burckolik@yahoo.co.uktıkla e-mail adresine rüyanızı yazın, yorumlayalım.

Bize yazıp gönderdiğiniz rüyalar yaklaşık bir hafta sonra sitemizde  yayınlanmaktadır. 

 

10.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Sizden yorumlamanızı istediğim rüyayı geçenlerde
gördüm. Her şey çok netti. Bizim ilçenin iskelesinin
yanında biri biraz daha genç, orta yaşlı, güzel ve
bakımlı iki bayan oturmuş, oltayla balık avlıyorlar.
Ancak henüz hiç bir şey tutamamışlar. Bir ara uzanıp
tekrar doğruluyorlar. Sonra ben genç onların yanına
yaklaşıyorum. Dönüp bana bakıyor ve gülümsüyor. Tam
biz konuşmaya hazırlanırken diğer bayanın oltasına
balık takılıyor. Kuvvetli asılmasından balığın büyük
olduğunu anlıyorum ve tam o anda uyanıyorum. İlginç
olan şey ise kendimi dışarıdan biri gibi izliyor
olmam. Olayları kendi gözümle değil de sanki daha önce
kamerayla kayıt yapılmış da bana gösteriliyormuş gibi.
Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.
Tahsin

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Zahmet çektiğiniz, çok uğraştığınız ama bir türlü sonuç alamadığınız, çözümsüz gözüken bir meseleye sahip olabilirsiniz. Rüyada olta, para kazanmak ve bir işi yaparken çekilen zahmeti dile getirir. Rüyanızdaki en önemli husus, kadınlar balığı denizden çıkartamadan, siz ise konuşmayı tamamlayamadan rüyanızın bitmiş olması. Bu durum sonuca ulaşamadığınız maddi veya manevi bir hadiseniz olduğunu gösteriyor olabilir.


10.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar, yorumlamanızı istediğim rüyam şöyle: Annem gösterişli bir gelinlik giymiş olarak beni görmüş fakat yalnızmışım.

Şimdiden teşekkürler.

Pamuk

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Annenizin rüyası, kazancınızın artması ve rızkınızın yükselmesi olarak yorumlanabilinir.


10.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba ,

Zaman zaman görülen rüyaların bize bazı mesajlar verdiğine inanıyorum. Eğer aşağıda gördüğüm rüyayı yorumlayabilirseniz çok sevinirim. 

Kafama bir martı konmuş ve yatak odamızın kapısını açmaya çalışıyorum, o sırada bir adamı itekliyorum ve bu adamın kim olduğunu bilemiyorum. Çünkü martı yüzünden göremiyorum kapıyı açıp adamı dışarıda bırakarak odaya giriyorum martıyı camın önüne koyarak onu dışarı çıkartıyorum bu arada eşim yatakta uyuyor. Holde martının pisliği duruyor. Aslında rüya o kadar kopuk kopuk ki net olarak hatırlayabildiklerim yukarıda yazılanlar.  

İlginiz için şimdiden teşekkürler ,

Tuğba 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

İlginç bir rüya görmüşsünüz. Martı, sevinçli bir haber almaya yorulabilir. Bu sıralar kısmetiniz açık olabilir. Hem maddi hem de manevi bir takım gelişmeler sizin isteğiniz dışında oluşabilir. Önünüze çıkan bu kısmetleri kontrol altına almaya çalışabilirsiniz. Kendinizi mutlu olmaktan kaçırmayın. Hayat düzeninizin bozulmamasına itina gösteriyor olabilirsiniz. Ama kısmetlisiniz, başınızdaki martı sizin kısmetiniz.


09.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Sevgili Burçkolik,
Bu gece gördüğüm rüyayı anlatmak istiyorum. Rüyam birbirine bağlantılı olarak iki kısma ayrılıyor. Birinci kısımda aile ahbabımız olan bir kadını gördüm. Şuan ki yaşından daha genç haliyle idi ve çok üzgündü ağlıyordu, boşandığı eşinden bir darbe yemişti ve bende ablamla birlikte ona destek oluyordum. İkinci kısımda da evdeyim, sabah uyanıp lavaboya gidip yüzümü yıkıyorum o sırada deprem oluyor ve ben ürkmüş olsam da yavaşça yüzümü yıkamaya devam ediyorum bırakmıyorum sakin bir şekilde salona gidip evdekilere haber veriyorum ve sadece evli olan ablamı ve bu seferde yine boşanmış olan dayımın kızını birlikte sofra hazırlarken görüyorum. Aynı rüya içinde iki boşanmış insan görmek ne demek? (bunlar gerçek hayatta da boşanmış insanlar) Ve birde saç kestirmek özelliklede saçı şekilsiz kestirip üzülmek ne demek? Çok teşekkür ederim. 

Arpin


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız çevrenize karşı olan hassasiyetinizi dile getiriyor. Yakın çevrenizdeki evliliklerin bu şekilde son bulması sizi üzüyor. Ve boşanmalar, sizin evliliğe bakışınızı olumsuz etkiliyor olabilir. Ayrıca bazı ekonomik problemlerin varlığı da rüyanızın içindeki sembollerden anlaşılıyor. Hassasiyetiniz çok güzel fakat çevrenizdeki boşanmaların, sizin için hali hazırda deneyimler olduklarını unutmayın. Herkesin yaşantısı, ilişkileri, evliliği ve beklentileri farklıdır. Üzülmemeye ve başkalarının olumsuz deneyimlerini kendi hayatınıza taşımamaya gayret edin. Rüyada saç kestirmek, üzüntüyü ve boşanmayı sembolize eder. Çevrenizdeki boşanmış insanlar sizi etkiliyorlar, bu konuda daha dikkatli davranmaları gerekiyor olabilir. Onlardan işittiğiniz sözler, sizin evliliğe bakışınızı olumsuz yönde etkiliyebilir. Kendi deneyimlerinizin ışığında kalmaya çalışın.  


09.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Selam;

Yazacağım bu rüyamı 31 Aralık 2002 sabahı saat 6 ila 7 arası gördüm. Rüyamda Mahallemizin bakkalındayım. Orada Antalya da çalışan arkadaşımın annesini görüyorum ve ona ne zaman geldin diyorum. Oda bana sakın Antalya ya gitmeyi düşünme biz dışarı bile çıkamıyoruz diyor. Birden kendimi dışarıda, bakkalın önünde buluyorum. Akşam olmuş. Gökyüzüne bakıyorum. Gökyüzü yıldızlarla dopdolu pırıl pırıl bembeyaz parlıyorlar ve yıldızlardan yıldızlar oluşmuş. Yıldızlardan dörtlükler oluşmuş. Hayranlıkla izliyorum. Akrabamız olan bakkal sahibine göstermek için seslenirken uyanıyorum.

Rüyamı yorumlarsanız beni gerçekten çok mutlu edersiniz. Teşekkürler.

Nebahat SEVİM

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Güzel bir sabahta güzel bir rüya görmüşsünüz.  Rüyanızın içindeki semboller; sizin adil bir insan, hak ve adalet savunucusu olduğunuzu ve böyle olmaktan gurur duyduğunuzu gösteriyor. Yıldızlarla dolu gökyüzüne bakmak, çok değerli bir dost edineceğinizi veya bir evlat sahibi olacağınızı işaret ediyor olabilir. Bunun dışında rüyanız, itibarınızın artacağını ve adalet peşinde koşan, adil memurların memlekete hizmet vermeye başlayacaklarını da sembolize ediyor olabilir. 


09.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,

Rüyamda çamaşır seriyordum. Nemli olmalarına ve neredeyse kurumalarına rağmen yağmur yağdığında toplamadım ve nasıl olsa kuruyacaklarını söyledim. Bu rüyanın ne anlama geldiğini bilmek istiyorum. Teşekkür ederim.  

Serpil

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız, tasarrufa gitmekten kaçındığınızı ve parasal konularda cesur davrandığınızı sembolize ediyor olabilir. Bunun dışında sevgi dolu olmanız, size bazı şeylere dayanma ve katlanma gücü veriyor olabilir. 


08.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,
Geçenlerde iş arkadaşım rüyasında başımın ensemden kesilmiş olduğunu (ama tamamen kopmamış :) ve her yerin kan revan içinde kaldığını görüyor. Ne oldu, kimse görmedi mi, nasıl olur diye telaşa düşmüşken kan, ter içinde uyandığını söylüyor.
Rüyamızı yorumlarsanız seviniriz.

Sedef Ç.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada başın kesilmiş olarak görülmesi, iş hayatında verdiğiniz mücadelenin başarı ile sonuçlanacağına işaret eder. Öte yandan her yerde kan olması ise, arkadaşınızın iş yerinde haksızlıkların yaşandığını düşündüğünü sembolize eder.


08.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba adım meltem ben şu an memur adayıyım ve bekleme sürecindeyim kafam çok karışık rüyalarım da tutarsız olabilir en son rüyam... bir dizi aktristi bir atın üzerinde idi ve dört nala bana doğru koşuyordu aktrist çok hoş çivit mavisi bir elbise giymişti.

Meltem

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada at görmek, murada kavuşmayı sembolize eder. Tabii eğer son zamanlarda izlediğiniz tv dizisinden etkilenmediyseniz. Rüyada at görmek her şekilde iyidir. Murada ermeyi, başarıyı sembolize eder.


08.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba ailem ve ben çağlayan gibi bir yerde piknik yapıyoruz. Ben etrafa bakıyorum onlardan biraz uzaktayım çağlayanın alt tarafındayız ben yukarıya doğru bakıyorum zengin kesim gözüken biri çağlayanın üstünden bize bakıyor ve sanki bu dağların efendisi edasıyla duruyor. Ben kızıyorum kafamı çeviriyorum o anda aşağıda bir sürü KURT görüyorum tekrar çağlayanın üstüne bakıyorum o zengin adamın orda da bir sürü KURT görüyorum ve adam için fazla üzülmeden aileme bakıyorum, onlar da KURTLARI görmüş ama onlar güvende gibiler çünkü KURTLARIN hepsi benim peşime takılmış gibiler bende bunu görünce üstüme çekmek içinde ters tarafa koşuyorum. Fakat benim boylarımda hep dikenli çalılık var içine dalamıyorum köşeye doğru kocaman ama dikenli bir ağaç görüyorum ona tırmanırken uyandım ...

Adem İbiş

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada çağlayan görmek, ailenizin bir insandan yardım göreceğini sembolize ediyor olabilir. Ve ayrıca yükselmeye işaret eder. Rüyanızdaki kurtlar ise, dostlarınızı seçerken dikkat etmeniz konusunda bir ihtar olabilir. Çevrenizde kötü huylu, ahlakı bozuk bazı insanlar olabilir. Ve bu insanlar yüzünden zor günler geçirebilirsiniz. Özellikle borç para ile ilgili bir olay yaşayabilirsiniz. Dikenler sizin kaba bir adam yüzünden sıkıntıya düşeceğinizi sembolize ediyor olabilir.

Genel yorum, çevrenizdeki insanlara güvenirken dikkatli olun, kendi hislerinize güvenin. 


08.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

merhabalar,

Ben bugün rüyamda daha yeni ayrıldığım nişanlımla seviştiğimi gördüm. Bütün bir sevişme boyunca ben faaldim, onu tam anlamıyla tatmin ettim. Sevişmeye başlamadan önce pencereden masmavi bir deniz manzarası gördüm, hatta denizin rengi laciverde kaçıyordu, tam yerini hatırlamıyorum ama sanırım Antalya'daydık, perdesiz bir evin içindeydik, evin içinde hiç eşya yoktu ve biz sanırım bir apartmandaydık, biraz yüksekten  görüyorduk çünkü deniz manzarasını ve odanın penceresi tavana hayli yakındı, odanın içinde eşya yoktu, sadece ayrılmadan önce döşediğimiz evimizin halıfleksinin renginde yani griyle mavi arasında bir halıfleks döşeliydi, orada seviştik. Ve sevişmeden sonra onunla konuşmaya çalıştım, bana sırtını döndü, yalnızca sorularıma kısa cevaplar veriyordu. Ve tekrar birlikte olamayacağımızı söylüyordu. Ya bir de ondan önce ben aslında yüzünü bile tanıyamadığım bir adamla seviştim, bütün sevişme boyunca o faaldi, ben tam tatmin oldum, aniden yukarıda yazdığım masmavi deniz manzarasını gördüm ve eski nişanlımla birlikte el ele o bomboş odada olduğumu gördüm, sonra sevişmeye başladık ve gerisi yukarda anlattığım gibi.

rüyamı yorumlar mısınız?

meltem uslu

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız ikilemde kaldığınızı gösteriyor. Nişanlınızla güzel bir istikbalin sizi beklediğini düşünüyormuşsunuz. Şuan aklınız karışık olabilir. Onun size dargın davranışlarda bulunması aranızdaki sorunun devam edeceğini gösteriyor olabilir. Rüyanızdaki semboller sizin bu ilişkiyi yürütmek için daha gönüllü ve çaba harcadığınızı sembolize ediyor. Öte yandan ilgisizlik sizi bunaltmışta olabilir. Yinede eski nişanlınızla güzel bir yuva kuracağınız, gökyüzü ve denizin birleşiminden anlaşılıyor. Rüyanızın içindeki semboller, hoş bir insanla hayatınızı birleştireceğinizi işaret ediyor. 


08.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar,
Ben dün rüyamda yine dinle ilgili bir rüya gördüm.
Karanlık büyük bir evin içinde bulunuyordum yanımda annemle kayınvalidem de vardı. onlar yukarı odaların birinde oturuyordu ben ise aşağı da iki fincan kahve pişiriyordum, bu kahveleri beraber kararımızdan sonra zemzem suyu ile pişirdim. Üçümüzde bir şeylerden korkuyormuşuz. Bu arada ben kahveleri yukarıya çıkarmak üzere mutfaktan çıkınca birden irkildim ve ne olduğunu bilmiyorum ama birşeyden çok korktum, merdivenleri bir solukta çıktım ve o arada fincanların sadece yarıya kadar dolu olduklarını gördüm. Annemler bir masa da oturup konuşuyorlardı. Bende "artık vakit geldi, kusura bakmayın ben içmek zorundayım. Kıble bu taraftaydı, degil mi?" diyerek, kıbleye döndüm ve iki fincan kahveyi de içtim... Ve orda da uyandım. Bunda bir gün önce de; kocamla birlikte tek katli olan küçük bir oda da yaşıyormuşuz, sonra kapımız açık olduğu için içeriye iki kadın geldi- ikisi de 50-55 yaslarında, güzel yüzlü gayet bakımlı ama kapalıydılar, biri yanımıza yaklaşmadan gitti yine. Öteki kadın ise benim yanıma gelerek benden sadaka istedi, bende şaşırdım kaldım (hiçte dilenciye benzemiyor dedim içimden!) Ne kadar paraya ihtiyacınız var dedim? Sen ver dedi ne kadar olursa olsun, dedi. Sonra ben cüzdanımdan para ararken o elimden almak istedi vermedim, "bakıyorum bir dakika" dedim, "bozuk param çok az var dedim işinize hiç yaramaz!" yarar yarar maksat o değil zaten dedi ve elimde ki 15-20 cent arası parayı aldı ve yüzüme bakarak "siz çok kavga ediyorsunuz ben biliyorum" deyip gitti....... 

Özlem Albayrak


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Güzel bir rüya görmüşsünüz. Sıkıntılardan kurtulup, maddi manevi huzura, rahata erişebilirsiniz. Eğer bir hastalığınız varsa şifa bulabilirsiniz. Rüyada kahve içmek, iyi ve yardım sever bir insan olacağınızı, başkalarının etkisi altında kalmadan kendi kararlarınızı vereceğinizi sembolize eder.

İkinci rüyanız da taşıdığı anlamlar bakımından ilkinden farklı değil. Rüyada sadaka vermek, zenginliğe, huzur bulmaya, şifa bulmaya, sıkıntılardan kurtulmaya, yapılan yanlışlardan dolayı tövbe etmeye işaret eder. Rüyalarınız hem bu dünya hem de diğer dünya için çok kıymetli ve değerli. Rüyalarınıza kulak verin.


03.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba, rüyamda bir gölün kenarında oturuyorum. Göl berrak, gölün içinde ufak ufak taşlar görüyorum. Taşları dikkatle incelediğimde çok eski olduklarını ve taşların üzerine birşeyler çizildiğini görüyorum. Semboller eski cağlara ait. Tam çıkaramıyorum ama o semboller yunan yazısı da olabilir. 8 tane taş topluyorum gölden. Rüyada taşların çok değerli olduğunu ve antik olduklarını öğreniyorum. Rüyada onları satmayı düşünüyorum ama bu seferde devletin onlara el koyacağından korkuyorum. Rüyayı yorumlarsanız sevinirim.

Selamlar, Sultan

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız zamanla sahip olduğunuz değerleri, gelişen meziyetlerinizi nasıl değerlendireceğinizi bilemediğinizi sembolize ediyor. Çok eskilerden kalan bazı öğretiler yüzyıllar geçse de hiçbir değişiklik göstermezler. Kazanç sağlamak, sahip olduğun meziyetleri en verimli şekilde kullanmak gibi. Sizin sahip olduğunuz yetenekler pırıl pırıl parlamaktalar, fakat siz onları paraya, kazanca dönüştürme konusunda tereddüt içersinde olabilirsiniz. Rüyanızdaki 8 rakamı sizin için sembolik bir önem taşıyor olabilir. Sahip olduğunuz yetenekleri kullanmaktan korkmayın, sizi sınırlayan tek şey içinizde büyüttüğünüz kaygılarınızdır.


03.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda, muhtemelen iki katlı eski, fakat son derece bakımlı, eşyaların beyaz örtü ile örtüldüğü ahşap, tarihi bir eve taşınmış olduğumu görüyorum. Gerçek hayatta tanımadığım fakat, rüyada yardımcım olan esmer bir bayanla üst katta ben pencereden; kimselerin olmadığı sakin, temiz, kandil lambalarının olduğu benim evim gibi evlerin bulunduğu sokağı, içim sıkıntılı olarak, sanki acı bir olay yaşamış ve bu duruma alışmış, mutsuz bir kişinin ruh hali içerisinde seyrederken kirli olduğuna inandığımız kılıfsız bir yorganı o bayanın pencereyi açıp ateşe vermesini gördüm. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler...

Ağyüksek

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada yorgan yakılması evlilik hayatının olumsuz gittiğini sembolize eder. Eğer evliyseniz sizin veya size çok yakın olan bir insanın evliliği sona erebilir. Bunun dışında rüyanızdaki semboller yeni bir işi veya yeni bir başlangıcı sembolize ediyor olabilir. Rüyadaki ruh haliniz ise, gerçek hayatta bazı terslikleri, bazı olumsuz gidişatları önemsemediğinizi, aldırmadığınızı gösteriyor olabilir. Normalde olması gerektiği gibi hissetmiyor olabilirsiniz. Sorunları, hataları görmezlikten geliyor olabilirsiniz.


03.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Selamlar,

Geçenlerde gördüğüm bir rüya kafamı kurcaladı:

Ben üniversite ya da resmi bir yerde biriyle görüşeceğim. Sekretere
odasını soruyorum. İşte karşıdaki odada bu Hollandalı Bey diğer odada da bilmemne bey var diyor. Ben Hollandalı olanla ilgilendiğimden o odaya
giriyorum. Ortam uluslararası bir eğitim ya da is yeri gibi.
Konuşacağım adamın çalışma dili İngilizce olmasına rağmen ben adama
Hollandaca `ne haber? (nasıl gidiyor?)` diyorum o da bana `ne
haber?(nasıl gidiyor?)` diyor. Sonra da hiç anlamadığım daha doğrusu
var olmayabileceğini de düşündüğüm bir dilde bir cümle söylüyor bana.
Sanki bir Balkan dili gibi ama anlamsız geliyor kulağıma.
Ben bu ne biçim Hollandaca diye düşünüp arkamı dönüp çıkacak oluyorum
( Arkamı dönüp çıkmasam bari adama İngilizce mi konuşsam diye bir
  salise tereddüt de ediyorum aslında) sonra tekrar içeri geliyorum.
Adam bir işim var hemen geleceğim, içecek birsey alır mısın diye soruyor.
Ben de bir su içerim diyorum. Adam orda bir sehpanın üzerine su koyup
gidiyor. Sonra orada odayı paylaştığı sekreter gibi bir kadın var.
Onun masasının yanında da bir başka şişmanca kısa saçlı açık
kahverengi etek, bluzlu bir kadın var. O da Türk ama neredeyse aksansız
İngilizce birşeyler anlatmaya başlıyor. O Hollandalı da odaya gelmiş
ona anlatıyor. Türkiye'nin ekonomik durumunun ya da politik bir şeyin
sebeplerini anlatıyor ama konuşması ilerledikçe araya Türkçe kelimeler
sokmaya başlıyor ben şaşırıyorum bu kadın niye Türkçeye dönüyor diye.
Öbür sekreter de arada İngilizce katılıyor. Bu arada ben elimdeki su
ile üst kısmında florasan yanan bir aynanın karşısında tam suyu
içecekken bir de bakıyorum burnumu zedelemişim. Sonra halam bana
soruyor n`oldu burnuna diye ben de şöyle cevap veriyorum: " Bu
bardaktaki suyu içecektim bir de baktım içinde çok sert bir votka
varmış. Ağzımın içindekini dışarı çıkarırken bardağı panikle burnuma
çarpmışım." Ağzımda ama hiç votka tadı yok.
Sonra bir arabaya binip  uzaklaşıyorum başka bir yere ama burası hiç
tanıdık bir yer değil, hangi ülke o bile belli değil. Gökyüzü çok gri, heryer çok sessiz, basık, adeta terkedilmiş tuhaf bir yer. Yolun sağında yüksek yüksek trafolar ve koca bir boş arazi sol tarafta da düzensiz yapılmış soğukluğu
insansızlıktan kaynaklanan iki katlı evler var. Arabayı ben
kullanıyorum ama birden bu mekanda duruyorum ve arabadan şöyle bir
inecek oluyorum arabadan kız kardeşim ve birileri daha iniyor ve
direksiyona dayım geçiveriyor. Ben arka koltuğa geçip oturuyorum, "
arkada bir tek sen mi kaldın diye arka koltukta oturan anneanneme
soruyorum, eh bir biz ikimiz kaldık bu koltukta, arabada sanki daha fazla insan vardı sanıyordum" diyorum ve arabayla yola devam ediyoruz.

Ayırdığınız zaman ve yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Sevgiler

İrem


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada yabancı dilde konuşmak, yabancılarla konuşmak; yabancılarla olan diyalogunuzun gelişeceğini, yabancı ülkelerdeki insanlarla bağlantı kuracağınızı sembolize eder. Dil konusundaki hassasiyetiniz rüyanızda çok net bir şekilde ortaya çıkıyor. Tabii yabancılarla iletişim içinde olmak, onlarla aynı dili konuşmak size büyük avantaj sağlıyor. Elinizde tuttuğunuz su, boş yere bazı şeylere katlanmadığınızı gösteriyor. Fakat aynı zamanda sizin sevincinizi de kırıyor, bu nedenle aldığınız darbeleri sevdiğiniz insanlara belli etmemeye, çektiğiniz sıkıntıları saklamaya çalışıyor olabilirsiniz. Rüyanızda burnunuzun zedelenmesi ve siz su içtiğiniz halde halanıza votka diye söylemeniz, şuan içinde bulunduğunuz korumacı ruh halini sergiliyor. Rüyanızın sonundaki loş manzara ise, kendinizi yalnız hissettiğinizi sembolize ediyor. O manzaranın içine sevdiğiniz insanları koymaya çalışsanız bile kendinizi yabancı hissetmeye başladığınızı gösteriyor. Rüyanız yabancı olma ve yabancılaşma üzerine birikimlerinizi dile getiriyor.


01.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,

Uykuya dalmak üzere oldu.
Ama tam net bir rüyaydı sanki gerçek gibiydi. Renkler, görüntü.. Ayağa kalkıp bir koyu kızıl kahverengi kapının kilidini açıp kapıyı tam aralayıp giriyordum ...orda uyandım.. içimden gelen hisler ..iyi bir kapı diyordu geçmek istiyordum ama girmeye cesaret edemedim. Yalnız rüyanın tek önemli unsuru benim için, gerçek ..netlik ve gerçek renkler vardı. Bana bunun anlamını iletebilirseniz çok mutlu olurum.

Saygılar, Bahar Ayturk

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızı iki farklı açıdan yorumlamak mümkün. İlk önce rüyanızın içindeki sembollerden yola çıkarak yorum getiriyoruz. Kapının kilidini açmanız işlerinizde önemli gelişmelerin olacağını işaret eder. Kapının açılması ise maddi, manevi büyük bir kazanç elde edeceğiniz anlamına gelebilir. Tereddüt içersinde olsanız da bundan sonraki hayatınızı etkileyecek önemli bir karar alabilirsiniz. Bu karar evlilik, iş veya mekan değişikliği ile ilgili olabilir.

İkinci yorum ise, rüyalar bazen başka boyutlara açılan bir kapı görevini görürler. Bu rüyayı uykuya dalmak üzere görmeniz, o an farklı bir boyuttu algıladığınızı gösteriyor olabilir. Özellikle renklerin gerçek yaşamdakinden daha canlı ve göz alıcı gözükmesi ve bellekte kalışı beden dışı algıyı gösteriyor olabilir.


01.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba, rüyamda eski erkek arkadaşımın (ikimizin de yeni birer sevgilisi var ama yinede hala görüşüyoruz:) ) bizim eski oturduğumuz eve geldiğini görüyorum. Beraberce salonda oturup sohbet ediyoruz. Sonra ben bir ara mutfağa gidiyorum ve annem bana ne işi var bunun burada diye soruyor bende beni görmeye gelmiş birazdan gider diyorum. Salona geri döndüğümde onu annesi arıyor ve eve çağırıyor evde birşey bozulmuş tarzında birşeyler söylüyor, oda ben bir eve gidip geleyim diyor. Tekrar bize geldiğinde ise nikah yüzüğü parmağında gayet büyük siyah taşlı gümüş parıl parıl bir yüzük var. Fakat yine çok kalmıyor ve benim gitmem lazım diyerek gidiyor.

Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Bu arada ben bu çocuktan yurtdışına okumaya gittiğim sırada ayrılmak zorunda kaldım başkalarıyla beraber olmamıza rağmen hala birbirimizi seviyoruz yani sanıyorum oda beni seviyor...

Şimdiden teşekkür ederim

Riva

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız eski erkek arkadaşınızla şuan ki derin arkadaşlığınızı işaret ediyor. Rüyanız, ne olursa olsun ve size ne söylenirse söylensin her ikinizin de birbirinizi ihmal etmediğinizi, birbirinize önem verdiğinizi gösteriyor. O, şuan ki hayat akşının içine sizi sığdırıyor, siz annenizin veya başka insanların düşüncelerine aldırmadan onunla vakit geçirmek istiyorsunuz. Rüyanın sonunda eski erkek arkadaşınızın dördüncü pamağındaki yüzük evliliğe veya büyük bir servete işaret eder.


01.04.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Çok sevdiğim biriyle rüyamda kalabalık bir ortamda yerde oturuyorduk. Kafası iyiydi saçmalayıp duruyordu. Sonra çantasından esrar çıkardı. Çekmek istiyordu ama ona yapmamasını söyledim. O da bana bırakmak istediğini söyledi. Ama ondan utanacağımı da söyledi. İkna ettim bu seferlik çekmedi. Ona banyo yapmak isteyip istemediğini sordum. Banyoya girdi. Ona kurulanması için rengarenk bir havlu götürdüm. Banyodan çıktığında saçları ıslaktı ve arkadan toplamıştı. Yüzü de bembeyaz parlıyordu. Gözünün altındaki morluklardan eser yoktu. Üstü başı da tertemizdi.

Gnb

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız, arkadaşınızın yeni bir işe ve yaşam tarzına başlamaya tereddütlü olduğunu gösteriyor. Arkadaşınız sıkıntılarından kurtulmak için değişik alternatifler denese de gerçekte çevresinde ona baskı kuran insanlardan uzaklaştığı zaman kendisine döneceği, daha olumlu düşünmeye başlayacağı rüyanızda şekilleniyor. Bunun dışında rüyanız, sizin bu insana yardım etme isteği duyduğunuzu da işaret ediyor. Onun temizlenmesi için, içine düştüğü tereddütlerden uzaklaşması gerekiyor. Yeni bir iş veya uğraş ve farklı bir çevre ona yardımcı olabilir.


28.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,

Rüyamda iş arkadaşım bağdaş kurarak oturmuş ve elinde benim kahve fincanım falıma bakıyor. Kendisine ne görüyorsun onu mu diye soruyorum oda "dur.. hayır.. babanı görüyorum..11..dehşet" diye şoka girmiş bir şekilde yüksek sesle konuşuyor, bir bana bir fincana bakarak... Önce kötü bir şey sanıyorum ancak dehşet ifadesini kötü bir anlamda değil şaşkınlığını ifade edebilmek için kullandığını kavrıyorum. (Bu arada babam 17 yıl önce vefat etti.)

Yorumlarsanız sevinirim.

Sevgiler, Sedef Ç.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Eğer son zamanlarda kahve falına merak sardıysanız, bundan etkilenerek bu rüyayı görmüş olabilirsiniz.  Rüyanızın yorumu ise; kahve falında babanızın görülmesi, içinizdeki özlemin dışarı çıkması olarak yorumlanabilir. Kız evlatların ilk tanıdıkları erkek babalarıdır ve bu yüzdende genelde babalarına benzeyen bir erkekle evlenmeyi tercih ederler. Bu rüyada babanız bir sembol olarak yer almakta. Genel olarak güzel bir rüya ve de ilginç. Babanız kadar iyi ve sizi onun kadar sevecek birini beklediğiniz ortaya çıkıyor. 


28.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM,
SİZDEN ÇOK UZUN  ZAMANDIR  HOŞLANDIĞIM VE DUYGULARIMIN KARŞILIKLI OLMASINI
ARZULADIĞIM SINIF ARKADAŞIMLA İLGİLİ RÜYAMI YORUMLAMANIZI RİCA EDECEĞİM.
BİR GECE ONUN VE BENİM ARKADAŞLARIMIZIN VE ONUN SEVDİĞİ KIZINDA OLDUĞU LOKANTADA YEMEK YİYORUZ. O HEP KIZLA SARMAŞ DOLAŞ, BİRBİRLERİNİ ÇOK SEVİYORLAR. BEN ONUN DİKKATİNİ ÇEKMEK İÇİN AYAĞA KALKIYORUM AMA BENİ GÖRMÜYOR BİLE, TAMAMEN O KIZA KONSANTRE OLMUŞ. BU YÜZDEN O ORTAMDA OLMAKTAN ÜZÜNTÜ DUYUYORUM. BİRDEN ONUN KULLANDIĞI ARABAYLA YENGEME GELİYORUZ AYNI KALABALIKLA. HOŞLANDIĞIM İNSANIN ARKASI BANA HEP DÖNÜK, DAHA UZUN BOYLU, ÇOK GENİŞ OMUZLU OLDUĞUNU FARK EDİYORUM. YENGEMİN EVİNDE DE KONSANTRE OLMUŞ GİBİ O KIZLA KONUŞUYOR, ONU DİNLİYOR .SONRA GİTME VAKTİ GELİYOR. HERKES BİR TELAŞLA AŞAĞIYA İNMEK İÇİN HAZIRLANIYOR (YENGEMİN EVİ 5.KATTA) HOŞLANDIĞIM İNSANDA ACELE EDİYOR. TAM BENDE KANEPENİN ÜSTÜNDE DURAN, İÇİ OLDUKÇA DOLU, NURLU YEŞİL GİBİ IŞIL IŞIL PARLAYAN SIRT ÇANTAMI ALMAK ÜZEREYKEN O, BENİM ÇANTAMI SADECE EVDE KİMSE KALMAYIP ÇABUK ÇIKALIM DİYE SIRTINA ALIP (ONUN İÇİN KİMİN OLDUĞU ÖNEMLİ DEĞİL) DİĞERLERİYLE EVİ TERK EDİYOR.  BEN  ONLARA YETİŞMEK İSTİYORUM AMA AYAKKABILARIMI BULMAKTA GECİKİYORUM. ONLAR BEKLEMEDEN GİDİYOR. BEN EVDE KALIYORUM. BİRDEN EVDE RAHMETLİ ANANEMİ GÖRÜYORUM. PENCEREDEN BAKTIĞIMDA KARŞI DAİREDEKİ KARA ÇARŞAFLI KADINLARIN NAMAZ KILDIKLARINI GÖRÜYORUM.


                                                      NİHAL ERSÖNMEZ


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız gerçek duygularınızı dile getiriyor. İlgilendiğiniz kişinin size karşı kayıtsız olduğunu düşünüyor ve üzülüyor olabilirsiniz. Onu daha uzun ve yapılı görmeniz, onu gözünüzde yücelttiğinizi, büyüttüğünüzü gösteriyor. Sizin çantanızı alıp gitmesi ise sizden uzak olduğunu simgeliyor veya sizin sıkıntı çektiğinizi sembolize ediyor olabilir. Rüyanızın sonunda ise gerçek sevginin sizi asla terk etmediğini fark ediyorsunuz. Gerçek sevgide araya ayrılık bile girse siz kendinizi asla yalnız ve sevgisiz hissetmezsiniz. İyi duaların sizinle olduğunu bilirsiniz. Rahmetli ananeniz belki şuan yanınızda değil ama siz onun sevgisini yalnız olsanız bile yüreğinizde hissediyorsunuz.


28.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda ağzımdan yılanlar çıkıyordu anlamı ne demek acaba yorumlar mısınız?
Teşekkür ederim.

Esen Yaşar

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız sizin yakınınız olan insanlardan kötülük gördüğünüzü sembolize ediyor olabilir. İçinizde biriktirdiğiniz duygular size zarar vermeye başlamış olabilir. Eğer çalışıyorsanız, iş hayatında zor bir dönem geçiriyor olabilirsiniz. 


28.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,

Ben rüyamda eski sevgilimden hamile kaldığımı 3 aylık hamile olduğumu gördüm. Bu yüzden onunla gizli olarak evlenme hazırlıkları yapıyoruz.

Sevgiler,

Tan

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada hamile kalmak çevrenizdeki insanlardan saygı ve itibar göreceğinizi sembolize eder. Fakat siz özellikle eski erkek arkadaşınız tarafından anılmak ve önemsenmek istiyor olabilirsiniz.


28.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Ceviz + mezarlık

Meltem Ergin

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada ceviz görmek saklı serveti işaret eder. Eğer rüyanızı ayrıntılı olarak yazsaydınız bizim için daha geniş bir yorum getirmek mümkün olurdu. Mezarlık ise, yapılan hataları tekrarlamama ve daha uyumlu, daha iyimser bir ruh haline bürünme isteğinizi dile getiriyor olabilir.


28.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

İyi günler,

Ben rüyamda ölüyorum, çevremde insanlar var, ağzıma gazlı bez tepiyorlar ama ben onları izleyebiliyorum. Sonra nasıl olduğunu bilmiyorum diriliyorum ve başka bir gün gördüğüm rüyada ise ben ölüp dirilen bir insanım diyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla, Dilek

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız sizin arzu ve emellerinize ulaşmak için büyük bir çaba sarf ettiğinizi simgeliyor olabilir. Eğer çabalamaya devam ederseniz ümitleriniz boşa çıkmayabilir. Rüyanız sizin ne kadar güçlü, dirençli ve sabırlı olduğunuzu gösteriyor.


27.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

İlk yazacağım rüyayı iki üç gün önce gördüm.
Bir mutfaktayım ama bu bizim evin mutfağı değil. Musluğu açtım ve yemek için bir salkım yeşil üzüm yıkıyorum, yıkarken bir iki tane koparıp yiyorum. Kabın içine suyu doldurdum ve musluğu o sıra kapamak istedim fakat kapatamadım daha doğrusu musluğu çevirdiğim halde su hala akıyordu. Sonra nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde bir musluk daha belirdi. Ben daha öbür musluğu kapatamazken bu da damlıyordu. Lavabo su içinde kaldı. Daha da enteresan olan üzüm salkımının bulunduğu kaptaki su da kendi kendine devamlı yükseliyordu. Engel olamıyordum. Ve sonra o evdeki başka bir odada gördüm kendimi. Benim İsviçre'de bir yengem var o gelmiş ama ben onu doğru dürüst göremeden gitti. Giderken de sigarasını ve çakmağını burada unutuyor. 

İkinci anlatacağım rüyam da şöyle: 

İlkokul hocamın evinde erkek çocuk yıkıyorum. Sanırım bu çocuk hocamın kızının çocuğuymuş. Biraz fazla abartıp kuvvetli bir şekilde onu keseliyorum. Biraz huysuz gibi görünüyor ağlamaklı. Sonra evden çıkıyorum ve bizim eve giden yokuştan yukarı çıkıyorum vakit gece yarısı. Tekrar o eve dönüyorum. Bu rüyanın ertesi akşamı sabaha karşı bir erkek çocuk daha görüyorum ama bu seferki biraz daha küçük, kucağa alınıp sevilecek yaşa gelmiş bir 
bebek. Onu seviyorum o da gülücükler atıyor. Ve inanılmaz güzel gözleri olduğunu fark ediyorum. Öyle mavi tonda bir göz daha önce hiç görmedim. Burası yeni ilişkimi kestiğim bir arkadaşımın eviymiş. Ona onunla ilişkimi artık kestiğimi ve bunun nedenlerini içeren bir yığın mesaj çekmiştim. Bu arkadaş rüyamda o mesajları almamış. Haberi yok ve benimle iyi. 

Son olarak rüyalarım da genellikle ve size bunu yazdığım günün gecesi de olduğu gibi zümrüt yeşili (açık-koyu) ve bazen de mavi deniz, bana doğru gelen su ya da içi su dolu bir havuz görüyorum. Beni çok büyülüyor ve içime bir huzur akıyor mutlu oluyorum. Bu gece rüyamda gördüğüm bana doğru gelen açık yeşil tonda, beyaz beyaz köpüren deniz suyu ama bulunduğum yer yüksekte bulunan bir yaya yolu ve o suyun oraya nasıl çıktığını bilmiyorum. Birden kendimi suyun içinde buluyorum. O kuvvetle gelen su üzerimden geçiyor hafif su yutar gibi oluyorum ve hemen su yüzüne çıkıyorum biraz ilerde bir adamın yolun hemen kenarına yapılmış çok yüksek olmayan koruyucu duvara elleriyle tutunduğunu görüyorum. Ve ben de aynını yapmak için niyetleniyorum böyle diyorum çünkü duvara tutunabildim mi tutunamadım mı hatırlayamıyorum o sırada uyandım. Ama şunu da eklemeliyim pek tutunmaya ihtiyacım da yoktu iyiydim. Bu kadar uzattığım için kusura bakmayın ne olur... Bütün bunları yorumlarsanız çok sevinirim. En azından birini... Çok merak ediyorum! Teşekkürler.

Obengü Kilit
 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Birinci rüyanızın yorumu; rüyada akan musluk görmek zenginliğe işarettir. Üzüm görmek mallınızın, mevkinizin yükseleceğini sembolize eder. Bununla birlikte üzüm yemeniz, zevklerinizin artacağını gösterir. Rüyanızın içindeki semboller gayet güzel ve hayırlı.

İkinci rüyanız çocuk özlemenizi dile getiriyor olabilir. Mavi göz rengi de umut etmektir. Arkadaşınızla aranızın iyi olduğunu görmenizde, aranızdaki anlaşmazlığın devam edeceğini gösterir.

Üçüncü rüyanız, rüyada güzel ve sakin bir deniz görmek rahatlığa, zenginliğe, bolluğa işarettir. Ayrıca iş hayatında ve aşkta başarıyı da sembolize eder. Sağlığınızın yerinde ve tüm olumsuzluklara pozitif baktığınızı da gösterir. Babanızın duvara tutunması ise, güvence altında olduğunu sembolize eder.


27.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

RÜYAMDA ATATÜRK İLE SOHBET EDİYORDUM.....

FAKAT NE KONUŞTUĞUMUZU HATIRLAMIYORUM SADECE ÇOK ETKİLENDİM. ACABA NE ANLAMA GELİYOR.

Gülten Köse

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Güzel bir rüya görmüşsünüz. Resmi bir işle ilgili başarı elde edebilirsiniz. Veya değerli bir insandan destek, yardım görebilirsiniz. Atatürk'ün görüldüğü rüyalar; Atatürk'ün isminin çok sık anıldığı yerde kazanılan bir başarıyı veya yükselişi işaret eder.


27.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

İyi Günler;
Dün gece rüyamda askere gitmek için hazırlık yaptığımı gördüm. İlginç olan askere gidecek bir insanın yaşayabileceği türlü duyguları yaşadım. Oldukça inandırıcıydı. Asker kıyafeti ya da silah görmedim. Ancak oraya vardığımda -ki bu yer Gölcük'tü- herhangi bir hazırlık yapmamış olduğumu, bir bavul veya bir çantam olmadığını fark ettim. Çaresiz hissettim kendimi. Ve giderken yaşadığım burukluk oldukça garipti. 

Şimdiden teşekkürler.

Mutlu BAŞKANBurckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada asker olmak, isminizin yayılması ve maddi gelirinizin artması için tüm kuvvetinizle çalışmanız gerektiğini sembolize ediyor olabilir. Silahsız olmanız tanıdığınız bir kadın yüzünden savunmasız kalarak, zarar görebileceğinizi simgeliyor olabilir. Kendinizi zorunluluklar içinde yüzüyor gibi hissediyor olabilirsiniz. Zorunluluklar kendinizi çaresiz hissetmenize neden olabilir.


27.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,
Aslında rüyalarımı anlatmak çok fazla tercihim değildir ama
gerçek olmadığına uyandıktan sonra bile inanmakta güçlük çektiğim bir rüyamı yorumlamanızı önemle rica edeceğim.

Rüyamda, askerdeki nişanlıma habersiz geldiği için (bu bir sürpriz değildi) çok kızmış hatta onunla aylardır görüşmememize rağmen konuşmamıştım. Bu an sadece kısa bir görüntü olarak geldi ve geçti. Daha sonra kendimi onun askerlik yapmakta olduğu birlikte buluyorum. Bütün askerler toplanmış ve bir tören var. Cenaze töreni... Ve kendimi dinlediğimde ağladığımı hatta hıçkırıktan kendimi
susturamadığımı görüyorum. Ve o anda anlıyorum ki nişanlım mutfakta çıkan bir yangında 3 arkadaşıyla birlikte ölmüştü. Ve ben hala mutfakta onu bulabilirim ümidiyle içeri mutfağa doğru girmeye calışıyorum ama buna izin vermiyorlar. Boğazıma bir şeyler o kadar düğümleniyor ki kimseyle konuşamıyorum. Annesine ve babasına haber vermediğim aklıma geliyor ve onlara ne diyeceğimi düşünürken. Uyur uyanık olduğumun farkına varıyorum ama halen hıçkırıkla ağlıyorum. Tam o sırada babam beni uyandırdı ama ona durumu anlatmaya çalışırken bunların hala gerçek olduğunu düşünüyorum. Babam bunun bir kabus olduğunu bana anlatmak için yaklaşık 3-5 dakika uğraştı ve halen gördüklerimin etkisindeyim. Uyandıktan sonra dahi rüyayı yaşamanın anlamını bilmiyorum. Beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim.  
Teşekkürler.

Bither Üstünel

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız bir kabus, kabusların yorumlanması sağlıklı olmaya bilir. Çünkü bu tür rüyalar ya baskı altındayken veya kadınlar ay hali dönemindeyken çok fazla görülür. Ama genel olarak rüyanıza bir yorum getirmeye çalışırsak. Duygularınızı ve korkularınızı çok fazla içinize atıyorsunuz. Rüyanız korkularınızı ve çaresizliğinizi dile getiriyor. Ama en başta belirttiğim gibi kabuslar genelde fiziksel nedenlerden ötürü görülür, özellikle uyur uyanık olmanızda bunu çok net kanıtlıyor. Çok nadir olarak gördüğümüz bu kabusları fazla ciddiye almamakta yarar var. Her rüyamız, kabusumuz eğer gerçek olsaydı dünya yaşanmaz bir yer olurdu. Kendinizi rahatlatmaya çalışın, olumsuz beklentiler içine girmekten kaçının.


27.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba rüyamda saçlarımın uzamış olduğunu ve tararken tutam tutam döküldüğünü görüyorum yorumlarsanız sevinirim.

Anıl Akhan


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Saç dökülmesi kedere işarettir. Belki isteklerinizi, arzularınızı uzun bir süre gerçekleştiremeyebilirsiniz. Ayrıca rüyanız sağlığınıza biraz dikkat etmeniz için bir uyarıda olabilir. Veya rüyanız sosyal hayatınızdaki bazı problemleri dile getiriyor da olabilir.


26.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

MERHABA BEN RÜYAMDA SOL ELİMİN SERÇE PARMAĞINI MAKASLA KESMEYE ÇALIŞIYORDUM. HİÇ KAN GELMEDİ AMA ACI DUYDUM. BU RÜYAYI SABAHA KARŞI GÖRDÜM UYANDIĞIMDA SABAH EZANI OKUNUYORDU AMA PARMAĞIMI BAŞKA BİRİNİN ZORLAMASIYLA KESİYORDUM AMA TAM HATIRLAMIYORUM. YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.

Burcu Doğanay Avcılar

 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın pek çok anlamı olabilir. Birisi tarafından iftiraya uğrayabilirsiniz. Veya sizi üzecek bir haber olabilirsiniz. Yahut yakın çevrenizden birinin ölümü ile de yorumlanabilir. 

Genel yorum, bir kayba uğrayabilirsiniz. Bu belki bir başarısızlık olabilir, maddi kayıp, sıkıntı... Fakat parmağınızı kesmeniz için birinin sizi zorladığını görmüşsünüz, bu sizden değil dışarıdan gelen bir etki veya insan yüzünden acı duyup üzüleceğinizi sembolize ediyor olabilir. Rüyanızdaki semboller pek iç açıcı değil. Fakat bu illaki acı çekeceksiniz yada kötü bir haber duyacaksınız anlamına gelmeyebilir. Fakat bir insan yüzünden sıkıntı çekiyor olabilirsiniz veya bir amaç.


26.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

MERHABALAR, ben çok fazla rüya görüyorum ve bunların anlamları olduğunu düşünüyorum. Hatta bazen rüyalarım çıkıyor. 2 gün önce babam bizi arabanın yanına götürüyordu. Arabada anneannemin park yerindeydi, babam bagajı açıyordu ve annemle bir bakıyorduk bagaj dolusu dondurma. Annemle bu dondurmaları yiyorduk. Dün gece de en yakın arkadaşımla birkaç katlı alışveriş merkezi gibi bir yerdeyiz. Burada ben üstümü değiştirmek istiyorum, kafamı kaldırdığımda içinde başkasının eşyalarının olduğu bir soyunma odası görüyorum. Arkadaşım birşey olmaz üstünü değiştir diyor. Üstümü tamamen çıkartıyorum, hatta çıplağım ve orda bir ayna var aynada kendimi o şekilde görüyorum. Kapıyı aralayıp arkadaşımdan çamaşırlarımı vermesini istiyorum. Daha sonra üstüme turuncu renkte birşeyler giyiyorum. İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM. SAYGILARIMLA...

Esra.

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın içindeki semboller gayet güzel. Rüyada dondurma görmek ve yemek, maddi bakımdan rahatlığa, gönül ferahlığına kavuşmaya ayrıca uzun bir bağlılığa işarettir. Diğer rüyanız ise, tamamen soyunmanız sıkıntıdan kurtulacağınızı, rahatlayacağınızı sembolize ediyor. Turuncu renk ise farklı zevklere ve beğenilere sahip olacağınızı ve bu değişimlerin arkadaşlıklarınıza yeni bir boyut kazandıracağını gösteriyor olabilir.


26.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Önce elimde tepsi ve sürahi ile evimizin
merdivenlerinden yukarı çıkıyorum. Arkamdan beni
isteyenlerden birinin oğlu geliyor, aynı zamanda
uzaktan akrabamız. Annem kapıda, ona şununla ilgilen
diyorum kızmışım sonra eve giriyorum. Eski
hoşlandığım çocuk Amerika'da şuan ailesinin yanına
ziyarete gelmiş ve Amerika'ya geri gidiyormuş. Onu arayıp
iyi yolculuklar diyecekmişim. Yanımda kız kardeşim
var. Evde telefon numarası arıyoruz. Kağıtları filan
karıştırıyoruz. Sonunda numarayı buldum. Telefon
ettim. Annesi çıkıyor karşıma onu
istiyorum, sesleniyor. Biraz telefonda bekliyorum
...saat 10:00'muş sabah saat 10:30' da evden
havaalanına gidecekmiş. Hatırladığım kadarıyla ona
şunları söylüyorum; "biliyorum aramamdan hoşlanmazsın
ama sadece iyi yolculuklar demek istedim diyorum. O
bana telefonda iyi davranıyor. Yanına
çağırıyor. 10:30"a kadar gelirsen görüşürüz
diyor. Ben birden onun evindeyim yanımda uzakta
okuyan kız kardeşim var. Evlerinde annesi babası ve
iki kız kardeşi varmış. Benim bildiğim kadarıyla onun
bir tane kız kardeşi var. Konuşuyoruz, saat
10:20'de yetişmişim onlara, evden çıkacaklar ama
benimle konuşmak istiyormuş. Hatta ben hatırlatıyorum
hadi çıkın diyorum yetişemezsiniz. o babasıyla
çıkıyor. Kardeşleriyle sohbet ediyorum bir tanesi
beni sevmiyor. Ama ben fazla önemsemiyorum. Yine iyi
davranıyorum. Bana tatlı ve çay getiriyorlar. Çok
seviniyorum. Kardeşime hadi bizde çıkalım diyorum. O
eteğini çıkarmış kurusun diye onu giyiyor. Dışarı
çıkıyoruz onun kardeşleri var yanımda benim eski
ortaokul okuduğum okulun önünden yürüyoruz. univ"den
tanıdığım bir öğretmen arkadaşım var, onu görüyoruz
yanında yakışıklı bir çocuk var. Ben kızlara
diyorum ki bununda sevgililerinin sayısı amma çoktu
diyorum. Sonra utanıyorum dedikodu yaptım kusura
bakmayın diyorum. Ama yanındaki çocuk yakışıklıymış
diyorum. Yokuş yukarı çıkıyoruz beni sevmeyen kız
önden gidiyor öbürü benle yürüyor. Ona diyorum ki hadi
sen kardeşinin yanına git. Ben minibüse
biniyorum. Cüzdanımdan bozuk para veriyorum. İşe
gidecekmişim. Sonra lisedeki kız arkadaşımın dükkanı
varmış oradaymışım. Hamileymiş, dükkanda kurdeleler var,
 birde iç çamaşırı. Kalabalık müşteriler
var. Gidiyorum öpüyorum hayırlı olsun sonra gene
gelirim şimdi işe gitmem gerek deyip
çıkıyorum. Kendimi bir sokakta buluyorum. Tanıdık
bir anne kıza rastlıyorum. Onları da
öpüyorum. Konuşuyoruz, ayni yere doğru
gidecekmişiz ama normalde böyle birilerini
tanımıyorum rüyamda tanıyormuşum. Birlikte minibüse
biniyormuşuz. İşyerine iki durak gerideymişim. Para
uzatıyorum. Eksik uzatmışım 50 bin lira
çıkarıyorum. Yaşlı bir dedeye veriyorum, eli elime
değmiş bana kızıyor. Ben safii mezhebindeyim, bunu
hakaret sayıyorum deyip iniyor. Ben üzülüyorum. Beni
dinleyin yanlışlıkla oldu diye bağırıyorum ama
dinlemeden iniyor. Trafikte bekliyoruz. İşyerine
ulaşmadan uyandım.


Teşekkür ederim şimdiden
selamlar/saygılar

Yasemin Daban

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızdaki sürahi, yalan söylemek zorunda kalacağınızı simgeliyor olabilir. Telefonda konuşmanız ve olayların sizin leyhinize gelişmesi ise, bazı konularda kolaylık göreceğiniz anlamına gelir. Rüyada size çay ve tatlı ikram etmeleri zenginliğe, mutluluğa işarettir. Rüyada kardeş görmek, kardeş sevginizin artacağını gösterir, belki kendi kardeşinizin bir sıkıntısı olabilir. Arkadaş çevrenizi değiştirmeye veya yeni arkadaşlar edinmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Rüyada para vermek, birisine hoşa gitmeyecek sözler sarf edeceğiniz anlamına gelebilir.

Genel yorum, rüyanızda iç içe geçmiş semboller var. Beklentileriniz, hayalleriniz, sevilme isteğiniz ile yaşıyorsunuz, fakat aynı zamanda işinize giden yolun istikametinden sapmıyorsunuz. Bazen kırılsanız da üzülseniz de işe gitmek için yolunuza devam ediyorsunuz. Rüyanızdaki ana unsur kabul ve onay görmek, sevdiğiniz insanın ailesi tarafından beğenilmek.  Rüyanız şuan hayatınızda olmayan iletişimi, kolaylığı gösteriyor. Şuan sizin için, özellikle duygusal hayatınızda bazı şeyler çok ağır ilerliyor olabilir.  


24.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar
Öncelikle bu sitenin yapımcılarını kutluyorum. Gerçekten çok ilgilendiğim konular var. İyi ki varsınız.

Rüyamda yaklaşık 3 sene önceki sevgilimi gördüm. Kendisiyle 3 senedir görüşmüyoruz ve ben onu hala ilk günkü kadar seviyorum. Rüyamda ben araba kullanıyorum karşı yönden gelen bir araba bana çarpmaya çalışıyordu. Ve ben sonradan o arabayı onun kullandığını fark ediyorum. Ben duruyorum, oda biraz ilerde durup yanıma geliyor ve beni hırpalamaya başlıyor. Zorla arabadan indirip hırpalıyor ve arabanın içini darmaduman edip koltukları parçalıyor. Ve ben bu arada ona bunu yapmaması için yalvarıyorum ama o durmuyor ve sonunda ben ona onu ne kadar çok sevdiğimi söylüyorum ve o bana sarılıp beni öpüyor ve barışıyoruz. Sonra onu işyerime getirdiğimi görüyorum ama nedense onun yaşı gittikçe küçülüyor. İş yerindeki arkadaşlarım bana onun ne kadar küçük biri olduğunu söylüyorlar. Ve bu arada kulaklarında küpe olduğunu görüyorum.

Anıl Akhan


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız eski sevgilinizin hala yaşamınızı etkilediğini sembolize ediyor. Aranızda bastırılmış duygular ve söylenmemiş sözler kalmış olabilir. Tüm bu yoğun duygular hala sizin içinizde nüfuz etmekte. Rüyada barışmak ayrılığın devam edeceğini sembolize ediyor olabilir. Onun gençleşmesi ise, size uygun olmayan bazı yönleri olduğunu simgeliyor olabilir. Kulağındaki küpe ise, onu merak ettiğinizi ve size yakın olan arkadaşlarınızın da onu merak ettiklerini işaret ediyor olabilir.  


24.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba, ben rüyamda ünlü ak saçlı ve ak sakalı bir kalp cerrahı ile röportaj yapacağımı gördüm. Ama röportaja gitmeden önce ölüm haberini aldım. Bana bu rüyamı yorumunu yaparsanız çok sevinirim.

Saygılarımla, N Yavuz

 

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada röportaj, şansınızın açılacağını ve başarılarınızın artacağını sembolize eder. Fakat siz bu röportajı gerçekleştirememişsiniz, çünkü önemli bir değişiklik meydana gelmiş. Sizin kontrolünüz dışında gelişen bazı değişimlere maruz kalabilirsiniz. Ve bu durum sizin başarılarınızın artmasını engelleyebilir.


24.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Hayırlı günler.

Bundan bir hafta önce rüyamda kayın pederimi gördüm. Kendisi dializ hastası ve kalın bağırsağı dışarıda yani dışkısı yandan poşete geliyor. İki sene oldu, kendisi çok zayıfladı 85kg idi şimdi ise 60kg çok zayıfladı, çok hırçın ve sinirli.. Bende geçen hafta rüyamda onun felç geçirip ağzının yamulduğunu ve aynı çocuk gibi saf saf bakan gözlerle gördüm ve doktorlar güya bize demişler ki zamanı gelmiş artık ölecek alın eve götürün. Bizde ölecek diye eve getirdik. Karnı çok şişti, gözleri büyümüştü herkes kuran okumaya başladı. O bize bakıyor, bende adamcağız birazdan ölecek ama haberi yok deyip eşime bakıyor ve ağlıyorum. Eşimde ağlıyordu. Sonra ağlayarak uyandım gerçektende gözlerimde yaş vardı. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar.

Öznur Yeşiltaş

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada felç, sıhhatli olmaya işaret eder. Ağzın yamulması ise, o insanın artık kötü laf işitmeyeceğini, gücünü konuşarak toparladığını, muhafaza ettiğini sembolize eder. Ölüm hali ise, o kişinin birisiyle tartışacağını simgeliyor olabilir. Rüyada ağlamanız ise doğal olarak sizin üzüntünüzü dile getiriyor. Fakat aynı zamanda acizliği, elden hiçbir şey gelmeyişi ve çaresizliği de gösteriyor. Rüyanızın sonunda kayın pederinizin öldüğünü görmemişsiniz, sadece durumunun kötüye gittiğini görmüşsünüz. Belki bu sizin ve çevrenizdeki insanların korkusu olabilir. Ama kimin ne şekilde ne kadar zaman yaşayacağı belli olmaz, güçlü olun. Zaten yazdıklarınızdan da kayın pederinizin hayata ne kadar bağlı bir insan olduğu ortaya çıkıyor. Dayanma gücü olduktan sonra ömürler uzar. 


24.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Biz karı koca bir hapishanedeyiz. Her taraf açık ve aydınlık. Tel örgü falan yok. Sonra bir bakıyorum bir tarafın tel örgüsü varmış. Tel örgü olmayan taraftan ben çıkıyorum. Sonra karanlık bir yere giriyorum. Kocamı orda rütbeli bir askerle konuşup ağlarken görüyorum, sonra onların yanına gidiyorum bende ağlamaya başlıyorum.

Ali


Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız ümidinizi yitirmediğinizi sembolize ediyor. Hapishaneden çıkmak sizin için hürriyeti, bağımsızlığı, kurtuluşu işaret ediyor. Fakat eşinizin çektiği sıkıntılar var olabilir, özellikle bulunduğu konum veya bir adam tarafından zor günler geçirebilir. Eğer göz yaşınız sıcak ve sesli ağladıysanız acı ve kedere, eğer göz yaşı soğuk ve sessiz ağladıysanız sevince işarettir.


21.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

ERKEK ARKADAŞIM BENİ HAMİLE VE BİR ERKEK  ÇOCUKLU GÖRMÜŞ. BEN DEMİŞİM ÇOCUK SENİN ODA DİYORMUŞ BENİM DEĞİL. BU RÜYANIN ANLAMI NE...

Z1ADAV21

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada hamile görmek, o kişinin şerefinin, itibarının, malının artacağını sembolize eder. Erkek çocuk ise mutluluğu ve sevinci işaret eder. Erkek arkadaşınız sizden çok etkileniyor olabilir. Onun üstüne fazla düşmeyin. Ayrıca bu rüya çocuk sahibi olmakla da yorumlanır.


21.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhabalar,

Rüyamda yanımda hangi arkadaşım olduğunu hatırlamamakla birlikte bir arkadaşımla birlikte bir yere gittiğimi görüyorum. Yürüyerek gitmeye karar veriyoruz. Ve de oldukça uzun bir yolu, dağları tepeleri aşarak, yürüye yürüye, etrafı seyrede seyrede gidiyoruz. Geçtiğimiz yollar da çok güzel manzaralarla karşılaşıyoruz. Güneş var doğa çok güzel "İyi ki yürümüşüz" diyor, temiz havayı soluyoruz. Yol sanki toprak taranmış bir yol bazen yeşillik ama zorlu bir yol kesinlikle değil. Gideceğimiz yere varıyoruz ama ben oranın da nasıl bir yer olduğunu şu an hatırlamamaktayım. Hatırladığım arkadaşım orada biraz kalmak istiyor. Bense döneceğiz demiştik ben geri döneceğim diyorum. Tek başıma yola çıkmak biraz beni korkutuyor. Ancak yine de vazgeçmiyorum. Bu arada ne güzel yerlerden geçmiştik oraları tekrar göreceğim diye seviniyorum. Ancak hava kararacak diye de ürküyorum. Hızlı hızlı yürüyorum. Yine yeşil alanlardan geçiyor, dağlara tepelere inip çıkıyorum. Güzel manzaralar görüyorum. Sonra bir dağın eteğindeki toprak yolda yürürken havada alacakaranlık oluyor. İki kez  pek de tekin olmayan grup insanlarla karşılaşıyorum. Yanlarından hafif ürkerek geçiyorum, iyice hızlanıyorum. Sonra bir anda varmak istediğim yere geldiğimi farkediyorum. İstanbul'un içinde oluyorum. Ve de hava kararmamış günlük güneşlik. Yurtdışında yaşayan yabancı arkadaşlarımın beni ziyarete geldiklerini görüyorum. Bir binanın tepesinde başka arkadaşlarımla birlikte onlarla sohbet ediyor mutlu oluyorum. Aşağıdaki kalabalığa bakıyoruz. Galata civarında bir yerlerdeymişiz. Etrafta tarihi binalar görüyorum küçük küçük. Yürüyerek döndüğüme inanamıyorlar çok hızlı gelmişsin diyorlar. 5,5 saatte yürümeyi başardım diye anlatıyorum. Ama aslında bu yer yürüyerek çok daha uzun sürecek bir mesafedeymiş. Sonra televizyonda bir çok spor programı seyrediyorum. Onların sunucularını görüyorum. Yabancı arkadaşlarımın gazeteci olduklarını öğreniyorum. Onlarla birlikte aşağıya iniyoruz kalabalığa. Arkadaşlarımdan biri benimle kalıyor. Diğerleri kalabalıkta kayboluyor. Maça gideceklermiş. Sonra uyandım.

Yorumunuz için şimdiden teşekkür eder. İyi günler dilerim...

Saygılarımla,

Leyla

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız çalışma hayatınızı sembolize ediyor. Az bir zaman içersinde yükselişe tırmanışınız ve bol kazanç sağlamanız söz konusu. Bundan son derece memnun olacaksınız. Geçtiğiniz yollar iş hayatınızın olumlu taraflarını temsil ediyor, ve rüyanın içindeki semboller çok güzel. Rüyanızın sonlarına doğru, iş hayatından çıkıp kendi özel hayatınıza döndüğünüz vakit (şehrin içine döndüğünüz zaman yaşadıklarınız) biraz zorlanıyor olabilirsiniz. Bazı özlemleriniz ve farklı idealleriniz birden gözlerinizin önünde canlanıyor olabilir. Ama herşeye rağmen şuan ki konumunuzdan ve işinizden memnunluk ve bu zamana kadar kat ettiğiniz mesafeden dolayı mutluluk duyuyorsunuz. Yabancı arkadaşlarınız, dış ülkelerle bağlantıyı sembolize eder. Genel olarak rüyanızın içindeki semboller olumlu. Belki özel hayatınıza biraz daha önem verme ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz, belki de çok fazla çalışıyorsunuz.


21.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Bizim evdeyiz, okuldan erkeklerde var, lise 4 teki :) Aralarında aşık olduğum kişi de var. ( O 17 ben ise 13 ve lise 1 :) Babam oturma odasında ama bir var bir yOk oluyOr diğer erkeklerle beraber. Mutfağa gidiyorum, yemek yemeye. Birden herkes yOk oluyOr. Bir küçük çocukla ben kaldık. Ben çocuğu durmadan sevip, öpüyORum. Bu arada mutfağın tam karşısında annemlerin yatak odası var. ORda aşık olduğum erkek yerde oturuyor. Kapı açık bana bakıyOr. Birden mutfakta oda, yemek istiyOr, arkamdan çekiyor dönüp ona bakıyORuM,  bana ciddi ciddi bakıyOr. Yemek veriyorum. Sonra başka bir yemek türü daha koyacağım önüne ki yOk olmuş ( mutfakta yerde oturuyor ). Bende oturma odasına bakıyORum ama orda değiL, başka biriyle yüz yüze geliyorum, onun arkadaşı . Bana gülümsüyor bende karşılık veriyorum. Sonra mutfağa dönüyORum. VE aşık olduğum kişiyi görüyorum gene, elinde ayakkabıları bana son bir bakarak ÇıkıyOr , sonra uyanıyorum :)

Romantik Serseri kız

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın içindeki semboller aşık olduğunuz kişinin korktuğunu, sizden çekindiğini sembolize ediyor. Evinizin mutfağını görmeniz iyi bir evlilik yapacağınızı simgeliyor. Yemek yemek, görmek ise mutluluğu sembolize eder. Genel olarak rüyanız, aşık olduğunuz kişinin duygularını belli edemediğini, mücadele etmediğini, mutluluk için çaba sarf etmediğini sembolize ediyor. Bunun dışında rüyanızdaki diğer semboller hem maddi hem de manevi bakımdan sizin için oldukça hayırlı. 


20.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba,

Bundan 2 sene önceydi. Bir gece rüyamda kendimi büyük yeşil bir  bahçenin içinde gördüm. Bahçede çimenden merdivenler vardı. Birileri bana her basamakta bir meleğin gizli olduğunu ve oradaki basamaklardan birini seçmem gerektiği ve oradan çıkan  meleğin benim meleğim olacağını söylendi. Rüyada içimden seçeceğim basamaktan Azrail çıkmaması için dua ettim. Ama seçtiğim basamağın Azrail'e ait olduğu ve birazdan ona  gitmem gerektiği söylendi. Neyse sonra tüm merdivenleri çıktım ve merdivenlerin sonunda bir ağaç vardı. Ağacın üzerinde ise bir akrabamızın kızı kuş gibi duruyordu. Bense ağacın altında onunla konuştum. Daha sonra Azrail'in olduğu yere gittim ama Azrail o kadar yakışıklı birisiydi ki üzerinde sadece bir kot pantolon, harika yanmış bir vücudu ve kısacık saçları vardı.  Onun kucağına oturdum ama hiç korkmadan sonra onunla öpüşmeye  başladım. Sonra uyandım. Bu böylece devam edip gitti sanırım 8 kere aynı Azraili gördüm.  Her seferinde bir şeyler yapıyorduk. Mesela ayni evde yaşıyoruz,  yemek yapıyoruz, birlikte birşeylerden korkuyoruz veya temizlik  yapıyoruz, anlayacağın günlük yaşamda oluşan görevler. Taaki günün birinde şimdiki eşimi tanıyasıya kadar onunla  çıkmadan bir gün önce yine Azraili gördüm. Onunla geziyorduk, bir  yerlerde sonra öpüşüyorduk. İşin tuhaf yönü esimle ilk çıkmaya başladığımız gün Azraille bir gün önceki rüyada ne yaptıysak onunla yaptık. Eşimle çıkmaya başladıktan sonra onu bir daha rüyamda görmedim. Daha sonra belki sana saçma gelecek ama bir kaç kez Allahı gördüm, hep beyazlar içinde ve Peygamber veya meleklerle alakalı rüyalar. Anlamıyorum neden bu kadar çok bu tür şeylerden rüyalar görüyorum? Dinci birisi değilim.

Selamlar

Dilan

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada güzel bir bahçe görmek hayırlı bir evliliğe işaret eder. Merdiven çıkmanız ise belli bir süre sonra muradınıza ereceğinizi ve mevkinizin, hayat standarttınızın yükseleceğini işaret ediyor. Azraili rüyada iyi bir halde görmek uzun ömre işaret eder ve Allah katında sizin değerli bir kul olduğunuzu gösterir. 

Genel yorum, rüyanız muradınıza ereceğinizi, güzel bir evlilik yaşayacağınızı sembolize ediyor. İsteğiniz gerçekleştikten sonra bir daha Azraili görmemenizde bu nedenden kaynaklanıyor. 

Devamlı Peygamber ve meleklerle alakalı rüyalar görmeniz, maneviyatınızın yüksek olmasından, iyi bir kalp taşıdığınızdan dolayı kaynaklanıyor olabilir. Aynı şekilde rüyada Allah'ı görmeniz, iyi niyetli oluşunuzun sizi belalardan ve kötülüklerden koruduğuna işaret eder.

Dinci biri olmamanıza rağmen çok fazla bu tür rüyalar görmeniz ise, çevrenizdeki insanların konuşmalarından etkilenmiş olabilirsiniz. Aileniz sizi büyütürken büyük bir maneviyat içinde çocukluğunuzu süslemiş olabilirler. Bu tarz rüyaların çok sık görülmesi için etkilenişim şart, küçükken size anlatılan hikayeleri, dinsel olayları, örnek davranışları çok iyi dinlemiş ve etkilenmiş olabilirsiniz. Sonuç olarak rüyalarınız maneviyatınızın çok güçlü ve çok iyi, temiz kalpli bir insan olduğunuzu sergiliyor. 


20.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba

Dün gece rüyamda okulda gezerken peşimden birinin geldiğini gördüm. Kadın ya da erkek olduğu bile belli olmayan korkutucu biri. Uzun süre görmezlikten gelip kaçmaya çalıştım sonra birileri durumun farkına varıp onu yakaladı, tam  o anda bana bir tanıdığımızı tanıdığını söyledi. O tanıdığımın kardeşi hastaymış galiba onu haber vermemi istiyordu. Teşekkür ettim o da ellerimi tutup konuşmaya çalıştı, ona bir şey söylemesem de onun doğa üstü bir varlık olduğunu düşünüp çok korktum.

Aynı gece bu olaydan sonra diş hekimine yalnızca muayene olmak için gittim ama o çok az çürümüş bir dişimi çekti. Çekilen dişin yerine pamuk koymaya çalıştım ama bunu da bir türlü başaramadım. Sonra bu rüyadan uyandığımı ve bugünlerde dargın olduğum bir arkadaşımın aramış olduğunu gördüm. Rüyaların hepsini aynı gecede gördüm. Acaba bunlar birbiriyle bağlantılı mı yoksa ayrı ayrı rüyalar mı? Yorumlarsanız sevinirim. 

Teşekkür ederim. Serpil

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyada birinin sizi takip etmesi, aşk hayatınızda üzüntüler yaşayabileceğinize işaret eder. Korkmanızda kendinizi güvende hissetmediğinizi gösteriyor. Herhangi bir gerginlik yaşıyor veya stresli bir dönem atlatıyor olabilirsiniz. Desteğe, ilgiye ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. İkinci rüyanızda diş çektirmeniz mal kaybını sembolize ediyor. Maddi konularda bazı sıkıntılarınız var olabilir. Rüyanızda bugünlerde dargın olduğunuz arkadaşınızı görmeniz ise, aranızdaki dargınlığın devam edeceğini sembolize eder.

Rüyaların birbiri ile bağlantısı size rahatsızlık veren durumların genel sentezi olarak yorumlanabilir. Rüyalarınız, rahat olmadığınızı işaret ediyor.


20.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm. Elinde bir su tabancası vardı. Daha doğrusu su püskürten tüfeklerden. Onunla sağa sola ateş ediyordu. Bir futbol çim sahasının yanındaydı. Şişmanlamış ve çirkinleşmişti. Bunu nasıl anladım bilmiyorum ama delirmişti de. Yorumlarsanız sevinirim.

Serap Doğru

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız eski erkek arkadaşınıza karşı olan duygu ve düşüncelerinizi dile getiriyor. Onun davranışlarında bir tür tutarsızlık seziyor olabilirsiniz. Ve ayrıca rüyanız onun işlerinin yolunda gitmeyeceğini de sembolize ediyor olabilir. Onu anlamakta zorluk çekiyor olabilirsiniz. Onu yabancı bir insan gibi dışardan gözlemlemeniz, rüyanızdaki sembollerin taşıdığı anlamları daha belirgin görmenize yardımcı olacaktır.


18.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba yaklaşık bir hafta önce sevgilimden ayrıldım. Dün gecede bir rüya gördüm.

Rüyamda bembeyaz bir defterde ikimizin adı ve soyadı yazıyor, imzamızda var, nikahlanmışız. Telefonda konuşuyoruz gizli evlenmişiz ama konuşurken kapatmam lazım annem geliyor falan diyorum, o kızıyor ve keşke evlenmeseydim falan diyor.

Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Nur Korkmaz

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız uzun zamandan beri askıda kalmış olan ilişkinizi neticelendireceğinizi sembolize ediyor. Alışkanlıklardan kurtulmanız biraz zamanınızı alabilir. Telefonla konuşmanız, onun size kızması gibi. Fakat her ikinizin defteri imzalaması ortaklaşa alınan, önemli bir kararı sembolize ediyor. Defterin beyaz olması da iyi talihe işareteder.


18.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba, ben her zaman ve uzun aralıklarla gördüğüm bir rüyanın yorumunu istiyorum. Kendimi hep uçarken görüyorum. Ama evin içinde, düşünce gücüyle havalanıp daha sonrada evin duvarlarında geziniyorum. Dört bitarafında geziyorum evin. O kadar gerçekçi oluyor ki çok etkileniyorum. Bunun anlamı ne olabilir. Şimdiden teşekkürler.

Hürriyet

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız algılarınızın son derece açık olduğunu gösteriyor. Uçmayla ilgili rüyaların çoğunda ruhun bedenden ayrıldığı hissi çok net olarak yaşanır. Düşünceleriniz çok berrak ve hissiyatınız, derinliğiniz çok yüksek olmalı. Uçmanın simgesel anlamı ise, mevkinizin yükseleceği, itibarınızın artacağı yönündedir.


18.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Rüyamda ölmüş ve parçalanmış atlarla dolu olan bir denize girdim ve saçlarım da dahil bütün vücudumu ağır bir koku sardı. Bunun yorumunu sizden rica edebilir miyim?

Saygılar, Bither Aydoğdu

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın taşıdığı anlam, yaşadığınız hayal kırıklıklarından dolayı hayatınızdan memnun olmadığınızı sembolize ediyor olabilir. Ağır koku ise çevrenizde kaba, kalp kıran insanlar olduğunu gösteriyor. İşin ilginç yanı siz tüm bu olumsuzlukları göre göre o denize giriyorsunuz. Hiçbir şey için zorunluluk hissetmeyin, hayat sizin ve her zaman seçme özgürlüğünüz var.


18.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Bu gece rüyamda bir mağazaya girdim. Mağazada eski bir bayan arkadaşım çalışıyormuş ve ben renkli, çiçekli cıvıl cıvıl iç çamaşırları aldım.

Yorumunuz için teşekkürler.

Adana Coşar

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanız yeni arkadaşlıkları sembolize ediyor. Eski arkadaşlarınızla şimdi ki arkadaşlarınız arasında büyük farklılıklar oluşabilir. Daha renkli, neşeli arkadaşlıklar kurabilirsiniz. 


18.03.2003

Rüyasını yorumladığımız ziyaretçimizin e-maili:

Merhaba, ben rüyamda belli aşamaları olan bir yolculuğa
çıkamazmışım, yani belli engelleri aşmam gerekiyormuş
...Önce bir suyun içindeyim, yüzüp kurtulmaya
çalışıyorum olmuyor. Beni tutuyorlar. Sonra nasıl
oluyorsa yüzüp bir evin içine çıkıyorum. Kapıdan
dışarı çıkacağım bu seferde kapıda köpek var. Ben
kapıyı açınca hemen kapıya geliyor, ben
korkuyorum. Sonra nasıl yapıyorsam köpeği kovuyorum
bana saldırmıyor. Bir mahalleye çıkıyorum, her taraf
yeşillik evler filan var. Nereye gideceğim
derken yolda bir kadınla konuşuyorum. Sonra bir
çiçek bahçesi var etrafı patika onun etrafından
yürümeye başlayınca bahçeden bana doğru ateş parçaları
geliyor ama yürümezsem bahçe normal görünüyor. Ben
ne yapacağımı düşünürken bir adama rastlıyorum. Bu
adam cüce. Ve yabancı ingilizce konuşuyor. Ondan
şemsiye istiyorum ingilizce konuşmaya çalışarak. O
beni arabasına alıp oradan uzaklaştırıyor bir eve
getiriyor. Birden yanımda en yakın arkadaşımı da
buluyorum. Üçümüz yani cüce ben ve arkadaşım arabadan
inip eve giriyoruz. Evde içkiden yiyeceğe herşey
var.(ben içki kullanmam) arkadaşıma baksana herşey
var diyorum. Etler meyveler içki şişeleri öyle
şeylerle dolu bir büfe var. burada uyandım.

Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Rumuz=Webmeraklısı

Burckolik ekibi rüyanızı yorumladı:

Rüyanızın başındaki semboller şimdiye kadar geçtiğiniz aşamaları temsil ediyor. Zorluklar, engellerle karşılaşmış olmanıza rağmen yolunuza devam etmişsiniz. Genelde tek başınıza yol almayı istemişsiniz. Bir dostunuzun veya herhangi bir bağlılığın, hedefinize ulaşmaya çalışırken size zorluk çıkartacağını düşünmüş olabilirsiniz (duygusal engel anlamında). Rüyada ingilizce konuşmak iş hayatında yükselmeyi, yabancı ülkelerle bağlantıyı gösterir. Cüce yalancı ve kurnaz bir adamla iş görmeyi fakat sonuçlarından memnun kalacağınızı sembolize ediyor. Rüyanın sonundaki bollukta bunu doğruluyor.


14 Mart 2003 tarihinden önce gönderilen rüyaları okumak için  tıklayın!

Rüyamda...?