLİYORUM VE HEMEN RÜYAMA GEÇMEK İSTİYORUM.

MEHCEM            

 

Ziyaretçimizin birinci rüyası:

RÜYAMDA BİR ARKADAŞIMIM GÜMÜŞ KOLYE SATTIĞINI VE BENDE BU KOLYELERE BAKIP ALMAYI DÜŞÜNÜYORDUM. BİR TANESİNİ ELİME ALDIĞIMDA KALP ŞEKLİNDE VE ÜZERİNDE ŞUAN BERABER OLDUĞUM VE EVLENMEYİ DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ ERKEK ARKADAŞIMIN İSMİNİN, SOYADININ VE BENİM İSMİMİN BAŞ HARFLERİ VARDI. BENİM ADIM MEHTAP. YANİ KOLYEDE ŞÖYLEYDİ. C M VE ALT KISMINDA SOYADININ BAŞ HARFİ OLAN V HARFİ VARDI. BUN ALIP BOYNUMA TAKIYORDUM.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Gördüğün rüyalardan anlaşıldığı üzere erkek arkadaşına hem çok bağlısın hem de çok seviyorsun. Aslında gördüğün rüyaların ana teması sevdiğin insanın sana verdiği rahatlık ve mutluluk. Gelecekte de bu ferahlık, iyi anlaşma, uyum devam edecek.

 

Ziyaretçimizin ikinci rüyası:

RÜYAMDA, BOŞ BEYAZ KAĞITLARA BİR ŞEYLER YAZIYORDUM. YAZDIĞIM ŞEYLER O AN (RÜYAMA GÖRE) YAŞANAN ŞEYLERDİ. BANA ÇOK İYİ DAVRANAN BİR DOKTOR HAKKINDA YAZMIŞTIM.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Bu rüyan ise birilerini kandırdığın, yalan söylediğine veya söyleyeceğine işarettir. Ki bu kandıracağın insanlar senin önem verdiğin kişiler olabilir.

 

Ziyaretçimizin üçüncü rüyası:

BİRDE BAŞKA BİR RÜYAMDA ERKEK ARKADAŞIMIN SARI RENKLİ, ÜZERİNDE RESMİ HİZMETLERE MAHSUSTUR YAZAN BİR ARABA KULLANDIĞINI GÖRDÜM. BENDE YANINDAYDIM. BİR ARA ARABADAN İNİP KALABALIK BİR TOPLUMUN İÇİNE GİRİP HALAY ÇEKMEYE BAŞLAMIŞTI.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Bu rüyadan ise, sevgilinle gezdiğini görmen, yakında bir isteğinin gerçekleşeceğine işarettir. Bunun dışında erkek arkadaşının bulunduğu ortamda insanı hasta edebilecek durumların yada zorlukların olduğuna veya etrafında hasta insanların olduğuna da işaret edebilir. Halkın içine karışıp, halay çekmesi ise, onun senden daha kolay insanlarla iletişim kurduğunu ve çok rahat bir insan olduğunu gösterir. Ve bu rahatlık onun kazancını ve sosyal ilişkilerini ilerde çok daha güçlendirebilir.


25.06.2002

 

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Öncelikle sitenizi çok beğendiğimi söyleyerek rüyamı anlatmak ve sizinle paylaşmak istiyorum. Rüyamda karanlık bir gün ve ben deniz kenarındayım denize girmek yüzmek istiyorum. Fakat yanımdakiler buna izin vermiyorlar. Bende elimi denize sokuyorum ve ardından güneş açıyor. Ve ben bunu 4 yada 5 defa üst üste yapıyorum. Her seferinde karanlık olan gökyüzü aydınlanıyor. Yorumlarınızı bekliyorum ve bu imkanı bizlere sağladığınız için de tüm kalbimle teşekkürler.

Rüyamda Atatürk'ün denizin ortasında ata binmiş heykelinin canlandığını ve beni ada gibi bir yerden kurtardığını gördüm. Yağmur yağıyordu ve benim dışımdaki herkes kaçmaya başladı. Bindiği at ise bulutlara değiyordu. Yorumlarsanız sevinirim ve şimdiden çok teşekkürler. Sitenizi ise çok beğendiğimi tekrar eklemek istiyorum.

Derya Açıkalın   

 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

İlk rüyan; İçinde bulunan potansiyeli tam olarak dışa aktaramıyorsun ve insanlar tarafından kısıtlandığına inanıyorsun. Ama gelecekte kendi çaba ve gayretinle ferah, rahat ve mutlu günler yaşayacaksın. Bunun dışında gördüğün rüyaların çok önemli ve ilginç olduğunu belirtmek zorundayım. Mutlaka içinde bulunan yeteneği, bir şekilde gün ışığına çıkarman gerekiyor. Bunu yapmalısın.

İkinci rüyan; çevrendeki insanlar tarafından anlaşılamıyorsun. Hatta ileride yalnız kalmaktan korkuyor olabilirsin. Bu yalnızlık, seni anlayacak insanların olmamasıdır. Sana yardım etmesini beklediğin bir insan var. Belki bu insan, senin kafanda yarattığın bir imaj yada kahramanda olabilir. Bilinç altında, onun hayatını değiştireceğine inanıyorsun. Her neyse, bence senin yükselmen ve istediğin konuma ulaşman için kimseye ihtiyacın yok. İnsanlara yardım etmek istiyorsun. Ama içinde taşıdığın maneviyatın derecesini, düzeyini bilmediğin için, sana elin kolun bağlıymış gibi geliyor. Bu yüzden yüreğinden geçen yardımları ve destekleri geri itiyorsun. Buda senin içinde, iki farklı kişiliğin, insanın mücadelesini ortaya koyar. Biri toplumun isteklerini yerine getirmeyi ret eden, diğeri ise kendi içinde denge sağlamaya çalışan bir insan. Aslında, bu  iki kişilik birbiriyle çok uyumlu ama sen yinede kendine kızgın olabiliyorsun. İsteklerine ulaşman için mucizeler yaratman gerekmiyor. Çünkü sen mucizenin ta kendisisin.


 

20.06.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda otobüsle giderken, birden denize uçuyoruz. Otobüs denize düştükten sonra kimse dışarı çıkamıyor ve suyun içinde karşımda herkes can çekişiyor. Fakat bana pek bir şey olmuyor. Sadece korkumdan gözlerimi kapatıp, çırpınmadan ölmeyi beklemeyi tercih ediyorum. Fakat rüyanın daha  fazlasını göremeden, uyandım. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Amaç Fatih Tuyun     
 
 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Sevgili Amaç, rüyanda kendini ölürken görmenin anlamı, hayatında bazı şeylerden şüphe duyduğundur. Senin düşündüren ve karar vermeni engelliyen şeylerden hem kurtulmak istiyorsun hem de onları değiştirebilecek gücü kendinde buluyorsun. Bu durumda senin çelişki yaşamana neden oluyor. Bu rüya senin yaşamında ileride ciddi bir değişimin olacağının varlığını işaret ediyor. Ama o safhaya gelinceye kadar kendini hiç güvende hissetmeyeceksin. Taaki korkularınla ( gözlerini kapamadan) yüzleşene kadar.


 

14.06.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

  5 sene evvel kaybettiğim teyzemi gördüm rüyamda. dünyaya geri gelmişti ve 1 hafta kadar kalıp öleceğini söylüyordu. Ve öyle üzgündü ki,, sanırım birazda kızgındı. Kendimden çok utandığımı hatırlıyorum ama nedenini bilmiyorum. Daha evvelde aynı şekilde ananemi görmüştüm. Daha 2 ay oldu kaybedeli, nasılsın dedim hiç iyi değil dercesine kafasını salladı ama kızgınlığı bana değil çocuklarınaydı. Aslında hepside çok hayırlı evlatlardır ama hiç rahat olmadığını ve onlara kırgın olduğunu gördüm. Yorumlarınızla beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Yasemin Doğrubakar

 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

  Rüyanda ölmüş olan akrabalarını görmen, aile içindeki itibarının gün geçtikçe artacağını gösteriyor. Bunun dışında çok önemli bir haber alıp, ardından bazı işlerinin yoluna gireceğine de işarettir. Birde gerçekte teyzeni ve ananeni nasıl kaybettiğinde çok önemli. Genelde beklenmedik yada çok ızdırablı ölümlerin etkileri çok daha güçlü olur. Bu tür rüyalarında dikkat etmen gereken en önemli etken, kendi içinde yaşadığın bastırılmış duygusallıktır. Ölümü kabullenmeye çalıştığın rüyaların; hayata daha çok bağlanmak adına, kendi iç dünyanda yaşadığın bir birikimin boşalmasıdır. Ölmüş insanların ruhlarının kızgın yada üzgün olduklarını sanmıyorum. Ama senin bir tür kırgınlık yada suçluluk hissettiğin bazı konular olabilir. Aslında yaşam bir tür bayrak yarışı ve bayrak hala bizde, takii onlar gibi teslim edene kadar.


 

24.05.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda çok yakışıklı birinin bana sarı gonca bir gül verdiğini gördüm. Ayrıca başka bir rüyamda kalabalık bir topluluğun önünde yüksek bir sahnede şarkı söylediğimi gördüm.
El yazması eski bir kuran-ı kerim satın aldığımı gördüm.
Ölmüş birinin boş evinde dolaştığımı gördüm.
Hz. MUHAMMED' in mezarını ziyaret ettiğimi gördüm.
İri iri meyvelerin olduğu bir bahçede gezdiğimi gördüm.
Birkaç kez istemediğim biriyle evlendirildiğimi,gelinlikle düğünüm olduğunu gördüm, ağlıyordum.
Birde rüyamda çok yağmur görürüm. Yorumlarsanız sevinirim.
 

                                                        YILDIZ 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

İlk önce Burçkolik ekibi olarak bilinçli bir ziyaretçi olduğun için seni kutluyoruz. Çünkü insanlar rüyalarını uzun uzadıya anlatmak gerektiğini düşünüyorlar. Halbuki rüyalardaki simgeler, rüyanın bütününden çok daha önemli. Şimdi gelelim rüyalarını yorumlamaya. Yıldız hemen, hemen rüyalarının çoğunda sana ikaz var. Bu ikazlar senin mutsuz olmaman içindir. Kendini ve insanları olduğu gibi sev. Biliyorum çok iyi bir insansın ama incinmemek, kırılmamak için özellikle erkeklerden kaçıyorsun. Bırak sevgi yüreğine dolsun, hayat tahmininden çok kısa.

 

 

 

Rüyamda çok yakışıklı birinin bana sarı gonca bir gül verdiğini gördüm. Bunun anlamı aşk ilişkilerinde istediğin mutluluğu yakalaman için daha kabullenici olman gerektiğidir.

Bazen rüyalar gelecekten haber verdiği gibi şu an ki yaşamımızla da ilgi uyarılar ve ikazlarda verir.

Kalabalık bir topluluğun önünde yüksek bir sahnede şarkı söylediğimi gördüm. Geleceğinde mutluluk ve sevinç getiren olaylar yaşayacağını müjdeler.

El yazması eski bir kuran-ı kerim satın aldığımı gördüm. İşlerinde başarı, ilim ve bilgi yolunda ilerlemeye işaret eder. Ve her konuda yolunun çok açık, temiz olacağını simgeler.

Ölmüş birinin boş evinde dolaştığımı gördüm. İlerki yaşamında bir ayrılık yaşayacağını ve bu erkek yüzünden çok acı çekeceğine işarettir.

Hz.MUHAMMEDİN Mezarını ziyaret ettiğimi gördüm. Zenginliğe, bolluğa kavuşacağını ve zamanla mutlu olmasını öğreneceğini söyler.

İri iri meyvelerin olduğu bir bahçede gezdiğimi gördüm. Bu senin çok duygusal ve hassas biri olduğun için aşk hayatında çok hayalci, derinlerde yaşayacağına işaret eder.

Birkaç kez istemediğim biriyle evlendirildiğimi, gelinlikle düğünüm olduğunu gördüm, ağlıyordum. Duygularını ve hislerini karşılayacak birini bulamayacağından mantık evliliği yapacaksın.

Birde rüyamda çok yağmur görürüm. Sık, sık yağmur görmenin anlamı, insanlardan korkmaman gerektiğine yönelik bir ihtardır. Bunun dışında yağmurun şiddeti de çok önemlidir. Eğer çok şiddetli ise zarara, belaya. Sakin ise bolluğa, berekete işarettir.


 

06.05.2002

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,

Öncelikle tüm ekibinizi tebrik ediyorum hem eğlence hem de bilgi aktaran bir site hazırlamışsınız.

Bu ara kimse rüya görmüyor diye yakındığınızı okudum bende tam tersi kimse rüya yorumlayamıyor mu! diye dertleniyordum. Doğum yapmak üzere olan bir iş arkadaşım var ve şu sıra bebeğinden çok beni rüyasında evlenmeye karar vermiş olarak görüyor.

En son gördüğü (pazartesi gecesi) rüyada; ofisimin kapısını açıyor ve beni çok güzel beyaz bir gelinliğin içinde görüyormuş. Telaşla evleniyor musun ? diye bana soruyor ve bende evet artık karar verdim evleniyorum diye cevaplandırıyormuşum. Gelinlik beyaz saten ve etek kısımlarında yoncalar bulunuyormuş.

Her genç kızın rüyası dediğinizi duyar gibi oluyorum, eh artık bunda hem fikir olduğumuza göre en kısa zamanda rüyamızı yorumlayıp bize bildireceğinizi ümit ediyorum.

                                                                     (Hayriye Ç.)

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Her şeyden önce sitemiz hakkındaki düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz.

Rüyayı gören kişinin eline bir miktar para geçebilir, kazancında artış olabilir. Gelin görmek ilerisi için sevinç ve mutluluk işaretidir ve beyaz renk her zaman iyidir.

Bizim ilgimizi çeken etek kısmındaki yoncaları görmeniz oldu. Başarı yolunda şansa işarettir. Ve çok hayırlıdır.

Hayriye hanım rüyanın size iletmek istediği mesaj ise, aşk ilişkilerinize dikkat etmenizdir. Çevrenizde olan erkeklere pek fazla güvenmeyin. Belki bu konularda biraz sıkıntılı olabilirsiniz. Sizin hayata bakışınızı sezebilen birine ihtiyacınız var. Kendi değerinizin altındaki insanları tercih etmemeye çalışın. Bana bekar yada evli olduğunuzu bildirmediğiniz için, şunu da ekleyebilirim, eğer hayatınızda biri varsa, bu rüya ilişkinizde dengesizlik olduğuna işaret eder. Yalnız iseniz hata yapmamak, size uygun olmayan biri ile evlenmemek için kararsızlık çekeceğinizi söyleyebilirim.

Sonuç olarak rüyayı gören arkadaşınız ve sizin için güzel mesajlar içeren bir rüyadır. Eğer aklınıza takılan bir soru olursa lütfen bize iletin.

Bir sonraki enteresan rüyanıza kadar, tüm kalbinizle evrende yaratılmış olanlara, dostlara, müziğe, doğaya, sevgiye yakın kalın.