burckolik@yahoo.co.uktıkla e-mail adresine rüyanızı yazın, yorumlayalım.

Bize yazıp gönderdiğiniz rüyalar yaklaşık bir hafta sonra sitemizde  yayınlanmaktadır. 

 

10.02.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Ben rüyamda önce kardeşimi koltukta mantı yerken gördüm ama yatıyordu. Sonra mutfaktan geçtim ve mutfak balkonuna geçtim. Yerde hamurlar vardı mantıydı hamurlar. Ben onlara dikkatle bakıyordum birden bir tanesi oynadı ama içinde birşey oynuyordu. Sonra tırnağımla ucunu kestim ve içinde yeşil ve sarıdan oluşan çok ince bir yılan çıktı. Küçücüktü ama başı iriydi babaanneme "yılan çıktı mantıdan" diyorum o da bana "bende önemli birşey zannettim" diyor sonra annemi çağırıyorum. Fakat sonra uyanıyorum.

ikinci rüyam ise halam, eniştem, onların çocukları, kardeşim ve ben bir caddedeyiz. Orada bir dükkana giriyoruz birbirimize hediyeler alıyoruz ama üstü kapalı bu hediyelerin. Hediyeleri almamızdaki amaç yılbaşı için faka biz yazın ortasındayız. daha sonra yolumuza devam ediyoruz ve bir çadır gibi bir yere geliyoruz ve eniştem ile halam oradan ayrılıyorlar bizimde karşımızda çadır var arkadaşımın teki oraya gidiyor yani orada mafyalık birşey olduğu kesin. Neyse halam ve eniştem hediyeleri paketletmiş olarak geri donuyorlar herkese mevsime uygun giysiler çıkıyor bana ise büyük bir paket ikiye bölünmüş bir tarafta bir gelinlik ile damatlık diğer tarafta da aynısı vardı. fakat sağ tarafa baktığımızda sanki kırmızı bir elbise gördüm gibi oldum belki de vardı ondan sonra o arkadaşım diğer çadırdan ayrılıyor bende ona kafa sallıyorum sen görürsün manasıyla sonrada uyanıyorum.


Denis Yılmaz

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızda gördüğünüz simgeler sizin son derece olgun ve hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmayan bir insan olduğunuzu gösteriyor. Fakat bazen çok iyi bir gözlemcide olsak, insanlar arasındaki ilişkileri tam olarak kavrayamaya biliriz. Sizin için kabullü mümkün olmayan davranışlar ve laflar başkaları tarafından onaylanabilir. Rüyanız, sizin doğrular arasında çelişkide kaldığınızı ve insanların farklı doğrulara sahip olması sizin aklınızı karıştırdığını gösteriyor. Doğrular çeşit, çeşit olabilir, fakat gerçekler kişiye göre değişmez. Gerçekler dışındaki yorumları, doğruları kişiye özel görmeye çalışın.

Diğer rüyanızın içindeki semboller, aşka, arkadaşlığa, evliliğe işaret olabilir. Rüyada çadır görmek bir yolculuğa çıkacağınızı gösteriyor olabilir. Arkadaşınızın çadıra girmesi ise, onun üzüleceğine işaret olabilir.  


10.02.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,

Dün gece gördüğüm rüya beni çok etkiledi. Daha hala etkisinde kurtulmuş değilim. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

Rüyamda yabancı bir ülkede (sonradan Rusya olduğunu söylüyorum) bir otel odasındayım. Kocaman ferah güzel bir oda. Kocaman da bir yatak var. Geçmişte beraber çalıştığım ve çok sevdiğim yabancı patronlarımdan biri de aynı oteldeymiş. Ve bir yerden inanılmaz bir iş yaptığımızı ifade ederek bana tomarla para veriyor. Euro Dolarlar ama yatağın üstünde böyle tomar tomar serpilmiş şekilde bırakıyorum. Çok mutlu oluyorum. Sonra şu aralar aynı evi paylaştığımız ama aramızın iyi olmadığı bir kız arkadaşım var, o geliyor. Ben çekiniyorum bu paralar nereden geldi diye soracak diye ama sormuyor görmezlikten geliyor. Sonra dışarı çıkmamız gerekiyormuş acele ettiriyorlar bana ama ben acele etmeye gerek yok diyorum ben buraları biliyorum zaten diyorum onlar da iki kişiler iki kız bensiz kaybolacaklarından korktuklarından beni bırakıp da gitmiyorlar. Ben parayı bir çantanın içine koyuyorum ama sayıyorum bir kısmında 10.000 Dolar var. Bir tomar halinde çantada duruyor 100'lük banknotlar olarak. Sokağa çıkıyorum bir sürü zenci var. Bazılarını tanıyormuşum diye düşünüyorum. Sonra birisi çantamdan parayı çalmak için peşime takılıyor ben sokaklarda koşmaya başlıyorum karşıma çıkıp yolumu kesmeye çalışıyorlar birbirlerine çantayı gösteriyorlar o sırada gerçekten de para çalınıyor ve ben çok üzülüyorum. Aralarından bir tanesi geliyor ve avcundaki parayı hızla elime sıkıştırıyor ve diyor ki "ben parayı geri aldım hadi hemen kaç buradan" avucuma bakıyorum gerçekten de paranın tamamı var. hemen otele dönüyorum. Otele geldiğimde otelde bir odadan bir odaya geçiyorum hepsinin kapıları birbirine açılıyor ve her odada bir nikah kıyılıyor. Benim de beklediğim bir nikah varmış o başladı mı diye bakıyorum. Başlamamış içerideki nikahlarda hep az insan var, benim beklediğim nikah böyle olmaz acayip kalabalık olacak buralar diyorum. Sonra bir ara nasıl oldu anlamadım eskiden beraber çalıştığım bir kız arkadaşım adı Şule çıkıyor ortaya. Yurtdışında yaşıyormuş ve nişanlanmış yabancı birisi ile (ki gerçekte şu an evli ve biz görüşmüyoruz) ve onların evine gidiyoruz. O arada ben farkına varıyorum ki yine o para kayboluyor ama Şule'nin aldığına eminim. Soruyorum kabul etmiyor. Erkek arkadaşı ile konuşuyorum "yapmaz" diyor ama ben biliyorum onun yaptığını. Dalga geçiyor benle ne yapacaktın ki diyor o parayla "benim param ben hakkettim "diyorum. gülüyor. Sonra ben evin etrafını dolanıyorum belki evi arayabilirim diye ama erkek arkadaşına rastlıyorum. Ne yapıyorsun diyor, senden rica ediyorum yastığının altına bak eminim para orda diyorum. Kabul etmiyor. Çok ağlıyorum. Çok yalvarıyorum. Sonra artık gitmemiz gerekiyormuş masada oturuyoruz karşılıklı elinden hiç bırakmadığı bir beyaz peçete var. Onu alıyorum elinden ve para onun içinden çıkıyor. Biliyordum diyorum biliyordum. Nişanlısı çok şaşırıyor ben özür diliyorum ondan. Keşke yapmasaydı da sende böyle üzülmeseydin ama ben biliyordum diyorum.


Hatırladıklarım bunlar...

Yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ediyorum

Dilek

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada para almak, sıkıcı bir haber almaya yorulur. Kendinizi Rusya'da görmeniz ise, dostlarınızdan vefasızlık görerek, bazı insanlara küseceğiniz ve küs olduğunuz eski arkadaşlarınızla da küslüğünüzün devam edeceğini simgeler. Sokakta zenciler görmeniz ise, hayatınız boyunca çok fazla çalışmak zorunda kalacağınızı simgeliyor olabilir.

Rüyanızın genel yorumu, iş hayatınızda çok çabaladığınızı sembolize ediyor olabilir. Arkadaşlarınıza güveninizin kalmadığını düşünüyorsunuz. En azından bilinç altınız öyle olduğunu düşünüyor. Kendi ilgilendiğiniz konular dışında dünyaya yabancı kalabiliyor olabilirsiniz. İçinizdeki çabalama ve mücadele isteği tüm hayatınızı kaplamış durumda. Belki bu durumdan memnun olmayabilirsiniz ve bu hızlı döngüden ve üzerinizdeki sorumluluklardan kurtulamıyor olabilirsiniz. Dostluk kavramınızı yeniden tazeleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Çünkü rüyanızda en belirgin duygu ehemmiyetsizlik. Güvensizlik sizi çok yoruyor ve korkutuyor olsa gerek. Çünkü rüyanızda paradan çok insanlarla yaşadığınız diyaloglar, sorunlar daha ağır basıyor. Kendinizi güvende hissetmiyorsunuz. 


07.02.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

RÜYAMDA SAKIZ ÇİĞNERKEN ÜST ÇENEMDE BİR DİŞİM SAKIZA YAPIŞTI VE YERİNDEN ÇIKTI. ERKEK ARKADAŞIMDA YANIMDAYDI. BİRLİKTE ÇIKAN DİŞİME BAKTIK. ALT TARAFI SİMSİYAH VE ÇÜRÜMÜŞTÜ. ÇOK ŞAŞIRDIK. YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM.

SEVGİLERİMLE

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada sakız çiğnemek dedikoduya işaret olabilir. Üst dişinizin sakıza yapışıp yerinden çıkması, bu dedikodular yüzünden zarar göreceğiniz anlamını taşıyor olabilir. Ayrıca mal ve kazancınızın artacağını ve sizin kontrolünüz dışında gelişecek olayları da sembolize ediyor olabilir. 


06.02.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,

Bundan birkaç gün önce rüyamda bir sürü cenazenin kaldırılacağını gördüm. Ben cenazeden ve buna benzer şeylerden çok korkarım. Rüyamda ailem benim korkabileceğimi söyledi ama yine de tabutun içinde olduğu için korkmayacağımı söyleyip tabutlardan birinin taşınmasına yardım ettim. Bir ara tabut eğilir gibi olunca içindeki ceset de haliyle kaydı, o an içindekinin bir ceset olduğunu hissettim ve gerçekten korktum. Hatırladıklarım bu kadar. Teşekkürler.

Zeytin01

 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın bir kaç tane anlamı olabilir. İlki yeni bir hayata başlayabilirsiniz, birisine aşık olup ondan çocuk sahibi olabilirsiniz. Veya büyük bir makama ve kazanca erişebilirsiniz. Son olarak da size faydası dokunacak önemli bir adamla tanışabilirsiniz.

Genel yorum, şuan hayatınızda sizde korku uyandıran bazı şeyler var. Eğer başarılı olmak istiyorsanız korkularınızı yenmeniz gerekiyor. Korkularınızı yenmek için onlarla yüzleşmelisiniz.


06.02.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

MERHABALAR;

RÜYAMDA BÜROMDAYIM, CAMDAN DIŞARI BAKIYORDUM, KAR YAĞIYORDU HER YER BEMBEYAZ OLDU. ÇOK GÜZELDİ. SONRA ARKAMI DÖNDÜM VE BİR ŞEYLE İLGİLENİRKEN TEKRAR CAMDAN BAKTIM FAKAT KARLAR GİTMİŞ HER YER BU SEFER YEMYEŞİL OLUVERMİŞTİ. BUDA ÇOK GÜZELDİ. BİRDEN ÇOK HARİKA BİR GÖKKUŞAĞI ÇIKTI. RENGARENKTİ. GÖKKUŞAĞININ ALT TARAFINDA YİNE GÖKKUŞAĞINA BENZER  CANLI PARLAK RENKLİ YELPAZE ŞEKLİNDE BİRŞEY OLUŞMUŞTU. ÇOK GÜZELDİ. SONRA BENDE O GÖKKUŞAĞININ ALTINA GİTTİM. DENİZE YAKIN BİR KAYANIN ÜZERİNDE OTURDUM.

RÜYA YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

MEHCEM

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada kar görmek nimet ve bolluğa işaret eder. Üzerinizdeki talihsizliğin yavaş yavaş sizden uzaklaşacağını simgeler. Rüyada gökkuşağı görmek zenginliği, sağlıklı olmayı, başarılı olmayı, arzu ve emellerinizin geçekleşeceğini sembolize eder. 


05.02.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,

Rüyamda bir düğünde bulunuyordum ama kimin düğünü olduğunu bilmiyorum. Anne tarafımdan çoğu kişi oradaydı. Yeğenim yanıma geldi, yüzüme çikolata sürüp kaçtı. Bende onu yakaladım. Bende onun yüzüne çikolata sürdüm. Sonra beraber yengemin yanına geldik. Yengemin tek gözü şaşı olmuştu ve rengi lacivertti. Bana neden gözüm böyle oldu acaba diye sordu. Bende birşey demedim. 

Başka bir rüyamda ise, annem birine 13 milyar borçlanmıştı. Bu parayı nasıl ödeyeceğiz diye çok üzülüyordum. 

Bir başka rüyamda da abim hırsızlık yapıyordu. 2 tane arkadaşı bankadan bankaya para taşıyorlardı. Abim onları esir aldı ve paralarını da aldı. Onları 1 gün sonra saldı. Çaldığı para ise 16 milyardı. Ben çok üzülüyordum ama abim çok mutluydu. Tabirleriniz için çok teşekkür ederim.

Özge Gürdamarı

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızda yeğeninizi görmeniz, ona karşı daha anlayışlı davranacağınızı gösteriyor. Yeğeninizin yüzünüze çikolata sürmesi ise size neşe verdiğini sembolize eder. Yengenizin şaşı olduğunu görmeniz ise, yengenizin yalan haber alacağını veya sizin yengenizle ilgili aslı olmayan bir haber duyacağınızı gösteriyor olabilir. 

Rüyada borçlu olduğunu görmek, bazı insanların annenizi kandırmaya çalıştıklarını sembolize ediyor olabilir. 

Son rüyanız ise, abinizin sizden farklı bir yapıya sahip olduğunu ve sizin isteklerinizden çok farklı şeyleri hayattan talep ettiğini sembolize ediyor. 


05.02.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar
Benim rüyamda okuldan tanıdığım bir çocuk sabahın çok erken bir saatinde bize gelmişti. Annem ve babam odalarında uyuyorlardı. Bizim salonun penceresinden içeri giriyordu ve bende orda onunlaydım, ona yavaş olmasını annemleri uyandırabileceğini söyleyip uyarıyordum. Ama o hiç yavaş olmuyordu sanki birilerini bekliyordu bir arkadaşını filan. Sonunda annemler uyandı ona gitmesini çabuk olarak kaçmasını söyledim ama dinlemedi. Sonra annem babam bizi gördü ve  babam bizi bizim arabamızla okula götürdü. Ama okula giderken çok kötü yerlerden geçtik, ben babama sasırdım ve iyi yerlerden neden geçmediğini sordum. Çok kötü mahallelerden geçerek okula gittik.


Birde annemin bir arkadaşının evindeyiz çok güzel büyük geniş bir ev. Onun kızı da benim arkadaşım. Harika bir ev, ben hayran kalıyorum. Ben yine o çocukla birlikteyim ve evde başkası yok ama eve sonradan başkaları geliyor. Bir ara annem evin penceresinden bir torba hamsi bırakmış çok fazla hamsi var, çocuğa ellememesini söylüyorum ama dinlemiyor ve hamsilerin bir kısmı yere dökülüyor, yada eşyaların üzerine. Sonra torbayı pencerenin yanına geri koyuyoruz. Pencerede bizim okulun bahçesine yani önüne bakıyor. Ben perdeyi kaldırıp baktığımda en yakın arkadaşımı görüyorum ve el sallıyorum ama o beni görmüyor ve yürüyüp gidiyor.
birde birkaç arkadaşla ve bir hocayla  sınıfta oturuyoruz. Benim hoşlandığım
çocuk da var orda benim için, ben seni babanla gördüm, bir kuafördeydiniz diyor ama bunu küçümseyerek söylüyor. Sonra  o sınıftan bir kız arkadaşım bana donup senin iki erkek arkadaşın var değil mi diye yüksek sesle soruyor. Ben ona susmasını söylüyorum, o susmuyor. Böyle birşeyler anlatıyor ve o sırada çocuk sandalyesinden kalkıp biraz sinirli bir halde kapıyı açıp çekip gidiyor.
Çok teşekkürler.

selin

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, çok hassas ve ürkek bir insansınız. Kendi düşüncelerinizden çok başkalarının fikirlerine değer verip, önemsiyorsunuz. İnsanları kırmamak ve rahatsız etmemek adına kendinizden ödün veriyorsunuz. Hatta bu yüzden ayağınıza kadar gelen fırsatları geri teptiğiniz bile oluyordur. Kendi kişisel kararlarınızı alırken ilk önce sevdiklerinizi düşünüyorsunuz. Eğer onları üzecek ve şaşırtacak bir şey yaparsanız, kötü  duruma düşeceğinizi sanıyor ve üzülüyor olabilirsiniz. 

Genel yorum, başkalarını önemseyerek yaşamak güzeldir. Fakat diğer yandan kendinizin gerçek değerini görmemenize neden olur. Eğer siz daha cesur ve kendi kararlarınızı kendi iyiliğiniz doğrultusunda alırsanız, kötü sonuçlar doğurmayacaktır. Her ne olursa olsun eğer insanlar sizi seviyorlarsa seviyorlardır, sevmiyorlarsa sevmiyorlardır. Kendinizi gereksiz yere baskı ve korkulara sürüklemeyin. İnsanların sizin hakkınızdaki düşünceleri tabii ki önemli, ama diğer yandan sizin onlar hakkındaki düşüncelerinizin de ne kadar önemli olduğunu unutmayın. Sizde bir bireysiniz, insanlar hakkındaki düşünceleriniz önemli, değerli ve etkili. 


02.02.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba ,

Ben rüyamda herhangi bir nesnenin üzerinde yatıyormuşum. Bu bir yatak olabilir ama hatırlayamıyorum. Boynumdan itibaren iki tane kafam varmış. Birisi  benim kendi kafam, bir diğeri başka bir kafa imiş. Benim yüzüm yorgun, düşünceli ve karamsar, diğer kafadaki yüz güler yüzlü, hiçbir şeye aldırmaz gibi, sıkıntısı olmazmış gibi bir yüzmüş. Ben kalkmaya çalışıyorum. Kendi kafam geride kalıyor. Diğer kafa güler yüzlü bir şekilde kalkmaya çalışıyor. O anda uyandım Yorumlayabilirseniz teşekkür ederim.

Ayşenur

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, sıkıntılı günleri geride bırakıyorsunuz, bundan sonraki yaşamınızda ferah içinde olacaksınız. İki başlı olduğunu görmek her şekilde iyidir. Mutluluk, ilim, zafer, zenginlik ile yorumlanır. Yorgun ve karamsar yüzünüzü geride, geçmişte bırakarak, diğer neşeli ve sıkıntısız yüzünüzü ileriye, geleceğe taşıyacaksınız. Belki bu size yabancı biriymiş gibi gelebilir, fakat mutlu ve rahat olmak sizi kendinizden uzaklaştırmaz yada değiştirmez. Yine siz, siz olursunuz, yalnız tek bir farkla daha neşeli, hayata bağlı, rahat ve güler yüzlü.


02.02.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Şu an 1 yaşında bir oğlum var. 8 aylıkken sütten kesildi. Rüyamda göğüslerimden tekrar süt geldiğini ve bebeğimi emzirdiğimi gördüm. Sizce ne anlama geliyor....

Şimdiden teşekkürler

Fulya Özen

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada göğsünden süt geldiğini ve bebek emzirdiğini görmek, sevince işaret eder. Yeni bir bebek olabilir veya maddi durumunuzda rahatlama yaşayabilirsiniz. Bu rüya her bakımdan iyidir.


02.02.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Sayın burçkolik ben öncelikler size merhaba demek istiyorum. Rüyamdan önceden tanıdığım ve fazla alakam olmayan bir erkeğin bana 2 sayfa aşk mektubu yazdığını gördüm, bu mektubu verirken bir masada oturuyorduk. Yanımda samimi bir arkadaşım vardı. Onun yanında da bir bayan vardı ve mektubu bana vermesini söylüyordu, sonunda mektubu bana verdiler, ben ilk önce aldım ve okumadım, yanımdaki arkadaşım mektubu aldı ve sesli bir şekilde bana okudu, ben de çok duygulandım. Bir ara o ortadan kayboldu, arkadaşım ve ben onun yaşadığı köye doğru gittiğimizi gördüm ve beni görüp ümitlenmesin diye yolun yarısında geri döndüm. 

Şeker

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada mektup almak, haber almaya işarettir. Bir aşk mektubu almak ise, sevinçli ve iyi haber almaya işarettir. Ayrıca size mektubu yazan insana bir iyiliğiniz dokunabilir. Ve de çevrenizdeki insanlardan yardım ve destek göreceğinizi de sembolize eder. 


30.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

merhaba,

Rüyamda dükkanımızın müşterisi olan bir çocuğu gördüm. Aynı apartmanda ve karşı karşıya oturuyormuşuz yani komşuymuşuz. Birbirimize aşıkmışız ama bir türlü birbirimize açılamıyormuşuz. Konuşuyoruz, geziyoruz ama bir türlü birbirimize açılamıyoruz.

Rüyamda, bir arkadaşımın arabasıyla geziyorduk. Arkadaşım arabasıyla birine çarptı. Hemen hastaneye götürdük. Sonra okulda bir sınıfın içinde ders dinlediğimi gördüm. Öğretmenim benim bir katil olduğumu o çocuğa benim bilerek çarptığımı söyledi. Ben anlatmaya çalıştım ama kimse bana inanmadı. Bende kaçtım ben koşuyordum onlarsa beni arabayla izliyordu. Sonra beni bir yerde kıstırdılar. Bende beni bırakın yoksa canınızı acıtırım dedim. O sırada uyandım... Şimdiden tabirleriniz için teşekkür ederim.

Özge Gürdamar

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada aşık olduğunu görmek çok iyidir. Doğru davranışlar sergilediğinizi, doğru yolda ilerlediğinizi gösterir. Ayrıca size aşık olan insana faydanız dokunacağınıza da işaret olabilir.

İkinci rüyanızın yorumu ise, arkadaşlarınız sizin öğrenim hayatınızı ciddiye almamanıza sebep oluyorlar olabilir. Belki öğretmenlerinizle bazı problemler yaşayabilirsiniz. Okulunuzu ve derslerinizi önemseyin.


30.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,

Rüyamda erkek arkadaşımın benimle evlenmeye karar verdiğini, düğün günü davetiyeyi bana gösterince öğrendim.  Akşam ki düğün için gelinlik almaya gittik. Hangisini aldığımı hatırlamıyorum. Ama mankenlerin üstünde bir sürü gelinlik modeli gördüm. Anneme haber vermek için eve gittim, gayet doğal karşıladı, kuaföre gittik, içimde hep geç kalacağım korkusu vardı. Düğün kaçta başlar diye soruyorum, annem geç kalmazsın saat 19.00 diyor. Ama bir süre sonra bir bakıyorum saat 20.15 olmuş. Geç kalıyorum yani kendi düğünüme.

Yorumlarsanız sevinirim

Çiğdem Altun

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Gördüğünüz rüya gayet güzeldir. Rüyada gelinlik görmek kazanca, sevince ve evliliğe işarettir. Bunun yanında mutluluğunuzun içinde bazı hayal kırıklıkları yaşama ihtimalinizde var olabilir. Olayların sizin kontrolünüz dışında gelişmesinden korkuyor olabilirsiniz. Herşeye rağmen sadece evlenmek için gözü kapalı kocaya gitmeyin, sonra hayal kırıklıkları yaşabilirsiniz. Sabırlı olun.


30.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Geçen gün, rüyamda evin içindeydim ve tavanla duvarın birleştiği yerde tavana asılı gibi 2 kişi kalınlığında büyük bir yılan vardı ve beni sürekli izliyordu. Teşekkürler.

Leyla

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Gördüğünüz rüyaların genelinde sizi gerçekten rahatsız eden bir insanın yada olayların varlığı ortaya çıkıyor. Eğer gördüğünüz yılanda düşünme gücünü ve bir takım insansı hal hissetiyseniz. Bir düşmanınız, size zarar vermek isteyen birileri var olabilir. Rüyalarınızın geçtiği mekan hep aynı yer mi? Size birinin büyü yapma olasılığı var mı? Yılanın evin tavanına yerleşmesi; evin çatısı, tavanı, aileyi ve evi korur. Bir insan sizin aile düzeninizi bozma niyetinde olabilir. 

Bunun dışında eğer sizi korkutmak isteyen bir varlık söz konusuysa. Rüyaların dışında garip olaylarda yaşamış olmanız gerekiyor. Kayıp eşyalar, garip sesler, yanında birinin olduğunu hissetmek, aniden üşümek ve titremek bu tür durumlar oluşuyor ise herhangi bir varlığın size arkadaşlık ettiği sonucu ortaya çıkabilir. Eğer şimdiye kadar bu yazdıklarımı deyimlemediyseniz, rahat olabilirsiniz. Eğer deneyimlediyseniz, bize neler yaşadığınızı anlatın size daha fazla yardımcı olmaya çalışalım.


29.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba, rüyamda elimde meyve suyu şişesi vardı, içmek için aldım, fakat bazıları çok bozuktu. Şişenin içindeki su bozulmuş. Yanımda arkadaşım vardı, bak bu iyi bunu içeceğim dedim, içtim. Oradan ayrıldıktan sonra nereye gideceğimi bilmiyordum, evimle kavgalıydım. Babamla bir işyerine gittik, orada bana bir iş kağıdı uzattılar, babama beni işe alacaklar mı diye sordum. Kağıdı dikkatle incelediğimde babamın ismini imzalı şekilde gördüm sonra oranın patronuna evime gidemem burada kalayım dedim ve yatağa gittim. Orada akrabamın çocuğu yatıyordu. Onunla yatmadım sonra içeriyi gezdim. Yabancı insanlar cinsel ilişkide bulunuyorlardı sonra uyandım ve tekrar uyudum bir kanalizasyon deliğinden arkadaşlarımla çıkmaya çalışıyorduk. Üstümüze hep çamurlu su geliyordu ama suya kötü demedik. Su kötü kokmuyordu. Arkadaşlarımla tam çıktık üstümüze yine o sudan gelince arkadaşlarım düştü. Ben çıktım içeriden urganla kız arkadaşımı çıkarmaya çalıştım ama çıkaramadım sonra uyandım. Lütfen yorumlarınızın hepsi gerçek çıkıyor, bunu acilen cevaplamanızı diliyorum. Bu sıralar sorunlarım çoktu kız arkadaşımı istemiştik vermediler 3 gece sonra bu rüyayı gördüm. Saygılarımla, yorumlarınız için teşekkür ederim.

Rıza Er

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada şişe görmek neşeye ve sevince işaret eder fakat şişenin içindeki suyun bozulması neşenizin ve keyfinizin kaçtığını gösteriyor. İşyerinde size uzatılan kağıtta babanızın imzasını görmenizin anlamı ise, babanızın kesin bir karar aldığını ve bu kararın ileriki yıllarda sizin yaşamınızı  etkileyeceğini gösteriyor. Gayretlerinizin tam karşılığını göremediğiniz için üzülüyorsunuz. Ve bu üzüntünüzün neticesinde maddi zarara uğruyorunuz.

İkinci rüyanızın yorumu ise, kanalizasyon görmek istemeyerek veya bilmeyerek bazı kötü işlere karışacağınızı simgeliyor olabilir. Fakat yaptığınız iş size kötü gelmeyecek. Arkadaşlarınızı bu işin sonucunda kaybedebilirsiniz. Bu sıralar size önerilen işlere titizlikle yaklaşmanızda yarar var. Diğer bir yorumda, arkadaşlarınız ile kız arkadaşınızın batağa saplandığını hissediyorsunuz. Ve bu kopuşu, ayrılışı yaşamamak için çok emek sarf edeceksiniz.

Genel yorum, şu sıralar biraz şanssız olaylar yaşıyor olabilirsiniz. Zorla güzellik olmayacağını biliyorsunuz. Fakat üzülmek hiçbir çare getirmiyor ve sorunları çözmüyor. Olaylara duygusal bakmaktan uzaklaşın ve gelecek yıllarda size nelerin mutluluk getirebileceğini görmeye çalışın. Toparlanın ve çaresizlik duygusundan sıyrılın. Yarının size ne getireceğini kimse bilemez. Ama eğer siz bugünden itibaren geleceğinizi huzurlu ve ferah içinde geçirmenizi sağlayacak hedefler belirlemezseniz. Ömrünüz boyunca üzülmek durumunda kalabilirsiniz. Kendinize bir hedef belirleyin ve bu hedefinizin içinde duygusallık veya aşk olmasın. Bir amacınız olmazsa savaşmak için hiçbir sebebiniz olmaz. Ama savaşmadan asla zafere ulaşamazsınız. 


29.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar ve iyi çalışmalar,

21.01.2003 gecesi çok kötü bir rüya gördüm ama akşam çok gergindim ve ilk kez kullandığım ilaçlar almıştım, nefes almakta bile güçlük çekiyordum ve bir gece önce de yılanlarla ilgili bir belgesel izlemiştim. Bütün bunların etkisi olmuş mudur bilmiyorum. Rüyamda etrafta bir sürü yılan var hatta biri koynumdan çıkıyor ve gidiyor. Sonra da 3-5 tane köpek görüyorum. Bir tanesi (yavru) bana saldırıyor. Ayağımla itiyorum, parmaklarımı ısırıp havlıyor, canım yanıyor fakat güçlü olmadığı için zarar veremiyor. Normalde ben köpekleri çok severim. (belirtmeye gerek var mı bilmiyorum ama evliyim bir oğlum var.)

S.D.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Yılanları izlediğiniz belgeselden etkilendiğiniz için rüyanızda görmüş olabilirsiniz. Köpeğin size saldırıp ısırması ise, korkak bir düşmana işaret olabilir. Ve bu insandan duyacağınız bazı sözler sizi rahatsız edebilir. Bu insanı önemsemiyor hatta onu hiç kaile bile almıyor olabilirsiniz fakat yinede kendinizi ona karşı savunmasız bırakmayın. 


26.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar,
Ben rüyamda cumhurbaşkanımızı gördüm benim adımı biliyordu.  İsmimi bilmesi beni çok şaşırttı yanımda arkadaşlarımda vardı, onlardan bir ikisiyle el sıkıştı tam benle sıkışacakken elini çekti orda bir şey oldu hatırlamıyorum, sonra adımı söyleyip bana üniversitedeki bölümümle ilgili bir şeyler sordu.
Bundan ayrı olarak kırmızı oje sürmüştüm ve ellerimi saklıyordum.
Birde bir çocuk (bu benim okulda tanıdığım birisi) benim hakkımda bir şeyler konuşuyordu, onu ben duyuyordum. Teşekkürler

Selin

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada cumhurbaşkanı görmek çok iyidir. Gelecekte sizi şaşırtacak ve çok mutlu edecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Olmasını çok istediğiniz birşey gerçekleşebilir. Çok hayırlı ve güzel bir rüya.

Rüyada kırmızı oje görmek, süse işarettir. Süslenmeyi çok sevdiğinizi gösterir.

Son rüyanız ise, arkadaşlarınıza dikkat etmeniz ve size samimi gelmeyen insanlara özel sırlarınızı anlatmamanız  gerektiğine işarettir.


26.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

merhaba,

Dün gece gördüğüm rüya şöyleydi; gece vakti evimizin balkonundaydım. Etraf karanlıktı. Yanımda birkaç tane tanıdık vardı (kimler olduğunu tam hatırlayamıyorum). Birden gökyüzünde yıldız kaydığını fark ettim ve hemen bir dilek tuttum. Tuttuğum dilek ertesi günkü sınavımla ilgiliydi ve keşke daha önemli birşeyler tutsaydım diye kendime kızıyordum ki o sırada tekrar yıldız kaydı ve tekrar. Devamlı yıldız kayıyordu ve ben de dilek tutma telaşı içindeydim..

Yorumlarsanız sevinirim. Çok teşekkürler

Gizem

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, çevrenizdeki birkaç insan veya bazı arkadaşlarınız size uygun kişilikte olmayabilirler. Yıldız kayması ise, kader değişikliğine işaret veya  kaderinizin değişmesini arzuladığınızı gösterir. 


26.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba, ben rüyamda bir böcek gördüm, karafatma büyüklüğünde siyah bir böcek ama karafatma değil, uçan bir böcekti. Onu kaçırmak için onun üstüne elimle su serpiyordum. Uçarak kaçıyordu ama evden çıkmadığı için bir türlü gitmiyordu, tekrar tekrar su serpiyordum. Ne demek bu simdi?

Kamer Ilgar

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızdaki böcek bir kadını veya zayıf bir düşmanı simgeliyor olabilir. Sizinle uğraşan bir insan olabilir.              Bu insanı kendinizden uzak tutmanın farklı yollarını bulmuş olabilirsiniz. Ve bu nedenle elinizden bol miktarda para çıkabilir.


24.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda çok uzaktan dolunayı görüyorum. Dolunay bulutların arasında. Sonra yavaş yavaş bulutlar dağılıyor. Ben ise  kırlık bir tepedeyim. Ayı ağaçların arkasından seyrediyorum. Ay giderek yaklaşıyor ve büyümeye başlıyor. Bense babama koşuyorum. Baba koş kıyamet kopacak galiba diyorum. O ise umursamıyor. O esnada bana da cesaret geliyor. Tepeye geri dönüyorum. Ay bana yaklaşıyor yaklaşıyor ve yaklaşırken kocaman ve iyice parlak sarı hali alıyor. Ve en sonunda burnumun dibine kadar geliyor ama o kadar büyümüş ki kollarımı açtığım halde kavrayamıyorum. Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Selin Yılmazer

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanıza değişik yorumlar getirmek mümkün. İlki aşk hayatınızdaki bazı sorunları geride bırakarak yeni tanıdığınız bir adama aşık olup evlenmeye. Ve çok mutlu bir evlilik yapacağınıza işaret olabilir. Eğer evliyseniz, çocuk sahibi olacağınıza. Başka bir yorum ise, çok sevinçli bir haber alacağınıza. Ve son olarak az bir ihtimalle de olsa bir ölüm haberi alacağınıza işaret olabilir.


24.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda, denizden balık yakaladım. Büyük bir balıktı.

Rüyamı yorumlar mısınız?

Orkun O.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanıza iki farklı yorum getirebiliriz. Birincisi güzel, genç bir kıza. İkincisi ise devlet büyüklerinden biriyle ilişki kurmaya. Hangisi olduğunu anlamak size düşüyor.


24.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

RÜYAMDA BARDAK BARDAK SU İÇTİĞİMİ GÖRDÜM. SU NE ÇOK SOĞUK NEDE ÇOK SICAKTI. ÇOK AZ ILIKLIK VARDI. AMA BEN YİNEDE ÇOK İÇİYORDUM.

TEŞEKKÜRLER.

Mehcem

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada su içmek mal ile yorumlanır. Suyun ılık olması ve bardağın su ile dolu olması çok iyidir, helal mala, eşyaya işaret eder. Eşya alma ve alışveriş yapma isteğinizin artacağını gösterir. 


22.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba, benim adım Leyla,
Rüyamda, evimizde bir yaratık gördüm, 4 ayağı vardı yerde
sürünüyordu... Bağırarak ondan kaçıyordum ama sesim bir türlü çıkmıyordu, yaratık benim ismimi habire söylüyordu. Kaçtım kurtuldum. Anneme söyledim (rüyamda) inanmaz tavırdaydı... Etkisinden hiç kurtulamadım, çok korktum. Teşekkürler...

Leyla Y.


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız bir kabus, böyle rüyalara yorum getirmek biraz zor. Hayatımızda hiçbir kötü durum olmasa da bu tarz rüya görmek mümkündür. Güçlü olun, sonuçta bir rüyadır, endişelenecek bir şey yok. Yalnız, rüyanızdaki bu yaratığın devamlı sizin isminizi söylemesi ve annenizi görmeniz ilginç. Rüyanız bu özellikleri ile karabasana benziyor. Sitemizin kara kedi bölümünde bu tarz bir rüya yorumu yapmıştık, o rüyanın açıklamasını okumanız sizin açınızdan da faydalı olabilir.

Karakedi sayfasına gitmek için tıkla!


22.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,
rüyamda evimdeyken uçak, bomba ve silah sesleri duyuyorum, savaş çıkmış. Bende ablama seslenip savaş çıktı dedim ve çokta şaşırdım bu savaşın Irak da olduğu halde nasıl oluyor da İstanbul'da da çok yakından duyuluyor diye ablamla konuştuk. Sonra her iki ablamın da askere çağrıldığını gördüm, ben çağrılmamıştım ama onlar için çok üzüldüm ve ağladım.

Neşe Yüksel


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, son zamanlarda iyice alevlenen savaş senaryolarını basından takip etmek sizi etkilemiş olabilir. Bu konudaki endişelerinizde böyle bir rüya görmenize neden olmuş. 

Savaştan kim korkmuyor ki!


22.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

RÜYAMDA ERKEK ARKADAŞIMI BİR PARKTA OTURMUŞ SİGARA İÇERKEN GÖRDÜM. BENDE ONU GÖRÜNCE İÇİMDEN "ŞUNA BAK İŞ YOK GÜÇ YOK BOŞ BOŞ BURADA OTURMUŞ KEYİF ÇALIYOR" ERKEK ARKADAŞIM GERÇEKTE SİGARA KULLANMIYOR.

TEŞEKKÜRLER.

MEHTAP

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Erkek arkadaşınız gününü gün ediyor siz çalışıyorsunuz. Neden onun boş boş oturduğunu düşünüyorsunuz? Erkek arkadaşınızı sigara içerken görmeniz, onun eğlendiğine, iyi vakit geçirdiğine işarettir. Galiba, onun rahatlığı gözünüze batıyor.


21.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Bu rüyayı 15.01.2003 de gördüm. Rüyamda şuan samimi olduğum 2 kız arkadaşımla ortaokula gidiyormuşuz. Eve gitmek için otobüse bindik, ve o sırada elimde hamburger vardı, yemeleri için onlara da uzattım istemediler. Sonra otobüsten indik. Arkadaşlarımdan birisi yanlış yerde indiğini söyledi. Neyse ben eve gittim ama bizim 2 tane evimiz varmış. Evlerden biri, küçük bir butiğimiz varmış onun üst katındaymış. Neyse ben oraya gidiyorum. Yan komşumuzla tuvaletlerimizi ortak kullanıyormuşuz. Ve yan komşum falcıymış. Ona gelecekte beni bekleyen önemli olaylar ne diye soruyorum, oda bir katil veya hırsızla kavga edebilirsin diyor. Bende bizim eve hırsız girecek diye çok korkuyorum. Neyse yerde hastalıklı bir deri parçası var şişkin bir vaziyette kolumu ona çarpıyorum ve kadın bana dikkat et ona dokunursan sana o hastalık geçer diyor çok korkuyorum ama sana bir şey olmaz diyor,  sonra gerçektende bir şey olmuyor. Tam çıkarken bir bakıyorum kadının yüzünün yarısı hastalıklı. Son olarak tuvalete gittim, o sırada yanıma falcı kadının  kızı geldi, aynı yaştayız bir şeyler konuşuyoruz ama onları hatırlamıyorum. Şimdiden yorumlarınız için çok ama çok teşekkür ederim.

ÖZGE

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada okula gitmek bilginizin çoğalacağına işaret eder. Otobüse binmeniz ise, eski dostlarınız ve yeni dostlarınız, iki farklı arkadaş grubunu sembolize ediyor. Rüyada falcı görmek ise, sizin şu sıralar kandırılmaya veya dolandırılmaya müsait olduğunuzu işaret edebilir. Diğer bir yönden de normal hayatınızda çok evhamlı bir insan olduğunuzu anlatmaya çalışıyor olabilir. Kandırılmalara karşı dikkatli olun ve çevrenizdeki insanlara, kadın veya erkek fark etmeksizin ihtiyatlı yaklaşın. Yerde gördüğünüz deri parçası ise, bu insanın kim olduğunu teşhis edebileceğinizi gösteriyor. Çevrenizde size samimi gelmeyen bir insan var olabilir. Ve bu insan sözleriyle kendisinin nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu size anlatıyor olabilir. Sonuç olarak rüyanızda size bir zarar gelmemiş, hastalık size bulaşmamış. Ama yinede gerilmiş ve korkmuşsunuz. Aklınızda kurduğunuz sanal senaryoların gerçekleşeceğinden korkarak yaşamayın. Ve de size söylenen sözlerin doğru olup olmadığı üzerinde iyice düşünün.


20.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda gece vakti bilmediğim bir eve babaannemi kalması için arabayla götürüyoruz. Ama arabayı kullanan bir şoför yok. Yanımda hatırlamadığım bir bayan daha var. Eve gidiyorum, babaannemi yatağa yatırıyoruz. Tam gidecekken evin önünde bir hırsız beliriyor. Ben babaanneme kapıyı kilitlemesini söylüyorum. Anahtar kilitte ama zor dönüyor. Neyse kapıyı 2 kez kilitliyorum. Tam uzaklaşacakken hırsız benim koluma yapışıyor, ben kurtuluyorum ama bu seferde bacağıma yapışıyor. Tam itelerken silahını çıkartıp ateş etmeye hazırlanıyor ve silahı ateşliyor ama kurşunun nereye gittiğini göremeden uyanıyorum.

  Yorumlarsanız çok sevinirim.

   TUBA KARACAN

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, aklınızı meşgul eden bazı soru işaretleri var. Bunun dışında yakında biraz huzurunuz kaçabilir. Eve hırsız girmesi, aileden birinin hastalanacağına işaret olabilir. Ve eğer gerçekten aileden biri hastalanırsa, bu durumun sizi derinden etkileyeceğini şimdiden söyleyebilirim. 


20.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Sevgili BURÇKOLİK,
Benim rüyam şu şekilde;

Rüyamda İstanbul Boğazı'na gelmiş yunusları gördüm.
Boğazın iki yakası birbirine çok yakındı ve aradan bir sürü yunusun geldiğini görüyordum. Ama o kadar çok yunus gelmiş ki ve o kadar yükseğe sıçrıyorlar ki onları hayranlıkla seyrediyorum. Ve yanımda biri bana bu yunusların her sene 
buraya geldiğini ama bu sene sayılarının çok arttığını anlatıyor.

Tabirini yaparsınız çok sevinirim.

Sevgi ve saygılarımla

Jüliet

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Eğer bekarsanız çok iyi bir insanla evleneceksiniz. Ve bu evleneceğiniz kişi toplum tarafından tanınmış, saygın, sevilen biri olabilir. Genel olarak rüyada yunus görmek her bakımdan iyidir.


20.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

SELAM,
RÜYAMDA ELTİMİ GÖRÜYORUM. BANA OTURMAYA GELİYORLAR AMA EV BENİM DEĞİL BAŞKASINA AİT ÇOK GÜZEL YAZLIK BİR EV. ELTİMİN ÜZERİNDE GÜMÜŞTEN BİRÇOK TAKI GÖRÜYORUM. RÜYAMI YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Nebahat Sevim

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada ev görmek sevince, mutluluğa, şenliğe, iyi kazanca işarettir. Eltinizin üzerinde birçok gümüş takı görmeniz ise, onun rahatlığını, mutluluğunu ve doğruluğunu gösterir. Rüyanızdaki tüm semboller çok güzel ve mutluluğun artacağını simgeliyorlar. 


16.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Ben dün gece rüyamda, ayrıldığım eski erkek arkadaşımla beraber karşılıklı oturmuşuz, her taraf bembeyaz ve ben gelinlik giymiştim. Oda damatlık giymişti oturuyorduk, yani evleniyorduk herhalde bunun yorumu nedir?

Ben onunla mı evleneceğim?

Pelin Akkus

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

''Rüyalar gerçek olsa'' diye bir şarkı vardır bilir misiniz? Sizin rüyanızı okuyunca aklıma o şarkı geldi. Maalesef ki gördüğümüz her rüya gelecekten haber vermiyor. Şuana bakarsak, erkek arkadaşınız benliğinize bir şekilde kazınmış. Evlenme ve mutlu olma isteği duyduğunuz şüphesiz. Rüyada kendinizi gelinlikle görmeniz bir evliliğe işaret olabilir. Bunun dışında kazancınızın ve neşenizin artacağını sembolize ediyor olabilir. Ve son olarak eski erkek arkadaşınıza karşı hala bir şeyler hissediyor olabilirsiniz.  


16.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda elime bir katalog geçiyordu, katalogda çok güzel pantolonlar vardı ve fiyatları çok ucuzdu. 6-7 milyon arası değişiyordu fiyatlar. Birde krem vardı, hatta markası nivea idi. 1 tane alana 18-20 milyonluk 2 tane daha hediye ediyorlardı. Sonra kız arkadaşlarımla sigara içiyorduk, öğretmenimle annem geldiler hemen söndürdük sigaraları. Görecekler diye çok korktum ama görmediler, sonra hep beraber bir büroya gittik, orada bir bayan bana maaşım olduğunu söyleyip 60 milyon verdi. Ben çok sevindim, çünkü katalogda gördüklerimi almaya yetecek bir paraydı. Bu aralar rüyamda hep rakamlarla uğraştığımı gördüm. Geçen gecede bir restoranda 1964 yıllının şarabını istedim. Şimdiden tabirleriniz için çok teşekkür ederim...

Özge

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, katalogda beğendiklerinizin ucuz olması gün geçtikçe paranın değerini daha iyi anlayacağınıza ve bu yüzdende tutumlu olacağınıza işaret eder. Hatta bu yüzden kendinizden, eğlencelerinizden, özel zevklerinizden fedakarlık bile edebilirsiniz. Rüyanızda maaş aldığınızı görmeniz ise, elinizden bir miktar paranın çıkacağına işaret olabilir. Pahalı bir şarap istemenizde ekonomik olarak daha temkinli para harcayacağınızı sembolize ediyor olabilir.


16.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar;

Rüyamda erkek arkadaşımı gördüm. Gerçekte onun bana almış olduğu bir gümüş kolye var. O kolyeden odada varmış ve bana karşı elinde salıyordu ve sonra bana inat cebine koydu. Bende o kolyeyi boynuna takmadı diye üzülmüştüm ama daha sonra kolyeyi cebinden alıp boynuna taktı. Sonra elinde kamera ile çekim yapıyordu. Sözde gazeteciymiş

Mehcem

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, erkek arkadaşınızın rahat bir hayat sürmesini istiyorsunuz. Sizin fikirlerinize önem vermesini ve dinlemesini istiyorsunuz. Ama sonuçta kolyeyi boynuna takmış, buda onun size olan zaafını ve sevgisini gösteriyor.


14.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

merhabalar iyi çalışmalar,

Rüyanızı yazın diyordu ben de yazdım.

Geçen ay bir abiye mağazasında siyah bir gece elbisesi beğendim. Bazı maddi problemlerden dolayı alamadım. Bu bir aylık süre zarfında da tamamen diyalog eksikliği ve yanlış anlamalarla bir arkadaşımla ilişkimiz bitti ama dedikoduları ve aradaki laflar hala sürüyor (buraya kadar anlattıklarım gerçek yaşam).

Dün gece (9.01.2003 gecesi) rüyamda aynı mağazadayım ama mağaza çok daha büyük aydınlık ve aşırı kalabalık bir sürü insanla dolu, aynı kıyafeti deniyorum ve almaya karar veriyorum. Aynada kıyafetle kendime bakıyorum ve görüntü çok hoşuma gidiyor. Ayna dikdörtgen ve aydınlık. Bu arada kıyafet biraz değişik gibi yani göğüs dekoltesi biraz derin ve etekleri de tül (gerçekte öyle değil).

Sibel D.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu;  Gerçekte yaşadığınız olaylarla rüyanızın bir bağlantısı olması ne kadar ilginç. Siz arkadaşınızla aranızda geçen olayın, rüyanızla bir bağlantısı olduğunu biliyor muydunuz? Neden bu olayı anlattınız, rüyanızda sadece bir kıyafet denemişsiniz. Elbiseyi çok beğendiğiniz, etkilendiğiniz için rüyanıza girmiş. Böyle bir rüya görmenizin nedeni besbelli ortada, aklınız elbisede kalmış. Rüyanızda arkadaşınızı görmemişsiniz, neden dargın olduğunuzu yazdınız? Gördüğünüz rüya ile arkadaşınız arasında nasıl bağlantı kurdunuzda açıklama gereği duydunuz? Şimdi rüyanızı yorumluyorum.

Rüyada denediğiniz kıyafettin hiçbir önemi yok, rüyanızın maddi durumunuzun iyi olmayışı ile de hiçbir ilgisi yok. Rüyanız tamamen dargın olduğunuz arkadaşınızla ilgili sembolleri barındırıyor. E-maillinizi ilk okuduğumda neden ilk başta böyle bir açıklama yapma gereği duyduğunuzu kavrayamamıştım. Daha sonra rüyanızdaki sembolleri inceleyince çok hayret ettim. Çünkü rüyanızın beğendiğiniz gece kıyafetiyle yakından uzaktan alakası yoktu.

Rüyanızda aynaya bakmanız ve kendinizi görmenizin anlamı, size söylenen sözleri yanlış anladığınızı ve ters anlamlar yüklediğinizi gösteriyor. Böyle olunca da dostlarınız ve arkadaşlarınızla aranızın bozulacağına işaret ediyor. Tüm bu yaşadığınız olayların arkasında yatan sebep, sizin arkadaşlarınızdan sıkıldığınız ve bu yüzden onlara anlayışlı davranmadığınızdır. Ve ayrıca yaşadığınız son olayları çok fazla gurur meselesi yaptığınızı ve hayallerle gerçekler arasındaki çizgiyi göremediğinizi işaret ediyor.


14.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda erkek arkadaşım, onun kardeşi ve ben aynı arabada geziyorduk. Bir ara erkek arkadaşım cebinden bir kutu çıkarıp içinden iki tane yüzük vardı (altın) bunları kardeşine verdi ve kardeşi de bunları parmağına taktı. Ben içimden çok kızıyordum, kendi kendime "bunca senedir beraberiz bana bir yüzük bile takmadı ama aldığı yüzükleri kardeşine verdi, diyordum.

TEŞEKKÜRLER.

Mehtap

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, erkek arkadaşınızı çok fazla sahiplendiğinizi ve artık onu müstakbel eşiniz olarak gördüğünüzü gösteriyor. Erkek arkadaşınızın kız kardeşine yüzük vermesi ise, ikisi arasındaki arkadaşlığın güçleneceğine, bağlılığın artacağına işarettir.


12.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Selam burckolik editörleri rüyamı ayrıntılı olarak anlatacağım çünkü rüyamın çok ilginç bir mana içerdiğini tahmin ediyorum. Şimdiden teşekkürler.  1. gece (salıyı çarşambaya bağlayan gece)

Bir asansörün önündeyim asansöre binecektim ama vazgeçtim, önce saçlarımı ıslattım sonra asansöre bindim ve kapıcının asansöre binerken benim saçlarımı ıslak binmemi görmesini istemiyordum. Asansöre bindim, yanımda bir çocuk vardı asansöre benimle beraber bindi o 6. katta inecekti ben 5. katta asansör 5. kata geldi ben indim ve rüya bitti.


  2. gece(çarşambayı perşembeye bağlayan gece)

Yine aynı asansörün önündeyim yine aynı çocuk var ve ben yine saçlarımı ıslatarak bindim ama bu sefer çocukta 6. katta bende 6. katta inecektim. Asansör 6. katta geldi fakat durmadı çıkmaya devam etti ve en son kat olan 8. katta kadar çıktı ve birden hızlı bir şekilde yere düşmeye başladık, ben ve çocuk öleceğimizi biliyorduk ve ölmemek için çaba harcıyorduk ve zıplıyorduk. Ama asansör düştü ve öldük, daha doğrusu ben öldüğümü gördüm ..... cevabınızı bekliyorum.

Erdem AlpkayaBurckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızı iki farklı yönden yorumladık, yorumları okurken bunların birer tahmin olduğunu sakın unutmayın.

Rüyadaki sembollerin soyut anlamlarıyla yorumlanması;

Rüyanızın yorumu, hayatınızda çok önemli bir değişim olacak. Şuan ki yaşantınızdan memnunsunuz ve geleceği çok fazla ciddiye almıyorsunuz. Fakat ileride, rüyanızdaki ölüm kadar ciddiyet taşıyan önemli bir değişimi yaşamak zorunda kalacaksınız. Ve şu noktada vereceğiniz karar çok önemli. Bundan sonraki tüm hayatınızı etkileyecek. Rüyanızdaki semboller, maddi ve manevi değişimin hiç ummadığınız bir anda gelişeceğini gösteriyor. Saçlarınızın ıslak olması, aklınızı meşgul eden bir meselenin varlığına işaret eder ve yakında bu mesele çözümlenecek. Genel olarak güzel bir rüya ve rüyanızın tam kelime karşılığı değişim.

Rüyadaki sembollerin somut anlamlarıyla yorumlanması;

Rüyayı ilginç kılan kısım iki gece üst üste görmeniz. Burada bir ciddiyet var. Belki ilk rüyada da ölüme çok yakındınız ama asansör düşmedi. Belki bu bir şans olabilir. Ölümden dönebilirsiniz. Ve ileride aynı kader noktası sizi gelip teslim alabilir. Çünkü rüya çok ilginç. Rüyada tek başına olmamanızda, yaşayacağınız olaylar sırasında o çocuğun yanınızda olacağını gösteriyor. Belki bu sizin kendi çocuğunuz olabilir. Rüyadaki semboller kötü anlamlar barındırmıyor. Ama gelecekten haber verdiği şüphesiz. Ve rüyanın aslında size ne demek istediğini yıllar sonra anlayacak ve çok şaşıracaksınız.


12.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda evimizin salonu yaklaşık 30cm su ile dolu ve yüzlerce yunus balığı karşımda suyun içindeler ve hareket etmeye çalışıyorlar. Sonra biri geliyor yüzünü göremiyorum bir balığın yüzgeçlerini kesiyor ve ben adama balığı bırakmasını söylüyorum ve balığı bırakıyor balık ölmüyor. Sonra onların sürü halinde bir köşeden bir köşeye yüzdüğünü görüyorum ve uyanıyorum. Uyandığımda rüyayı gördüğümü hatırlamadım ancak işe giderken otobüste birden rüyayı hatırladım, yardımcı olursanız sevinirim.

Selim Cek

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız çok güzel anlamlar barındırmakta, kalbiniz çok temiz ve siz bu temizliği ve güzelliği herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Fakat dünyada iyiliği ve güzelliği algılayamayan insanlar var ve bu insanlar sizin seçimlerinizi, duygularınızı, davranışlarınızı onaylamıyorlar ve üstelik size kendi fikirlerini yutturmaya çalışıyorlar. Ama sizin dünyaya bakış açınız çok temiz, güzel, basit, bu nedenle kolay zarar görüyormuş gibi duruyor ama asla ölmüyor, öldüremiyorlar. Yaşama ve güzelliklere bağlısınız. Hiçbir insan, olay sizin değişmenizi ve farklı bir insan olmanızı sağlayamayacak. Belki siz çevrenizdeki insanları değiştirecek ve daha iyi ve sağlıklı davranışlar sergilemeleri için onlara yardımcı olacaksınız.


10.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Uzay gemisi beni almaya geliyordu, çok güzel ve ışıklı bir uzay gemisiydi.

Melek Erbey

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, şu sıralar monoton bir yaşam tarzı sürdürdüğünüzü ve bir değişim beklentisi içinde olduğunuzu işaret eden bir rüya. Değişiklik istiyorsunuz ama hayatınızdaki hiçbir şeyide değiştirmiyorsunuz.


10.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Öncelikle böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkürler. Rüyamda evlendiriliyordum fakat son anda evlendiğim kızın sakat olduğunu gördüm ve vazgeçtim ardından bu sefer normal bir kızla evlenirsem biri bana 600 dolar vereceğini söyledi ve paraları gösterdi rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim

  Ayhan

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, seçimlerimiz ve kararlarımız geleceğimizi çiziyor, siz bunun bilincindesiniz. Zarara uğramaktan ve yanlış yapmaktan çok korkuyorsunuz. Rüyanız, size sıkıntı getirecek bir karardan, anlaşmadan veya seçimden son anda döneceğinizi ve bunun size çok faydası dokunacağına işaret olabilir.


10.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar...

Eğer mümkünse sizlerden bir rüya yorumu istiyorum.
Bundan iki hafta kadar önce çok abartılı bir rüya gördüm. Ailemle beraber araba yolculuğu yapıyoruz. Birden sağ tarafımda çok ama çok güzel bir havuz görüyorum. Daha sonra araba yokuş yukarı çıkmaya başlıyor. Yokuşun en tepesine geldiğimde etrafıma bir bakıyorum ki, her taraf havuz. Ama havuzun o kadar güzel rengi vardı ki. Su tertemiz. Hayal meyal insanlar gördüğümü hatırlıyorum. Daha sonra ise arabayla aşağı doğru inmeye başlıyoruz, ama işin garibi büyük bir kaydıraktan, havuza doğru iniyoruz aşağıya. Tam da önümüzde 3-4 tane küçük çocuk var. Onları ezeceğiz diye öyle korkuyorum ki. Tam o sırada da uyandım..
Rüyalarımda havuz, deniz ve balık türünden şeyleri çok fazla görüyorum. Bu rüyadan uyandıktan sonra bir rüya daha gördüm. Silindir seklinde çok ama çok uzun bir naylon poşeti yan yatırmışlar, içi su dolu. Ve de içinde bir sürü gümüş renginde balıklar var.. Fakat torbanın bana doğru duran tarafının ağzı açık. Ve orada bir iki tane ölü balık duruyor.
Dediğim gibi rüyalarımda sürekli olarak su ve balıklarla uğraşıyorum, acaba bunun bir sebebi var mi? yoksa tamamen tesadüf mü?
Şimdiden teşekkürler.

Beste Köroğlu

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu; rüyada havuz görmek, ailenizin de içinde bulunacağı bir yükseliş dönemine girebilirsiniz. Çevrenizden çok fazla destek görüp, yardım alabilirsiniz. İşleriniz kolay yürüyecek. Endişelenmenize gerek yok.

Diğer rüyanız ise, yaşamınız da bazı renklerin size soluk geldiğini ve bu yüzden üzüldüğünüzü dile getiriyor olabilir.

Rüyada devamlı su ve balık görmek, bulunduğunuz çevredeki insanlarla diyaloğunuzun az olduğunu gösterir ve gerçek yaşamdan biraz uzaklaştığınızı, kendi dünyanız da kapalı kalmayı tercih ettiğinizi gösteriyor olabilir. Ayrıca sizi gerçekten derinden etkileyen olaylar yaşamadığınızı gösterir.


10.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda; bir kız kardeşimizin daha olduğunu gördüm. Önce annemi hamile gördüm daha sonra bir kızı daha olduğunu gördüm ve kızın doğumu hepimizi mutlu etmişti açıkçası bu yaştan sonra bir kız kardeşimin daha olacağı aklıma gelmezdi diye kendi kendime düşündüm. Bebeği kucaktan kucağa gezdirdik fakat bebeği net hatırlamıyorum sabah mutlu bir şekilde uyandım. Rüyamın etkisi ile aynı mutluluk hissi bütün gün sürdü. O yüzden yazmak istedim.

Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Hilal Ergenekon

 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Güzel bir rüya, zaten sizde mutluluk hissi duyduğunuzu belirtmişsiniz. Eğer hayatınızda kötü giden bir şey varsa düzelecek. Annenizin doğurması ve size yeni bir kardeş kazandırması, aile saadetinizin artacağına ve mutluluğunuzun artacağına dair bir işaret olabilir.


10.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

SELAMLAR; RÜYAMDA KIYAMETİN KOPTUĞUNU GÖRDÜM. GÖK YÜZÜ KIRMIZI RENGE BÜRÜNMÜŞTÜ, BULUTLAR CAM HALİNE GELMİŞ PATLIYORDU VE BÜTÜN EVLERİN CAMLARI PATLAMAYA BAŞLAMIŞTI. BEN KORKUYOR VE TELAŞ İÇERİSİNDEYDİM. OLAYLAR BİTTİKTEN SONRA HER YER YIKILMIŞ HALDEYDİ. AİLEMDEN SADECE ORTANCA KARDEŞİM ORTALIKTA YOKTU. ÖLMESİNDEN KORKUYORDUM AĞLIYORDUM. YATAĞINI KALDIRIP ALTINDA OLAYDAN ÖNCE ELİNDE BULUNAN KIRIK AYNA VARDI. KİTAP VE KİTABIN ÜZERİNDE KIZ ARKADAŞINA AİT SİYAH SİMLİ SAÇ TELİ VARDI. BABAMIN ELİ KESİLMİŞTİ VE SARILMIŞ HALDEYDİ. ELİ KANLIYDI. TEŞEKKÜRLER.

MEHCEM

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, aile içinde size rahatsızlık veren bir takım olaylar gelişiyor olabilir. Rüyadaki semboller çok iç açıcı gözükmüyor. Erkek kardeşiniz bir aşk acısı yaşayabilir. Bu rüya aile içinde gelişen olumsuzlukları sergiliyor olabilir. 

Genel olarak rüyanızın yorumu, rüyanızda kıyamettin koptuğunu gördüğünüz için kıyamet kopmaz. Rüyanız, size rahatsızlık veren bazı olayları gözlemlediğinizi gösteriyor olabilir.


08.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Bebek emzirmek, göğüsten süt çıkması ve acı duymak.

Özlem Angı

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Şuan bazı olaylardan dolayı keder içinde olabilirsiniz. Çok hayırlı gözüken bir durum var, fakat sizin bu hayırlı durumla ilgili bazı endişeleriniz var ve bu yüzden geleceğe pek olumlu bakamıyorsunuz. Üzüntülerinizi içinizde biriktirmeyin, Allah dert verdiği gibi çaresini de verir.


08.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda baykuşlar görüyorum sonra bu baykuşlar insana dönüyor ve şaşırıyorum. Sonra uçmaya başlıyorum. Etraf karanlık. Bu rüyayı yorumlar mısınız, teşekkürler.

Ayşe Seren Arpapay

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada baykuş görmek ve bu baykuşların insana dönüşmesi. Akıl bilgi sayesinde gelişir, ve insanlar değişir, bu değişim sizi şaşırtmasın. Bilgi insana inanılmayacak şeyleri gerçekleştirmenin kapısını açar. Karanlıkta güvenle açmanızı sağlar. Uçmaktan korkmayın ve bilginizi yeni deneyimlerle beraber geliştirin. 


08.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

RÜYAMDA MAVİ GÖZLÜ TANIDIĞIM BİR ERKEĞİ GÖRDÜM. AMA BU ERKEK İŞ HAYATINDAN TANIDIĞIM BİRİSİ. SEVGİLİMİN DE ARKADAŞI.

Nur İnan

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada mavi göz görmek, bu sıralar hayatı çok fazla ciddiye almadığınızı gösterir. Belki bir boşluk içersinde olduğunuzu hissediyor ve bundan dolayı sıkılıyor olabilirsiniz. 


08.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,
Rüyamda yavru bir fil gördüm, anlamını söylerseniz çok sevinirim.
sevgilerle 
Gül

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada fil görmek gayet iyidir. İşinizde yükseleceğinize veya iyi bir işe başlayacağınıza işarettir. Rüyada fil görmek iyi şans getirir.


05.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar.. Ben 1 ay önce filan bir rüya gördüm sizden bu rüyayı yorumlamanızı rica ediyorum. Rüyamda gece uyandım fakat yatağımda bir şey beni sanki boğuyordu. Çok acı çekiyordum ama bunların hepsi rüyamda oluyor. AMA işin ilginç olan kısmı sanki rüyada değildim çünkü zihnim tamamen gerçek hayattaki gibiydi. Hiç hareket edemiyordum anneeeeee anneeeee babaaaaa babaaaa diye bağırmama rağmen sesim çok az ve boğuk çıkıyordu. En sonunda zihnimi kaybetmeye başladığımı hissettim. Çok istememe rağmen bir türlü rüyadan uyanamıyordum. Sonra annemi kapının önünde gördüm ve bana çok garip ve hızlı bir şekilde hızla yaklaştı. Bir anda kafa kafaya geldik sonra bana tek bir cümle söyledi 'YARIN ÖLECEKSİN' dedi ve aşırı hızlı sanki hızlı çekimmişçesine hızla odadan çıkıp kayboldu. Ben tüm enerjimi harcayarak yataktan çok zor bir şekilde kalktım. Beni boğan şey iyice bana zarar vermeye başlamıştı beynimi kaybetmeye başlamıştım artık bir an yürüyen bir et parçası gibi hissettim kendimi. Sonra bulunduğum oda dönmeye başladı iyice zihnimi kaybettim kahkaha sesleri duymaya başladım. Bir an delirmekten çok korktum çünkü aklım tamamen yerinde olmasına rağmen rüyadan bir türlü uyanabilmeyi başarabilmiş değildim. Habire sesim çıkmadığı halde anneeee anneeee diye sayıklıyordum. Sonra birden ağzım yamuldu! Bi yandan beni bir şey boğuyordu bir yandan hareket etmemi engelliyordu bir  yandan da ağzımı yamultuyordu. Çok yavaş ve zor hareket ediyordum odamdan çıkmaya , annemi bulup yardım istemeye çalışıyordum. En sonunda delireceğim diye iyice korktum. bunun karabasan denilen şey olduğunu düşündüm ve dua okuyayım dedim. Fakat bir türlü dua okuyamıyordum. Duanın kelimeleri birbirine karışıyor ve anlamsız anlamsız kelimeler çıkıyordu ağzımdan. En sonunda konsantre olup okumaya başladım fakat beni boğan o şey bir anda beni iyice delirtti ve ağzımı açmama izin vermemeye başladı. O görmediğim varlığa 'tamam dua okumucağım' dedim biraz beni serbest bıraktı ve rahatlattı. Sonra en sonunda zorlukla annemin odasını buldum. Babam ve annem ayrı yataklarda yatıyordu babam annemin arkasındaki yatakta yatıyordu. Artık dayanacak gücüm kalmamıştı anneeeee anneee diye sayıklayarak annemin yatağına çok az bir mesafe kala yere yığıldım. Anneee anneee ve babaa babaaa diye bağırmama rağmen onları uykularından bir türlü uyandırmayı başaramıyordum. Sesimde çok az çıkıyordu. En sonunda annem uyandı fakat beni görmeden yanımdan yürüyerek geçti. Çok acı çekiyordum :(  Az bir vakit sonra annem odasına geri dönünce beni yerde fark etti ve bana hafif ve rahatlatıcı bir tebessümle şunları söyledi 'OĞLUM KORKMA BEN SENİN YANINDAYIM' dedi ve ardından eliyle başımı okşamaya başladı. Bir anda bütün acılarım bitmiş ayağa kalmış normal halime dönmüştüm. O beni boğan şey artık hiç bir şey yapmıyordu çok rahatlamıştım. Fakat annemin uykusu gelmişti ve elini başımdan çekip yatağına yattı. Ben annem elini başımdan çektiği an yere yığıldım ve yine boğulmaya başladım. Anneee anneeee diye bağırmama rağmen annem uyumuştu ve uyanmıyordu. Çoook acılar çektim bunun bir rüya olduğunu bilmeme rağmen  bu kötü rüyadan bir türlü uyanamıyordum. En sonunda yine zihnimi kaybetmeye başladığımda aniden uyandım. Uyandığımda odadaki atmosfer (ışık-sessizlik-ortam) sanki rüyadaki odanın atmosferiyle tamamen aynıydı. Bir 30 saniye filan kendime gelemedim. Kendime geldiğimde farkettim ki anneee anneee diye sayıklıyorum, kolumla kendimi boğuyorum ve ağzım yamuk! Yani bu kötü rüyadan uyandıktan 2-3 dakika sonra tamamen rahatlayabildim. ÇOOOOOOOOK KORKTUM ÇOOOK! Nedir bu rüya? İğrenç bir rüyaydı. Benim gördüğüm sanki kabus değildi de gerçekti. Yorumunuzu bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. Saygılar.
Eren Özer

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Bu rüyanın açıklamasını  Karakedi sayfasından okuyabilirsiniz.

Karakedi sayfasına gitmek için tıkla!


05.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Annem rüyasında sürekli olarak bir uçurumun kenarında olduğunu görüyor. Uçurumdan aşağıya hep düşmek üzere olduğunu fakat hiç düşmediğini söylüyor. Ayrıca uçurumun kenarındayken de hep benden yardım istediğini söylüyor. Ben onun kızıyım bana bu rüyalarının tabirini yaparsanız memnun olurum.

Ayşe Cukuryurt


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Sürekli olarak rüyada uçurum görmek annenizin bir sıkıntısı, üzüntüsü olduğuna işarettir. Rüyada sizden yardım istemesi ise, sizin tarafınızdan sevildiğini gösterir. 

Rüyanın genel yorumu, annenizin evliliği ile ilgili bir takım sıkıntıları olabilir veya bulunduğu çevrede onu üzen insanlar olabilir. Ona dayanma gücü veren sizsiniz. Sizin annenize olan sevginiz, olayların daha kötüleşmesini engelliyor. Annenize olan sevginizi ondan esirgemeyin.


05.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba

Rüyamda su içiyorum, suyun tadı çok güzeldi ve arka arkaya içtiğim halde bir türlü kanamadım, sonra acaba bende bir hastalık mı var diye rüyamda korkmaya bile başladım. 
Teşekkürler.

Tülay Kayıkçı

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada tatlı su içmek çok iyidir. İsteklerinizin geçekleşeceğine, yaşamınızda canlılığın ve güzelliğin hakim olacağına işarettir. Korkmanıza gerek yok. 


05.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba ben meltem, rüyamda kendimi gelinlik içinde gördüm, şu anki sevgilimle evleniyordum çok mutluydum, deliler gibi oynadım ve çok eğlendim. Rüyamı hemen yorumlarsanız sevinirim.

Meltem

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, sevincinizin ve mutluluğunuzun gerçekleşme olasılığı çok yüksek. Fakat yinede siz dikkatli olun ve mutluluktan gözleriniz kör olmasın. Evlenme aşkı ile kendinizi korumasız, savunmasız bırakabilirsiniz. Mutluluk yakında ama siz yinede insanlara dikkat edin, ayağınızı denk alın. 


05.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda, küçük bir göl gibi bir yer ama içi çok pis. Suyun her yeri pislik içinde. Ve 2 tane ceset var suyun üzerinde. Üzerlerinde kefenleri var ve bir adamda yanlarında namaz kılıyor. Biraz sonra o da ölecekmiş. Vücudundaki su oranı bitiyormuş. Böyle bir rüya gördüm ve yorumlarsanız çok sevinirim.

Serpil

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, yorumsuz bakıldığında bile rüyanın çok iç açıcı olmadığı anlaşılır. Bu rüya bir ölüm haberine işaret olabilir. Gam ve keder içinde kalabileceğinize işaret olabilir. Fakat rüyanızda siz sadece gözlemci olarak kalmışsınız. Bu durum sizi biraz olayların dışına taşıyor, ayrıca gördüğünüz göllün pis ama küçük olması da üzüntünüzün küçük olacağını belirtiyor.


03.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda sevgilim mutfakta yere oturmuş ve elinde anahtar vardı. Beni görünce anahtarı arkasına saklamaya çalıştı yerde de bir anahtar daha vardı.               

Teşekkürler

Tülay Sönmez

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Erkek arkadaşınızı mutfakta görmeniz iyidir, bu evlenmeye işaret olabilir. Fakat rüyanızdaki anahtarlar, erkek arkadaşınızla ilgili aklınızda bir çok soru işareti olduğunu gösteriyor. Gerçekten bu insanla mutlu olup olmayacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Aynı zamanda erkek arkadaşınızın sizden anahtarı saklamaya çalışması da, onunda aklında bir takım soru işaretleri barındırdığına işaret ediyor. Sorularınıza bir cevap bulduğunuz zaman içiniz daha rahat olacaktır.


03.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba ben neredeyse her akşam aynı rüyayı görüyorum. Eski erkek arkadaşımla barışmışız. O yaptıklarından çok pişman olmuş ve beni çok seviyormuş. Acaba bunun anlamı ne?
Cevabınız için şimdiden teşekkürler

Ezgi Barış


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüya barışmak, ayrılığın devam edeceğini gösterir. 


03.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

MERHABA;

RÜYAMDA ANNEMLE İLE BİRLİKTEYİM DÜĞÜNE GİTMEMİZ GEREKİYORMUŞ FAKAT DÜĞÜN SALONUNA TÜRBANLI ALMIYORLARMIŞ, BU YÜZDEN ANNEM GİTMEKTEN VAZGEÇİYORDU. BİR ARA MARKETE GİTTİK DETERJAN REYONUNA BAKIYORDUM, BÜTÜN DETERJANLAR HEDİYELİYDİ. KUŞBURNU ALIP YEDİM AMA EKŞİ VE TATLI DEĞİLDİLER. PEK TADI YOKTU. TEYZEM GELİP KUŞBURUNLARINI ELİNDE KAŞIK İLE EZİYORDU VE BANA EZİLMİŞİNİN DE GÜZEL OLDUĞUNU VE YEMEMİ SÖYLÜYORDU. AMA BEN EZİK KUŞBURNUNU YEDİĞİMİ HATIRLAMIYORUM. SONRA ANNEM İLE BİRLİKTE KOL VE KAFA RÖNTGENİ ÇEKİLDİĞİMİ GÖRDÜM.

BAŞKA BİR RÜYAMDA İSE ANNEM BENİM ÜZERİME BOLCA GÜZEL KOKULU PARFÜM SIKIYORDU.

 TEŞEKKÜRLER.

 MEHCEM

 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Toplum içinde olmaktan şu sıralar sıkılıyor olabilirsiniz. Ve ilginizi başka işler yaparak dağıtmaya çalışıyorsunuz. Bazı konularda teyzenizden destek veya yardım görebilirsiniz. Rüyada röntgen çektirmeniz ise bu sıralar sağlığınıza dikkat etmeniz konusunda bir uyarı olabilir. Annenizin size güzel kokular sıkması, sizin ve annenizin kibar ve nazik insanlar olduğunuzu vurguluyor.


03.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba, size anlatmak istediğim iki ilginç rüyam var. İlkinde uzun zamandır görmediğim ve irtibatım da olmayan bir arkadaşımın evine gidiyorum. Eşi ve çocuğuyla çok mutlu görünüyor. Evin duvarları boydan boya pencere, asıl ilginç olan ise, manzarası. Pencerenin bir yarısında güneş arkasında kızıllıkları bırakarak batıyor. Aynı anda diğer yanda ay doğuyor. Kocaman parlak bir dolunay. Bende heyecanla manzarayı izliyorum. İki rüyayı birden bilmem yorumlar mısınız ama ben ilginç bulduğum için anlatmak istedim. Kardeşim de rüyasında yıldızların gökyüzünde birleşerek iskelet şeklini aldığını ve o yıldız kümesinin ateş topu şeklinde birleşerek evimizin üzerine yağdığını görmüş. Sonra yağan yıldızlar yüzünden evde yangın çıkmış ve evin bir kısmı yıkılmış. Yardımlarınız için teşekkürler ve saygılar.


özlem

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızda güneş batarken ayın doğuşunu görmeniz, istikbalinizde yeni bir dönemin başlayacağına işaret eder. Güzel bir evliliğe işaret eder. Kardeşinizin gördüğü rüya ise, yıldızlar toplumu, halkı temsil ediyor. Toplum yüzünden zor günler geçirebilirsiniz. Size zarar vermek isteyen insanlar olabilir. Güçlü olmanız gerektiği konusunda bir ihtar olabilir. Sözler, olaylar unutulur, insanların saldırılarına, boş boğazlılıklarına kulak asmayın. 


02.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba Burçkolik,
Rüyamda eski erkek arkadaşımın evinde bana ait birçok
fotoğrafımı görüyorum ve çok şaşırıyorum. Onda bana ait
bu kadar çok resmim olduğunu bilmiyormuşum. Sadece
benim değil aynı zamanda aile fertlerimin de bazı
resimlerini buluyorum. Saklamış olmasına bir yandan
şaşırıyorum bir yandan da seviniyorum. Bu ne anlama
geliyor acaba. Birde daha önce gördüğüm bir rüyamda da yine eski erkek arkadaşın evindeyim evlerindeki eşyaları
eskimişti, salonları da dışarıda bahçedeydi koltukları
eskimiş kırılmış dağınıktılar.

Teşekkürler.

Neşe Yüksel

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, bazen yaşananları unutmak bizim için güç olabiliyor. Erkek arkadaşınızla ayrılma nedeniniz oldukça mantıklı sebeplere dayanmış olabilir. Bu yüzden belki rahatsızlık duyuyor olabilirsiniz. Ve onun duygularını, hislerini merak ediyorsunuz. Her iki rüyanızda da onun evine girmişsiniz. Ev bir insanın kalbini sembolize ediyor. Rüyanızdan çıkan anlam, eski erkek arkadaşınızın kalbini, duygularını, sevgisini öğrenmek istediğinizi dile getiriyor.


02.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Günaydın, öncelikle burçkolik ailesine sonsuz teşekkürler rüya tabiri konusunda bir harikasınız, bir önceki rüyamı yorumladıktan sonra erkek arkadaşımla telefonda tartıştık hala görüşmüyoruz. Dün gece yatarken dua ettim.(başarılarınızın devamını dilerim). Hayırdır inşallah deyip rüyamı anlatmaya başlıyorum. Rüyamda kocaman okyanus görüyorum, şelaleler akıyor, şelalelerin tabanında beyaz buzullar enfes bir manzaraydı ve ben o masmavi ve yeşil gibi gözüken denize uçarak dalıp çıkıyor uçuyorum, rüyanın sonunda bir kapıdan içeriye erkek arkadaşımın annesi babası ve abisi girerken rüya bitti sizden acil bir şekilde yorum bekliyorum meraktayım sevgiler.........

Elif Gencer

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, gördüğünüz rüya tartışmalarla yürüyen bir ilişkinin üzerine görülmeyecek kadar güzel. Belki bu tartışmalar aşkın tadı, tuzudur ne dersiniz. Rüyanızda erkek arkadaşınız kapıdan içeri girmemiş, yine ailesi devreye girip, sizinle gönül bağı kurduklarını göstermişler. Rüyanızda gördüğünüz simgeler güzel, başarılı bir geleceği sembolize ediyor. Ama bunun yanında aşka ve sevgiye dair hiçbir kanıt yok. Ya erkek arkadaşınız yada siz, ikinizden biri gerçek duygularını ifade edemiyor. Yada ikinizde duygularınızdan emin değilsiniz. Herşeye rağmen çok güzel bir rüya, eğer niyetle yattığınıza inanırsanız, gördüğünüz rüya sizi mutluluğa, özgürlüğe taşımış. Belki şuan üzerinde titizlikle durmanız gereken şey, erkek arkadaşınızla hangi sebeplerden ötürü tartıştığınız ve tartışmalar ilişkiden mi kaynaklanıyor yoksa kişilik özelliğinden mi, bunu tam olarak öğrenmeniz gerekiyor. Sanırım erkek arkadaşınızın ailesi ile tanışmak sizi çok etkilemiş.


02.01.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda çalıştığım işyerinde benim çalıştığım bölümde patronum yerleri hortumla yıkıyormuş. Bütün eşyalar ya dışarı çıkarılmış yada duvara yaslanmış ve yerde de çamurlar kirler var. Daha sonra patronumun elinden hortumu ben alıyorum ve yıkıyorum. Sonra bir gelinlik giymişim yine işyerimdeyim. Gelinliğin duvağını beğenmiyorum ve kız arkadaşım ile birlikte tuhafiye türü bir yerden paketle duvak alıyorum. Daha sonra bu duvağı yine işyerimde takmak istiyorum ama annem beğenmiyor. Duvak gelinlik türü bir giysinin devamı oluyor. Giydiğimde gelinlikle birlikte duvağı da giymiş oluyorum. Ama annem beğenmediği için geri çıkarıyorum tüm bunlar olurken işyerimin önünde küçük bir insan topluluğu var.

MİNE


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın yorumu, hortumla iş yerinizi yıkadığınızı görmeniz, hayırlı bir işe, kazanç bolluğuna ve talihinizin açılacağına işarettir. Rüyanızda duvak, gelinlik görmeniz ve annenizin giydiğiniz gelinliği beğenmemesi. Anneler genelde kızlarını hiç kimseye laik görmezler. Ve sonuç olarak kızların durumu zorlaşır, kendisinden çok acaba annem beğenir mi diye adayları gözden geçirmeye başlarlar. Evlenecek ve bir ömür boyu o insanla yaşayacak olan sizsiniz, bunu sakın unutmayın.

Rüyanızın genel yorumu, iş hayatınızla, ev hayatınız birbirinden çok farklı ve bu durum sizi bazı kararsızlıklara sürüklüyor. Çalışma hayatınızda şansınız açık, lütfen bunu iyi değerlendirin.


2003 Ocak ayından önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

Rüyamda...?